Постанова від 15.04.2024 по справі 545/342/24

Справа № 545/342/24

Провадження № 3/545/367/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

15.04.2024 суддя Полтавського районного суду Полтавської області Путря О.Г., розглянувши матеріали, які надійшли з ВП №2 Полтавського РУП ГУНП у Полтавській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого за адресою АДРЕСА_1 та проживаючого за адресою: АДРЕСА_2 , інші дані суду не відомо,

за ч.1 ст.184 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

16.01.2024 близько 16 год 00 хв в АДРЕСА_2 , гр. ОСОБА_1 не забезпечив необхідні умови життя своїй неповнолітній доньці ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , а саме: відсутність продуктів харчування, антисанітарні умови в помешканні Своїми діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 184 КУпАП.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, в матеріалах справи мається його заява про розгляд справи без його участі, вину визнає частково.

Згідно ст.268 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності за ст.184 КУпАП при розгляді адміністративного матеріалу, не є обов'язковою, а тому вважаю за можливе провести розгляд справи за відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, на підставі наявних доказів.

Дослідивши матеріали адміністративної справи, суд приходить до такого.

Згідно ст. 251 КУпАП, доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Згідно вимог ст. 252 КУпАП України орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю.

Вина ОСОБА_1 повністю підтверджується матеріалами справи в їх сукупності, а саме даними, що містяться в протоколі про адміністративне правопорушення ВАД №314862 від 16.01.2024 (а. с. 1), фотознімками з місця події (а.с. 3,4), рапортом (а. с. 5), характеристика відносно ОСОБА_1 , згідно якої вбачається, що за час проживання за адресою АДРЕСА_2 гр. ОСОБА_1 зарекомендував себе негативно. Зловживає спиртними напоями, вчиняє сварки та домашнє насильство, ніде не працює, на даний момент затриманий та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою та повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 121 КК України (а. с. 11).

Враховуючи характер вчиненого правопорушення та особу ОСОБА_1 , обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність, необхідно визнати його винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 184 КУпАП, та накласти на нього стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 16, 24, 40-1, 184 ч.1, 283, 284 КУпАП , суд

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 1 ст.184 КУпАП та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 850 ( вісімсот п'ятдесят ) гривень на користь держави.

Стягнути із ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у сумі 605,60 грн. (одержувач ГУК у м. Києві/м. Київ/22030106, код ЄДРПОУ 37993783, банк отримувача : Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача : UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106).

Постанова може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Полтавський районний суд протягом 10 днів з дня винесення постанови шляхом подачі апеляційної скарги.

Суддя: О. Г. Путря

Попередній документ
118388757
Наступний документ
118388759
Інформація про рішення:
№ рішення: 118388758
№ справи: 545/342/24
Дата рішення: 15.04.2024
Дата публікації: 18.04.2024
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Полтавський районний суд Полтавської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на громадський порядок і громадську безпеку; Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей
Розклад засідань:
30.01.2024 11:00 Полтавський районний суд Полтавської області
26.02.2024 09:45 Полтавський районний суд Полтавської області
13.03.2024 09:00 Полтавський районний суд Полтавської області
02.04.2024 11:45 Полтавський районний суд Полтавської області
15.04.2024 09:00 Полтавський районний суд Полтавської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПУТРЯ О Г
суддя-доповідач:
ПУТРЯ О Г
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Сукачев Юрій Віталійович