Справа № 369/5381/24
Провадження № 3/369/3927/24
Іменем України
29.04.2024 року м. Київ
Суддя Києво-Святошинського районного суду Київської області Омельченко Мирослава Миколаївна, розглянувши у присутності захисниці Савченко Т.В. справу, що надійшла з ВП № 1 Фастівського РУП ГУ НП в Київській області, стосовно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , який зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за ч. 2 ст. 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановила:
23.03.2024 року о 19.10 водій ОСОБА_2 , керуючи транспортним засобом марки «Hyundai Tucson», р/н НОМЕР_2 , по вул. Залізнична в с. Тарасівка Фастівського району Київської області, здійснив рух через залізничний переїзд на заборонний (червоний) сигнал світлофору, який супроводжувався звуковою сигналізацією, чим порушив пп. «в» п. 20.5 Правил дорожнього руху.
Своїми діями водій ОСОБА_3 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст.123 КУпАП.
Під час розгляду справи захисниця ОСОБА_4 надала письмове клопотання, у якому водій визнав, що порушив ПДР при проїзді залізничного переїзду та просили звільнити водія ОСОБА_5 від адміністративної відповідальності за малозначністю порушення та обмежитись усним зауваженням.
Отже, за наведеного, дослідивши надані в розпорядження суду документи та відеозапис, суд приходить до висновку, що дії водія ОСОБА_5 відповідають складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 123 КУпАП, за що на нього слід накласти адміністративне стягнення - штраф.
Враховуючи викладене та керуючись ст. 40-1, ст. 123, ст. 283, п. 1 ч. 1 ст. 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
постановила:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення (протокол серії ААД № 287234 від 23.03.2024 року) та накласти на нього адміністративне стягнення - штраф у розмірі 50 (п'ятдесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п'ятдесят) грн., на користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 605 (шістсот п'ять) грн. 60 коп.
Постанова може бути оскаржена до Київського апеляційного суду через Києво-Святошинський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з дня її винесення.
Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Штраф вноситься порушником в установу банку України, документ, що підтверджує його сплату, або його копія не пізніше трьох робочих днів після закінчення строку, вказаного вище, надсилається порушником до Києво-Святошинського районного суду Київської області.
У разі примусового виконання постанови з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу - 1700 (одна тисяча сімсот) грн.
Суддя Мирослава ОМЕЛЬЧЕНКО