ПІВНІЧНО-ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
33001 м.Рівне, вул.Яворницького, 59
про відкриття апеляційного провадження
"11" квітня 2024 р. Справа №903/7/24
Північно-західний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючий суддя Грязнов В.В., суддя Павлюк І.Ю. , суддя Розізнана І.В.
розглянувши матеріали апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «КБ Архпростір» на рішення господарського суду Волинської області від 12.03.2024, повний текст якого складено 12.03.2024, у справі № 903/7/24 (суддя Шум М.С.)
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Агротехніка»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «КБ Архпростір»
про стягнення 60 000 грн попередньої оплати за Договором
на виготовлення проектної документації
Перевіривши матеріали апеляційної скарги, колегія суддів встановила, що скарга відпові-дає вимогам ст.258 ГПК України, відсутні підстави для залишення без руху, повернення чи від-мови у відкритті апеляційного провадження.
Відповідно до вимог ст.262 ГПК України заперечень проти відкриття апеляційного провад-ження на час постановлення ухвали до суду не надійшло.
Крім того, відповідно до ч.10 ст.270 ГПК України, апеляційні скарги на рішення господар-ського суду у справах з ціною позову менше ста розмірів прожиткового мінімуму для працездат-них осіб, крім тих, які не підлягають розгляду в порядку спрощеного позовного провадження, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Керуючись ст.ст. 234, 262, 270 ГПК України, суд
1. Відкрити апеляційне провадження у справі №903/7/24.
2. Встановити Позивачу строк для подання відзиву на апеляційну скаргу та доказів надсилання (надання) скаржнику копії відзиву протягом 5 днів з дня вручення даної ухвали.
3. Розглядати апеляційну скаргу у справі №903/7/24 без повідомлення учасників за наявними матеріалами в порядку письмового провадження.
4. Копію ухвали направити учасникам справи.
Головуючий суддя Грязнов В.В.
Суддя Павлюк І.Ю.
Суддя Розізнана І.В.