Справа № 161/3505/24
Провадження № 1-кс/161/1174/24
м. Луцьк 01 травня 2024 року
Луцький міськрайонний суд Волинської області під головуванням
слідчого судді - ОСОБА_1
з участю секретаря - ОСОБА_2
скаржника - ОСОБА_3
слідчого - ОСОБА_4
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луцьку провадження за скаргою ОСОБА_3 на бездіяльність начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 , яка виразилась у не наданні матеріалів кримінального провадження № 42013020010000005, для ознайомлення, згідно ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 08.02.2024, -
ОСОБА_3 звернувся до Луцького міськрайонного суду Волинської області зі скаргою на бездіяльність начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 , яка виразилась у не наданні матеріалів кримінального провадження № 42013020010000005, для ознайомлення, згідно ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 08.02.2024, при цьому просить в своїй скарзі витребувати матеріали вказаного кримінального провадження та надати можливість ознайомитись з ними в суді, визнати протиправною бездіяльність начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 чи іншої уповноваженої особи, зобов'язати начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 чи іншу уповноважену особу надати скаржнику усі матеріали даного кримінального провадження для ознайомлення, а також повідомити орган досудового розслідування - ДБР про факти невиконання посадовими особами СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ухвали слідчого судді від 08.02.2024. Просить скаргу задовольнити, з підстав викладених в ній.
В судове засідання не прибув прокурор.
В судовому засіданні ОСОБА_3 скаргу підтримав в частині визнати протиправною бездіяльність начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 чи іншу уповноважену особу.
Заслухавши думку ОСОБА_3 , який скаргу підтримав з врахуванням вищезазначеного та просив задовольнити, думку слідчого, який заперечував щодо задоволення даної скарги, дослідивши матеріали скарги та проаналізувавши матеріали кримінального провадження, слідчий суддя дійшов до таких висновків.
Враховуючи ті обставини, що станом на момент розгляду даної скарги судом витребувано матеріали кримінального провадження і скаржник ознайомився, згідно його розписки від 11.04.2024, крім того, начальник СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_6 не є слідчим в даному кримінальному провадженні і немає будь-якого відношення до досудового розслідування в ньому, а посилання скаржника щодо повідомлення ДБР про факти невиконання посадовими особами Луцького РУП ухвали слідчого судді від 08.02.2024, не заслуговують на увагу, оскільки в компетенцію слідчого судді це не входить, за таких обставин приходжу до висновку, що в задоволенні даної скарги, слід відмовити повністю.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст.303, 306-307 КПК України, -
Відмовити в задоволенні скарги ОСОБА_3 на бездіяльність начальника СВ Луцького РУП ГУНП у Волинській області ОСОБА_5 , яка виразилась у не наданні матеріалів кримінального провадження № 42013020010000005, для ознайомлення, згідно ухвали слідчого судді Луцького міськрайонного суду Волинської області від 08.02.2024.
Копію даної ухвали вручити учасникам процесу, негайно.
Матеріали кримінального провадження №42013020010000005 - повернути слідчому ОСОБА_4 , негайно під письмову розписку.
Ухвала остаточна та оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя: