16 квітня 2024 року м. Дніпросправа № 182/3331/23
Суддя Третього апеляційного адміністративного суду Сафронова С.В., ознайомившись з апеляційною скаргою Державної служби України з безпеки на транспорті
на рішення Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27.02.2024 р. у справі № 182/3331/23
15.04.2024 р. Третім апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу Державної служби України з безпеки на транспорті на рішення Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 27.02.2024 р. у справі № 182/3331/23, яка подана за допомогою засобів поштового зв'язку 08.04.2024 р. безпосередньо до суду апеляційної інстанції відповідно до положень ст.297 КАС України.
З використанням автоматизованої системи документообігу суду за вищезазначеною апеляційною скаргою визначено суддю-доповідача, якому 16.04.2024 р. передано матеріали апеляційної скарги.
Враховуючи вищенаведене, з метою забезпечення розгляду вищезазначеної апеляційної скарги, вважаю за необхідне витребувати з суду першої інстанції - Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області, матеріали адміністративної справи № 182/3331/23 за позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті, Старшого держ. інспектору відділу впровадження автомат. фіксації порушень Департаменту реал. держ. нагл. (контролю) за без. на наземному трансп. Держ. сл. України з безпеки на транспорті ОСОБА_2 , Старшого держ. інспектору відділу впровадження автомат. фіксації порушень Департаменту реал. держ. нагл. (контролю) за без. на наземному трансп. Держ. сл. України з безпеки на транспорті Савченко В. О про скасування постанови про адміністративне правопорушення.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 297-300 КАС України, суддя -
Витребувати з Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області матеріали адміністративної справи № 182/3331/23 за позовом ОСОБА_1 до Державної служби України з безпеки на транспорті , Старшого держ. інспектору відділу впровадження автомат. фіксації порушень Департаменту реал. держ. нагл. (контролю) за без. на наземному трансп. Держ. сл. України з безпеки на транспорті Каліновського К.В., Старшого держ. інспектору відділу впровадження автомат. фіксації порушень Департаменту реал. держ. нагл. (контролю) за без. на наземному трансп. Держ. сл. України з безпеки на транспорті Савченко В. О про скасування постанови про адміністративне правопорушення та зобов'язати суд першої інстанції протягом трьох днів з моменту отримання ухвали направити до суду апеляційної інстанції матеріали цієї адміністративної справи для вирішення питання щодо наявності підстав для відкриття апеляційного провадження.
Суддя С.В. Сафронова