Справа №760/6143/24
1-кп/760/2633/24
04 квітня 2024 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі:
головуючої судді ОСОБА_1 ,
секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні заяву обвинуваченого про відвід прокурора ОСОБА_3 від участі у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_4 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України,
за участю сторін:
прокурора ОСОБА_3 ,
захисника ОСОБА_5 ,
обвинуваченого ОСОБА_4 ,
В провадженні суду перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні по обвинуваченню ОСОБА_4 за ч. 4 ст. 186 КК України.
В підготовчому засіданні обвинувачений заявив відвід прокурору ОСОБА_6 , мотивуючи, що він безпідставно утримується під вартою, вину не визнає, прокурор не приймає до уваги його доводи.
Захисник підтримав позицію обвинуваченого.
Прокурор заперечував проти заяви про відвід, вказуючи, що підстави для його відводу від участі у даному провадженні відсутні.
Вислухавши учасників, вивчивши матеріали обвинувального акту, суд вважає, що заява обвинуваченого про відвід прокурора не підлягає задоволенню, оскільки обвинуваченим не наведені підстави, які виключають участь прокурора ОСОБА_6 у даному кримінальному провадженні, в тому числі, і ті, що передбачені п. 3) ч. 1 ст. 77 КПК України.
Керуючись ст. ст. 75-81 КПК України, суд,-
В задоволенні заяви захисника про відвід прокурора ОСОБА_3 - відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуюча суддя: