Ухвала від 03.05.2024 по справі 216/3128/24

Справа № 216/3128/24

провадження 1-кс/216/1030/24

УХВАЛА

іменем України

03 травня 2024 року місто Кривий Ріг

Слідчий суддя Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області ОСОБА_1 , вивчивши скаргу адвоката ОСОБА_2 подану в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність посадових осіб Криворізького районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, -

встановив:

03 травня 2024 року до Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу надійшла вказана скарга, в якій представник заявника скарги просить:

- поновити строк на подання скарги;

- зобов'язати уповноважену особу Криворізького районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області невідкладно внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинене кримінальне правопорушення передбачене ст. 122 КК України та розпочати досудове розслідування.

Слідчий суддя вважає, що строк на оскарження бездіяльності Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області підлягає поновленню, враховуючи обставини викладені в скарзі.

Керуючись ст.ст. 303, 304 КПК України, -

постановив:

1. Поновити заявнику скарги строк для звернення до слідчого судді зі скаргою.

2. Відкрити судове провадження у справі за скаргою адвоката ОСОБА_2 поданою в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність посадових осіб Криворізького районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

3. Судове засідання за скаргою адвоката ОСОБА_2 поданою в інтересах ОСОБА_3 на бездіяльність посадових осіб Криворізького районного управління поліції Головного Управління Національної поліції в Дніпропетровській області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань призначити на 14-20 годину 06.05.2024 у приміщенні Центрально-Міського районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, поверх 5, зал судових засідань № 5 (Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Першотравнева, 12) з викликом в судове засідання уповноваженої особи Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області, заявника та представника заявника скарги.

4. Про відкриття провадження повідомити заявника, представника заявника скарги, начальника Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області.

5. Начальнику Криворізького районного управління поліції ГУНП в Дніпропетровській області в строк до 06.05.2024 необхідно подати до суду належним чином завірений витяг з Журналу єдиного обліку заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події Криворізького РУП ГУНП в Дніпропетровській області щодо відомостей про вчинене кримінальне правопорушення за заявою адвоката ОСОБА_2 поданою в інтересах ОСОБА_3 від 20.02.2024 та матеріали перевірки за заявою.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Слідчий суддя ОСОБА_1

Попередній документ
118858234
Наступний документ
118858236
Інформація про рішення:
№ рішення: 118858235
№ справи: 216/3128/24
Дата рішення: 03.05.2024
Дата публікації: 08.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Центрально-Міський районний суд м. Кривого Рогу
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Провадження за скаргами на дії та рішення правоохоронних органів, на дії чи бездіяльність слідчого, прокурора та інших осіб під час досудового розслідування; бездіяльність слідчого, прокурора; стосовно невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань
Розклад засідань:
09.05.2024 15:00 Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
15.05.2024 11:00 Центрально-Міський районний суд м.Кривого Рогу
Учасники справи:
головуючий суддя:
ЦИМБАЛІСТЕНКО О В
суддя-доповідач:
ЦИМБАЛІСТЕНКО О В