єдиний унікальний номер справи 531/539/24
номер провадження 3/531/251/24
29 березня 2024 року місто Карлівка
Суддя Карлівського районного суду Полтавської області Попов М.С., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від ВП №3 Полтавського РУП ГУНП в Полтавській області, відносно
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , громадянки України, працює в ТОВ «Вітчизна», яка зареєстрована за адресою: АДРЕСА_1 , до адміністративної відповідальності протягом року не притягувалася,
за ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
24.02.2024 о 0:25 год. за адресою: АДРЕСА_2 , громадянка ОСОБА_1 вчинила дрібне хуліганство, що виражалося в пошкодженні вікна в господарстві громадянки ОСОБА_2 , чим вчинила правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.
Громадянка ОСОБА_1 у суді вину у вчиненні правопорушення визнала повністю та щиро розкаялася.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП, підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД №316731 від 24.02.20224, копією рапорту, копією протоколу прийняття заяви про кримінальне правопорушення та іншу подію, письмовими поясненнями правопорушниці, потерпілої та свідка.
Дії правопорушника за ст.173 КУпАП кваліфіковані правильно, оскільки вона вчинила дрібне хуліганство.
При призначенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Враховуючи вищевказане, беручи до уваги характер скоєного правопорушення, особу правопорушника, її матеріальний стан, вважаю необхідним накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що передбачено санкцією ст.173 КУпАП і є достатньою мірою відповідальності з метою виховання правопорушника, а також запобігання вчиненню нею нових правопорушень.
На підставі ст.40-1 КУпАП, ст.4 ч.2 п.5 Закону України «Про судовий збір» з правопорушника на користь держави підлягає стягненню судовий збір у сумі 605,60 грн.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 33, 173, 221, 283-285 КУпАП, суд, -
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.173 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 (п'ятдесят одну) гривню.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , судовий збір на користь держави в сумі 605 гривень 60 копійок (отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106).
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Полтавського апеляційного суду протягом 10 днів з дня її проголошення через Карлівський районний суд.
Суддя М.С. Попов