2/543/154/24
23.04.2024 сел. Оржиця
Оржицький районний суд Полтавської області в складі головуючого судді Смілянського Є.А., при секретарі Гапон Т.В., за участі адвокатів Попова В.Г. та Черниш Є.А., розглянувши цивільну справу № 543/149/24 за позовом ТОВ « УМ Факторинг « до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості
ТОВ « УМ Факторинг « звернулося з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.
Представник позивача заявив клопотання про витребування доказів, мотивуючи тим, що з метою доведення обставин справи необхідно витребувати:
- в ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ» платіжне доручення, яким було здійснено перерахування кредитних коштів відповідно до умов договору від 04.04.2023 року № 3580648 в сумі 10 000 грн, No Транзакції в системі iPay.ua - 219212883, на картку номер НОМЕР_1 , на підставі договору No ФК-П-19/03-01 від 12.03.2019 року з ТОВ «Лінеура Україна» та інформацію щодо повного номера картки № НОМЕР_1 , яка належить ОСОБА_1 ( РНОКПП НОМЕР_2 );
- в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» по рахунку за карткою № НОМЕР_1 , яка належить ОСОБА_1 ( РНОКПП НОМЕР_2 ): виписку розширену із зазначенням контрагента за період з 04.04.2023 року по 07.04.2023 року включно.
Самостійно позивач не може витребувати зазначені документи, оскільки вказана в них інформація є банківською таємницею.
Представник відповідача заперечив на клопотання мотивуючи тим, що позивачем не доведено належність рахунку відповідачу.
Як вбачається з матеріалів справи у позивача при витребуванні зазначених доказів є складнощі, оскільки інформація є банківською таємницею.
Вказані докази мають істотне значення для справи.
Згідно частини 1 статті 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Суд, розглянувши клопотання, вважає що без витребування зазначених документів, неможливо належним чином встановити всі обставини по справі шляхом їх доведення допустимими і належними доказами, тому клопотання підлягає задоволенню.
Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд, -
1. Клопотання задовольнити.
2.Зобов'язати АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК «ПРИВАТБАНК» ( 01001, м. Київ, вул. Грушевського, 1Д ) надати Оржицькому районному суду Полтавської області в п'ятиденний термін з дня отримання копії ухвали розширену виписку із зазначенням контрагента за період з 04.04.2023 року по 07.04.2023 року включно по рахунку за карткою № НОМЕР_1 , яка належить ОСОБА_1 ( РНОКПП НОМЕР_2 ).
3.Зобов'язати ТОВ «УНІВЕРСАЛЬНІ ПЛАТІЖНІ РІШЕННЯ» ( 04080, м. Київ, вул. Нижньоюрківська, 45А ) надати Оржицькому районному суду Полтавської області в п'ятиденний термін з дня отримання копії ухвали належним чином завірену копію платіжного доручення, яким було здійснено перерахування кредитних коштів відповідно до умов договору від 04.04.2023 року № 3580648 в сумі 10 000 грн, No Транзакції в системі iPay.ua - 219212883, на картку номер НОМЕР_1 , на підставі договору No ФК-П-19/03-01 від 12.03.2019 року з ТОВ «Лінеура Україна» та інформацію щодо повного номера картки № НОМЕР_1 , яка належить ОСОБА_1 ( РНОКПП НОМЕР_2 ).
4.Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя : Є.А.Смілянський