Ухвала від 29.04.2024 по справі 521/4226/24

Справа №521/4226/24

Провадження №2-о/521/242/24

Ухвала

29 квітня 2024 року м. Одеса

Малиновський районний суд міста Одеси у складі:

головуючого судді Тополевої Ю.В.,

за участю секретаря Бодрухіної К.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Одеської міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення, -

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Малиновського районного суду міста Одеси перебуває цивільна справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Одеської міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення.

Відкрите судове засідання призначене на 15 травня 2024 року об 11:20 годин.

15 квітня 2024 року на адресу суду надійшло клопотання представника ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, в якому просила провести судове засідання, призначене на 15 травня 2024 року об 11:20 годин, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.

Дослідивши матеріали справи, суд вважає, що у задоволенні клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції потрібно відмовити.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Судом встановлено, що в залах судових засідань Малиновського районного суду міста Одеси відсутня можливість для проведення судового засідання в режимі відеоконференції 15 травня 2024 року об 11:20 годин.

Крім того, суд звертає увагу, що в ухвалі про відкриття провадження від 25 березня 2024 року зазначено, що зала судових засідань № 206 не оснащена технічною можливістю для проведення в порядку ст. 212 ЦПК України судових засідань в режимі відеоконференції.

Таким чином, враховуючи те, що у суду немає можливості провести в режимі відеоконференції судове засідання, яке призначене на 15 травня 2024 року об 11:20 годин, то у задоволенні клопотання потрібно відмовити.

Керуючись ст. 212 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

У задоволенні клопотання представника ОСОБА_1 про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Одеської міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення - відмовити.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя: Ю.В. Тополева

29.04.24

Попередній документ
118676212
Наступний документ
118676214
Інформація про рішення:
№ рішення: 118676213
№ справи: 521/4226/24
Дата рішення: 29.04.2024
Дата публікації: 30.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Хаджибейський районний суд міста Одеси
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи окремого провадження; Справи про встановлення фактів, що мають юридичне значення, з них:; інших фактів, з них:.
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (15.05.2024)
Дата надходження: 21.03.2024
Предмет позову: про встановлення факту що має юридичне значення
Розклад засідань:
15.05.2024 11:20 Малиновський районний суд м.Одеси