Ухвала від 01.05.2024 по справі 260/10649/23

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

01 травня 2024 рокуЛьвівСправа № 260/10649/23 пров. № А/857/10733/24

Суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду Судова-Хомюк Н. М., розглянувши апеляційну скаргу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 03 квітня 2024 року у справі № 260/10649/23 за адміністративним позовом Громадянин ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області про визнання протиправним та скасування рішення,

ВСТАНОВИВ:

30 квітня 2024 року Восьмим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 03 квітня 2024 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Водночас, відповідно до підпунктів 15.3 та 15.5 пункту 15 частини першої розділу VII Перехідних положень КАС України до визначення Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС такі дії вчиняються в такому порядку, а саме, розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами у формах, визначених Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

З урахуванням зазначеного та згідно з пунктом 113 розділу V Перехідних положень вищезгаданого Положення зважаючи на надану законодавцем до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС технічну можливість розглядати (формувати та зберігати) справи в паперовій формі, суддя доповідач вважає за доцільне дану справу розглядати в паперовій формі та витребувати таку із суду першої інстанції.

Керуючись статтями 297, 321, 325 КАС України,

УХВАЛИВ:

Витребувати з Закарпатського окружного адміністративного суду матеріали справи № 260/10649/23 за адміністративним позовом Громадянин ОСОБА_1 до Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, Головне управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області про визнання протиправним та скасування рішення.

Зобов'язати Закарпатський окружний адміністративний суд невідкладно направити матеріали адміністративної справи № 260/10649/23 до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Копію даної ухвали надіслати Закарпатському окружному адміністративному суду та учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Н. М. Судова-Хомюк

Попередній документ
118800739
Наступний документ
118800741
Інформація про рішення:
№ рішення: 118800740
№ справи: 260/10649/23
Дата рішення: 01.05.2024
Дата публікації: 06.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; біженців
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до суду касаційної інстанції (24.12.2024)
Дата надходження: 07.12.2023
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення
Розклад засідань:
23.01.2024 13:30 Закарпатський окружний адміністративний суд
21.02.2024 15:00 Закарпатський окружний адміністративний суд
02.04.2024 14:00 Закарпатський окружний адміністративний суд
18.06.2024 11:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд
25.06.2024 11:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
СУДОВА-ХОМЮК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
суддя-доповідач:
МЕЛЬНИК-ТОМЕНКО Ж М
ПЛЕХАНОВА З Б
ПЛЕХАНОВА З Б
СУДОВА-ХОМЮК НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА
3-я особа:
Головне управління Державної міграційної служби України у Закарпатській області
Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України
Державна міграційна служба України
відповідач (боржник):
Державна міграційна служба України в особі Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у м.Києві та Київській області
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби у місті Києві та Київської області
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області
заявник апеляційної інстанції:
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Центральне міжрегіональне управління Державної міграційної служби України у м.Києві та Київській області
позивач (заявник):
Громадянин Афганістану Мусазай Делавар Хасанхан
Мусазай Делавар Хасанхан
представник позивача:
Шаранич Сергій Сергійович
представник скаржника:
Білоруцький Володимир Миколайович
суддя-учасник колегії:
ЖУК А В
ЗАГОРОДНЮК А Г
МАРТИНЮК Н М
ОНИШКЕВИЧ ТАРАС ВОЛОДИМИРОВИЧ
ПРОКОПЕНКО О Б
СЕНИК РОМАН ПЕТРОВИЧ