Справа № 307/1696/24
Провадження № 1-кс/307/278/24
про застосування запобіжного заходу
25 квітня 2024 року м. Тячів
Слідчий суддя Тячівського районного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , секретар судового засідання ОСОБА_2 , за участю слідчого СВ Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області ОСОБА_3 , прокурора Тячівської окружної прокуратури ОСОБА_4 та підозрюваної ОСОБА_5 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду клопотання слідчого СВ Тячівського РВП ГУ НП в Закарпатській області ОСОБА_3 , погодженого прокурором Тячівської окружної прокуратури ОСОБА_4 , у кримінальному провадженні №12024071160000277 про застосування запобіжного заходу у виді особистого зобов'язання щодо підозрюваної,
ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Підплеша, Тячівського району Закарпатської області, місце проживання якої зареєстроване за адресою: АДРЕСА_1 , яка проживає без реєстрації місця проживання по АДРЕСА_2 , розлученої, з базовою загальною середньою освітою, непрацюючої, яка має на утриманні троє малолітніх дітей, раніше не судимої,
встановила:
Складання ухвали вимагає значного часу, у зв'язку з чим слідчий суддя обмежується складанням і оголошенням її резолютивної частини.
Відповідно до ч. 2 ст. 376 КПК України, повний текст ухвали повинен бути складений не пізніше п'яти діб з дня оголошення резолютивної частини і оголошений учасникам судового провадження.
Керуючись ст. ст. 371, 372, 376 КПК України,
постановила:
Клопотання слідчого СВ Тячівського РВП ГУ НП в Закарпатській області ОСОБА_3 , погодженого прокурором Тячівської окружної прокуратури ОСОБА_4 , про застосування запобіжного заходу задовольнити.
Застосувати до підозрюваної ОСОБА_5 запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.
Покласти на підозрювану ОСОБА_5 на строк по 09 червня 2024 року включно наступні обов'язки:
1) Прибувати до слідчого, прокурора або суду за першою вимогою, у разі неможливості прибути через поважні причини, завчасно повідомити про це;
2) Не відлучатися за межі м. Тячів Закарпатської області без дозволу слідчого, прокурора або суду;
3) Повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну місця свого проживання.
Роз'яснити підозрюваній ОСОБА_5 , що в разі невиконання покладених на неї обов'язків до неї може бути застосований більш жорсткий запобіжний захід і на неї може бути накладено грошове стягнення в розмірі від 0,25 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб до 2 розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Ознайомити та вручити підозрюваній ОСОБА_5 під розписку копію ухвали про обрання запобіжного заходу у вигляді особистого зобов'язання.
Контроль за виконанням особистого зобов'язання підозрюваною ОСОБА_5 покласти на старшого слідчого СВ Тячівського РВП ГУ НП в Закарпатській області ОСОБА_3 .
Ухвала щодо застосування запобіжного заходу підлягає негайному виконанню та набирає законної сили з моменту її оголошення і оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Повний текст ухвали буде складений та оголошений 30 квітня 2024 року о 14 год.
Слідчий суддя ОСОБА_1