Справа № 591/3413/24 Провадження № 2/591/588/24
про відкриття провадження
24 квітня 2024 року м. Суми
Суддя Зарічного районного суду м. Суми Клименко А.Я., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Сумської міської ради, Головного управління Держгеокадастру в Сумській області про визнання незаконною та скасування державної реєстрації земельної ділянки, визнання незаконним та скасування рішень СМР, визнання незаконними та скасування рішень державного реєстратора,-
Позивач ОСОБА_1 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) звернулось до суду через свого представника з позовом до ОСОБА_2 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_2 , РНОКПП НОМЕР_2 ), Сумської міської ради (місцезнаходження: м. Суми, площа Незалежності, 2, код ЄДРПОУ 23823253), Головного управління Держгеокадастру в Сумській області (місцезнаходження: м. Суми, вул. Революції гідності, 32, код ЄДРПОУ 39765885), в якому просить визнати незаконними та скасувати рішення державного реєстратора.
Позовна заява складена з дотриманням вимог встановлених ст. 175 ЦПК України.
Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкриті провадження у справі не вбачається.
Судовий збір сплачено та наявне підтвердження про його зарахування до спеціального фонду Державного бюджету України.
Справа підлягає розгляду в порядку загального позовного провадження.
Керуючись ст. ст. 175, 184, 187, 189-190, 196 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Сумської міської ради, Головного управління Держгеокадастру в Сумській області про визнання незаконною та скасування державної реєстрації земельної ділянки, визнання незаконним та скасування рішень СМР, визнання незаконними та скасування рішень державного реєстратора.
Призначити підготовче засідання на 18 червня 2024 року о 13 год. 30 хв., за адресою: м. Суми, вул. Академічна, 13, зал 9 - каб. 403, про що повідомити учасників справи.
Роз'яснити відповідачу право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Роз'яснити позивачу право подати відповідь на відзив щодо наведених відповідачем у відзиві заперечень і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання такого відзиву. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відповіді на відзив до суду.
Роз'яснити відповідачу право подати заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання відповіді на відзив. Копія заперечення та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) заперечення до суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою: http://zr.su.court.gov.ua/sud1805/.
Ухвала може бути оскаржена лише з підстав порушення правил підсудності.
СУДДЯ А.Я.КЛИМЕНКО