Ухвала від 03.05.2024 по справі 531/311/23

єдиний унікальний номер справи 531/311/23

номер провадження 1-в/531/34/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

03 травня 2024 року м. Карлівка

Карлівський районний суд Полтавської області в складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря - ОСОБА_2 ,

прокурора - ОСОБА_3 ,

представника Полтавського РС №3 - ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Карлівка подання Полтавського районного сектору №3 філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області про звільнення від покарання ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с. Львівське Карлівського району Полтавської області, громадянина України, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , не працюючого, не одруженого, засудженого вироком Карлівського районного суду Полтавської області від 27 квітня 2023 року за ч. 4 ст. 185 КК України до п'яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на один рік,-

ВСТАНОВИВ:

Полтавський районний сектор №3 філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області звернувся до суду з поданням про звільнення від покарання ОСОБА_5 в зв'язку з закінченням іспитового строку.

Представник Полтавського районного сектору №3 філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області підтримав в судовому засіданні подання і просив звільнити ОСОБА_5 від покарання, призначеного вироком суду від 27 квітня 2023 року в зв'язку з закінченням іспитового строку.

За період іспитового строку ОСОБА_5 до адміністративної відповідальності не притягувався. На реєстрацію з'являвся вчасно. Інших порушень умов відбування покарання засуджений не допускав. За місцем проживання характеризується посередньо.

Суд, заслухавши представника органу пробації, думку прокурора, яка вважає за необхідне звільнити ОСОБА_5 від покарання, призначеного судом в зв'язку з закінченням іспитового строку, вважає, що подання підлягає задоволенню.

Згідно ст. 78 ч. 1 КК України, після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

На підставі викладеного, керуючись ст. 78 КК України, 165 Кримінально-виконавчого кодексу України, ст. ст. 537, 539 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Подання Полтавського районного сектору №3 філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області задовольнити.

ОСОБА_5 звільнити від призначеного покарання за вироком Полтавського районного суду Полтавської області від 27 квітня 2023 року за ч. 4 ст. 185 КК України до п'яти років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на один рік в зв'язку з закінченням іспитового строку.

Ухвала може бути оскаржена протягом 7 днів до Полтавського апеляційного суду через Карлівський районний суд.

Суддя

Попередній документ
118809896
Наступний документ
118809898
Інформація про рішення:
№ рішення: 118809897
№ справи: 531/311/23
Дата рішення: 03.05.2024
Дата публікації: 06.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Карлівський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.04.2023)
Дата надходження: 06.02.2023
Розклад засідань:
01.03.2023 14:00 Карлівський районний суд Полтавської області
06.04.2023 13:00 Карлівський районний суд Полтавської області
27.04.2023 14:30 Карлівський районний суд Полтавської області
03.05.2024 08:00 Карлівський районний суд Полтавської області