вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
25.04.2024 м. ДніпроСправа № 904/1203/24
За позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "ДІСКАФ", м. Київ
до Фізичної особи-підприємця Провкіна Олега Миколайовича, м. Кам'янське, Дніпропетровська область
про стягнення заборгованості за договором поставки товарів на умовах дистрибуції
Суддя Красота О.І.
Представники:
від Позивача не з'явився
від Відповідача не з'явився
Товариство з обмеженою відповідальністю "ДІСКАФ" звернулось до Господарського суду Дніпропетровської області з позовом до Фізичної особи-підприємця Провкіна Олега Миколайовича і просить суд стягнути основний борг у розмірі 69 953,64 грн., пеню у розмірі 45 709,61 грн., штраф у розмірі 5 493,36 грн., 3% річних у розмірі 4 174,22 грн., інфляційні втрати у розмірі 20 832,91 грн., оренду обладнання у розмірі 360 000,00 грн., неустойку у розмірі 720 000,00 грн., вартість поставленого, але не повернутого обладнання у розмірі 822 445,00 грн. та судові витрати.
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням Відповідачем умов Договору поставки товарів на умовах дистрибуції № ДС-023 від 03.06.2021 в частині повної та своєчасної оплати поставленого товару і наданих послуг оренди обладнання, а також в частині повернення орендованого обладнання.
Ухвалою суду від 25.03.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі; вирішено здійснювати розгляд справи за правилами загального позовного провадження; призначено підготовче засідання на 25.04.2024 о 10:00 год.
23.04.2024 від Позивача надійшла заява про участь у судовому засіданні 25.04.2024 о 10:00 год. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів. Крім того, Позивач просив суд проводити всі подальші судові засідання в режимі відеоконференції.
Ухвалою суду від 23.04.2024 у задоволенні заяви Позивача в частині проведення судового засідання 25.04.2024 о 10:00 год. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду відмовлено.
Представник Позивача у підготовче засідання 25.04.2024 не з'явився, 24.04.2024 від нього надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв'язку із неможливістю взяти участь у судовому засіданні через зайнятість в інших заздалегідь узгоджених процесуальних діях.
Представник Відповідача у підготовче засідання 25.04.2024 не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не заявляв, про дату, час та місце судового засідання повідомлений належним чином за його місцезнаходженням згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що підтверджується конвертом АТ "Укрпошта", повернутим відділенням поштового зв'язку з відміткою "адресат відсутній за вказаною адресою".
Відповідно до ч. 2 ст. 183 Господарського процесуального кодексу України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
З огляду на обставини справи, а також з метою повного, об'єктивного та всебічного розгляду справи по суті, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання і, враховуючи положення ст. 197 ГПК України, провести його в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із забезпеченням її проведення для Позивача з використанням власних технічних засобів у підсистемі відеоконференцзв'язку ЄСІТС.
Керуючись ст.ст. 177-185, 197, 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
Відкласти підготовче засідання на 21.05.2024 о 10:00 год. та провести його в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду із забезпеченням її проведення для Позивача з використанням власних технічних засобів у підсистемі відеоконференцзв'язку ЄСІТС.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в залі судових засідань № 1-107, за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1.
Попередити сторін, що відповідно до ч. 5 ст. 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Роз'яснити учасникам справи, що їх явка в судове засідання не є обов'язковою, а також про їх право на участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за відповідною заявою.
Ухвала набирає законної сили 25.04.2024 та не підлягає оскарженню окремо від рішення суду.
Суддя О.І. Красота