Рішення від 29.04.2024 по справі 337/1466/24

29 квітня 2024 року

Справа № 337/1466/24

Номер провадження 2/337/981/2024

ЗАОЧНЕРІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29.04.2024 року м. Запоріжжя

Хортицький районний суд м. Запоріжжя

в складі: головуючого судді - Салтан Л.Г.

за участю секретаря - Трегуб Т.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Запоріжжі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,

ВСТАНОВИВ:

13.03.2024 року представник позивача ОСОБА_3 звернулась до суду з позовом до відповідачки ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на неможливість збереження сім'ї.

Ухвалою суду від 01.04.2024 року відкрито провадження у справі, справа призначена до розгляду в порядку спрощеного позовного провадження.

Сторони у судове засідання не з'явились, причину неявки суду не повідомили, про розгляд справи сповіщені у встановленому порядку, про час та місце розгляду справи повідомлялися належним чином.

Відповідачка повідомлена про дату та час судового засідання у встановленому порядку своєчасно, з заявами про відкладення не зверталась.

Відзив на позов у відповідності до ст. 178 п.8 ЦПК України не надано, позивач не заперечує проти розгляду справи у відсутності відповідачки, на підставі документів наявних у матеріалах справи з ухваленням заочного рішення, тому суд вирішує справу на підставі наявних у ній доказів, відповідно з ч.1 п.2 ст.280 ЦПК України.

Позивач та його представник ОСОБА_3 в судове засідання не з'явились, про час та місце розгляду повідомлені належним чином, в позові вказано про розгляд справи за їх відсутності, позовні вимоги підтримують в повному обсязі, просять позов задовольнити.

У відповідності до ч.3 ст. 211 ЦПК України, учасник справи має право заявити клопотання про розгляд справи за його відсутності.

Оскільки, позивач не заперечує проти розгляду справи у відсутності відповідачки, на підставі документів наявних у матеріалах справи, суд вирішує справу на підставі наявних у ній доказів, відповідно з ч.1 п.2 ст. 280 ЦПК України.

Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог в повному обсязі з наступних підстав.

Судом встановлено, що сторони перебувають у шлюбі з 28 липня 2011 року, який зареєстрований Хортицьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Запоріжжі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), актовий запис №325. Шлюбні відносини між сторонами припинені. Причиною розпаду сім'ї є відсутність взаєморозуміння та різні погляди на життя.

У відповідності до ч.3 ст. 105 СК України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду. У відповідності до ст. 112 СК України, суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.

Суд вважає, що позов обґрунтований і підлягає задоволенню, оскільки подальше спільне життя сторін і збереження шлюбу суперечить їх інтересам, так як жодною із сторін не доведено про можливість збереження родини.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.5, 10-13, 280, 263 265, ст.280 ЦПК України, ст. ст. 105, 109, 112 Сімейного кодексу України, суд -

ВИРІШИВ:

Позов - задовольнити.

Розірвати шлюб між ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , який зареєстрований 28 липня 2011 року Хортицьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану у місті Запоріжжі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса), актовий запис №325.

Копію заочного рішення направити сторонам.

Повний текст судового рішення складений 29.04.2024 року.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Запорізького апеляційного суду шляхом подачі в 30-денний строк апеляційної скарги з дня виготовлення повного тексту судового рішення.

Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом тридцяти днів з дня отримання його копії.

Суддя: Л.Г. Салтан

Попередній документ
118700517
Наступний документ
118700519
Інформація про рішення:
№ рішення: 118700518
№ справи: 337/1466/24
Дата рішення: 29.04.2024
Дата публікації: 01.05.2024
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хортицький районний суд м. Запоріжжя
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них; про розірвання шлюбу
Розклад засідань:
29.04.2024 09:00 Хортицький районний суд м.Запоріжжя
Учасники справи:
головуючий суддя:
САЛТАН Л Г
суддя-доповідач:
САЛТАН Л Г
відповідач:
Желтова Єлизавета Юріївна
позивач:
Желтов Андрій Олександрович
представник позивача:
МЄДВЄДЄВА АНЖЕЛА ВОЛОДИМИРІВНА