Справа № 686/9322/24
Провадження № 2-о/686/285/24
9 травня 2024 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області в складі:
головуючої - судді Чевилюк З.А.,
з участю секретаря судового засідання Козубович А.Т.,
присяжних Авсієвич А.В.,Колеснікової О.І.
представника заявника ОСОБА_1
розглянувши в відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Хмельницький цивільну справу за заявою ОСОБА_2 , заінтересована особа Нікопольське районне управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області про визнання особи безвісно відсутньою, -
Заявник звернувся до суду з заявою про визнання безвісно відсутньою дружини ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Ухвалою судді Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області Чевилюк З.А. від 08.04.2024 року відкрито провадження у справі та призначено справу до судового розгляду за правилами окремого провадження.
В судовому засіданні 9 травня 2024 представник заявника клопотала про залишення заяви без розгляду. Наслідки залишення заяви без розгляду роз'яснені та зрозумілі.
Заперечень не висловлено.
Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що слід залишити вказану заяву без розгляду.
Як вбачається із положень ч.3 ст. 294 ЦПК справи окремого провадження розглядаються судом з додержанням загальних правил, встановлених цим Кодексом, за винятком положень щодо змагальності та меж судового розгляду. Інші особливості розгляду цих справ встановлені розділом IV.
Відповідно до положення п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись п. 5 ч.1 ст. 257 ЦПК України, суд -
Заяву ОСОБА_2 , заінтересована особа Нікопольське районне управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області про визнання особи безвісно відсутньою - залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'ятнадцяти днів з дня отримання копії ухвали. Апеляційна скарга подається до Хмельницького апеляційного суду.
Суддя: З.А. Чевилюк
Присяжні А.В.Авсієвич
О.І.Колеснікова