Ухвала від 01.05.2024 по справі 707/3388/23

Справа № 707/3388/23

Провадження № 2/710/231/24

УХВАЛА

01.05.2024 м. Шпола

Шполянський районний суд Черкаської області в складі:

головуючого судді - Сивоконя С.С.,

за участі секретаря судового засідання - Шпиці О.Е.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні у залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Служба у справах дітей виконавчого комітету Мошнівської сільської ради про позбавлення батьківських прав

ВСТАНОВИВ:

До Шполянського районного суду Черкаської області від Черкаського районного суду Черкаської області, надійшли матеріали цивільної справи за вказаним позов. У позові міститься прохання позбавити ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 батьківських прав відносно неповнолітнього сина - ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .

Ухвалою судді Шполянського районного суду Черкаської області 11.03.2024 відкрито провадження у справі. Справу вирішено розглядати за правилами загального позовного провадження.

Представник позивача подала суду заяву, що не заперечує проти закриття підготовчого засідання.

Відповідач до суду повторно не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, причин неявки не повідомив.

Від третьої особи - Служби у справах дітей Мошнівської сільської ради, надійшло клопотання про розгляд справи без участі представника служби.

Судом виконані вимоги ст.197 ЦПК України.

Відповідно до ч.2 ст.200 ЦПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про: залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.

Підстав для залишення заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає.

Згідно з п. 15 ч.2 ст. 197 ЦПК України у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.

Враховуючи викладене суд вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити справу до судового розгляду по суті.

Керуючись ст.ст. 197, 200, 258 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити підготовче провадження за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа Служба у справах дітей виконавчого комітету Мошнівської сільської ради про позбавлення батьківських прав .

Призначити справу до судового розгляду по суті на 29.05.2024 року о 11:30 год., у залі судових засідань Шполянського районного суду Черкаської області (м. Шпола, вул. Соборна, 36, б).

Повідомити учасників по справі, що інформацію щодо справи, яка розглядається вони можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет на сторінці «http://sh.ck.court.gov.ua».

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення суддею і оскарженню не підлягає.

Суддя С. С. Сивокінь

Попередній документ
118756262
Наступний документ
118756264
Інформація про рішення:
№ рішення: 118756263
№ справи: 707/3388/23
Дата рішення: 01.05.2024
Дата публікації: 03.05.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Шполянський районний суд Черкаської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про позбавлення батьківських прав
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (23.09.2024)
Дата надходження: 08.03.2024
Предмет позову: про позбавлення батьківських прав
Розклад засідань:
08.04.2024 14:30 Шполянський районний суд Черкаської області
01.05.2024 16:00 Шполянський районний суд Черкаської області
29.05.2024 11:30 Шполянський районний суд Черкаської області
19.06.2024 11:00 Шполянський районний суд Черкаської області