Ухвала від 12.04.2024 по справі 154/1313/24

154/1313/24

2/154/638/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про залишення позовної заяви без руху

12 квітня 2024 року м. Володимир

Суддя Володимир-Волинського міського суду Волинської області Лутай А.М. вивчивши позовну заяву комунального підприємства "Володимирводоканал" Володимирської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги з централізованрго волопостачання та водовідведення,

встановив:

КП "Володимирводоканал" Володимирської міської ради 10.04.2024 звернулося до суду із позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги з централізованрго волопостачання та водовідведення.

Вивченням позовної заяви встановлено, що така подана з порушенням вимог ст. 175 ЦПК України, а тому її слід залишити без руху.

Так, відповідно до п.2 ч.2 ст. 175 ЦПК України в позовній заяві зазначаються повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові) (для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку та адреси електронної пошти, відомості про наявність або відсутність електронного кабінету.

Відповідно до п.10 ч.3 ст.175 ЦПК України, позовна заява повинна містити підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Проте, в позовній заяві КП "Володимирводоканал" не зазначено відомостей про наявність або відсутність електронного кабінету у його позивача та відсутнє підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову до цього ж відповідача з тих самих підстав.

Вважаю необхідним також зауважити, що згідно з абз.2 ч.8 ст.43 ЦПК України якщо документи подаються учасниками справи до суду або надсилаються іншим учасникам справи в паперовій формі, такі документи скріплюються власноручним підписом учасника справи (його представника).

Згідно ст.95 ЦПК України письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього. Копії документів вважаються засвідченими належним чином, якщо їх засвідчено в порядку, встановленому чинним законодавством. Учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.

Як вбачається з поданого КП "Володимирводоканал" позову сама позовна заява підписана директором підприємства, а долучені до позовної заяви документи завірені іншою особою, повноваження якої не підтверджені.

Згідно з ч.1, 2 ст. 185 ЦПК України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у ст. 175 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху. В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

На підставі наведеного, керуючись ст.185 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Позовну заяву комунального підприємства "Володимирводоканал" Володимирської міської ради до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги з централізованрго волопостачання та водовідведення - залишити без руху.

Надати КП"Володимирводоканал" Володимирської міської ради строк для усунення недоліків позовної заяви зазначених в ухвалі, який становить десять днів з дня вручення їй ухвали про залишення заяви без руху.

Роз'яснити позивачу, якщо він не усуне недоліки заяви у строк, встановлений судом, то заява вважається неподаною і повертається позивачеві.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.М. Лутай

Попередній документ
118354252
Наступний документ
118354254
Інформація про рішення:
№ рішення: 118354253
№ справи: 154/1313/24
Дата рішення: 12.04.2024
Дата публікації: 17.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Володимирський міський суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (04.10.2024)
Дата надходження: 10.04.2024
Предмет позову: Позовна заява про стягнення заборгованості за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення
Розклад засідань:
06.06.2024 09:00 Володимир-Волинський міський суд Волинської області
05.08.2024 09:30 Володимир-Волинський міський суд Волинської області