Справа № 439/245/24
Провадження №2/439/192/24
про поновлення провадження у справі
08 травня 2024 року м. Броди
Суддя Бродівського районного суду Львівської області Петейчук Б.М., розглянувши питання щодо відновлення провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -
Позивачка: ОСОБА_1 звернулася до Бродівського районного суду Львівської області з позовними вимогами до відповідача: ОСОБА_2 , в яких просила розірвати шлюб між сторонами.
Ухвалою суду від 05 березня 2024 року провадження у справі зупинено до закінчення строку для примирення, тривалість якого становила два місяці.
За нормативними правилами статті 254 Цивільного процесуального кодексу України, провадження у справі поновлюється за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Оскільки обставини, що викликали зупинення провадження у досліджуваній цивільній справі відпали, суддя вважає за необхідне провадження у справі поновити.
Керуючись статтею 254 Цивільного процесуального кодексу України, суд, -
Провадження у цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, - поновити.
Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 10 червня 2024 року о 11 годині 00 хвилин у приміщенні Бродівського районного суду Львівської області.
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Б.М. Петейчук