Ухвала від 05.04.2024 по справі 127/11640/24

Справа № 127/11640/24

Провадження № 1-кс/127/4927/24

УХВАЛА

Іменем України

05 квітня 2024 року м. Вінниця

Вінницький міський суд Вінницької області в складі:

слідчого судді: ОСОБА_1 ,

секретар судового засідання: ОСОБА_2

за участю:

слідчого: ОСОБА_3

розглянувши в судовому засіданні в м. Вінниці в залі суду клопотання слідчого СВ Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до документів, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області старший лейтенант поліції ОСОБА_3 звернулась до суду з клопотанням, погодженим з прокурором ОСОБА_4 , про тимчасовий доступ до документів.

Клопотання мотивовано тим, що слідчим відділом Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного 24.01.2024 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024022110000018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, в ході здійснення якого виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Слідчий ОСОБА_3 в судовому засіданні клопотання підтримала, за викладених в ньому обставин, просила клопотання задовольнити. Також слідчий повідомила, що обставини викладені у клопотанні підтверджується матеріалами негласних слідчих (розшукових) дій проведених в межах кримінального провадження №42024022110000018 від 24.01.2024, а необхідність вилучення оригіналів зазначених в клопотанні документів обґрунтувала тим, що в кримінальному провадження, в подальшому, планується проведення відповідних судових почеркознавчих експертиз на предмет того ким саме підписувалися та подавалися заяви до ІНФОРМАЦІЯ_1 .

ІНФОРМАЦІЯ_1 в судове засідання не викликалося, оскільки з матеріалів справи вбачається наявність ризику, що у разі виклику особи, у володінні якої знаходяться документи існує реальна загроза їх зміни або знищення.

Таким чином, суд вважає за можливе розглянути клопотання відповідно до вимог частини другої статті 163 КПК України.

Суд, дослідивши вказане клопотання, заслухавши думку слідчого, дійшов висновку, що клопотання підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Згідно з частиною другою статті 9 КПК України прокурор, керівник органу досудового розслідування, слідчий зобов'язані всебічно, повно і неупереджено дослідити обставини кримінального провадження, виявити як ті обставини, що викривають, так і ті, що виправдовують підозрюваного, обвинуваченого, а також обставини, що пом'якшують чи обтяжують його покарання, надати їм належну правову оцінку та забезпечити прийняття законних і неупереджених процесуальних рішень.

Частиною другою статті 91 КПК України передбачено, що доказування полягає у збиранні, перевірці та оцінці доказів з метою встановлення обставин, що мають значення для кримінального провадження. Відповідно до частини другої статті 93 КПК України сторона обвинувачення здійснює збирання доказів шляхом проведення слідчих (розшукових) дій, а також шляхом проведення інших процесуальних дій, передбачених цим Кодексом.

Згідно зі статтею 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження. Одним із заходів забезпечення кримінального провадження є тимчасовий доступ до речей і документів. (ч. 2 ст. 131 КПК)

Відповідно до статті 132 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються на підставі ухвали слідчого судді або суду. Застосування заходів забезпечення кримінального провадження не допускається, якщо слідчий, дізнавач, прокурор не доведе, що: 1) існує обґрунтована підозра щодо вчинення кримінального правопорушення такого ступеня тяжкості, що може бути підставою для застосування заходів забезпечення кримінального провадження; 2) потреби досудового розслідування виправдовують такий ступінь втручання у права і свободи особи, про який ідеться в клопотанні слідчого, дізнавача, прокурора; 3) може бути виконане завдання, для виконання якого слідчий, дізнавач, прокурор звертається із клопотанням.

Згідно зі статтею 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до статті 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу.

Пунктами 1 та 2 частини п'ятої статті 163 КПК України передбачено, що ухвала про надання тимчасового доступу до речей і документів постановляється, якщо сторона кримінального провадження доведе наявність підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної юридичної особи, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв'язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Як вбачається з матеріалів справи та встановлено судом, слідчим відділом Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області проводиться досудове розслідування кримінального провадження, внесеного 24.01.2024 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №42024022110000018, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що до Вінницької окружної прокуратури Вінницької області надійшов рапорт оперуповноваженого УСБУ у Вінницькій області про виявлення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 332 КК України, тобто протиправної схеми ухилення від проходження військової служби, у тому числі із подальшим незаконним перетином державного кордону України у напрямку «виїзд», вчиненого за наступних обставин.

Зокрема, невстановлені особи із числа представників приватних юридичних структур Вінницької області, використовуючи послуги УДМСУ у Вінницькій області, територіальних підрозділів ІНФОРМАЦІЯ_2 та органів місцевого самоврядування, організували функціонування протиправного механізму незаконного переправлення осіб через державний кордон України (із використанням процедури виїзду на постійне місце проживання), який дозволяє чоловікам призовного віку уникнути мобілізації та виїхати за межі України.

Процедура оформлення виїзду на постійне місце проживання за кордон передбачена законодавством України та складається з наступних етапів:

- отримання дозволу ІНФОРМАЦІЯ_3 - передбачає подання заяви до територіального відділення ДМСУ за місцем реєстрації особи та долученням до заяви визначеного законодавством переліку документів. Рішення щодо надання дозволу на виїзд на постійне місце проживання приймається протягом трьох місяців з моменту реєстрації заяви (термін дії рішення - 6 місяців);

- зняття з військового обліку в ІНФОРМАЦІЯ_2 , у подальшому, документальне рішення ІНФОРМАЦІЯ_4 щодо надання дозволу на виїзд на постійне місце проживання використовується для зняття особи з військового обліку. Зазначена процедура відбувається шляхом особистого відвідування особою відповідного підрозділу ТЦУ та СП (за місцем проживання, де перебуває на обліку), де подається заява з проханням зняття з військового обліку (до заяви долучаються дозвіл ОСОБА_5 на виїзд на постійне місце проживання разом із підставами для оформлення виїзду на постійне місце проживання, а саме посвідкою на постійне місце проживання або паспортом іншої держави). У свою чергу ІНФОРМАЦІЯ_2 , за наявності підстав видає довідку про зняття особи з військового обліку по причині виїзду на постійне місце проживання, а військово-обліковий документ вилучає;

- зняття з місця реєстрації - передбачає безпосереднє звернення особи до ЦНАПу або органу місцевого самоврядування, із обов'язковим пред'явленням паспорту громадянина України та довідки ІНФОРМАЦІЯ_2 про зняття з військового обліку. При цьому, у разі відсутності такої довідки від ІНФОРМАЦІЯ_2 зняття з місця реєстрації заборонено;

- отримання довідки з ІНФОРМАЦІЯ_5 про сплату податку на доходи фізичних осіб та про відсутність податкових зобов'язань з такого податку - отримання зазначеного документу здійснюється з метою подальшого пред'явлення особою при проходженні митного контролю;

- отримання штампа про виїзд на постійне місце проживання в паспорті громадянина України, - є завершальним етапом процедури виїзду на постійне місце проживання та передбачає надання особою до ДМСУ довідок про зняття з місця реєстрації та військового обліку, а також відсутності податкових зобов'язань.

У той же час встановлено, що представники приватних юридичних структур Вінницької області за матеріальну винагороду, діючи в інтересах осіб, що підлягають мобілізації, надають послуги з оформлення та подання пакету документів до УДМСУ, з метою отримання останніми дозволу на виїзд за межі України для постійного проживання за кордоном.

Обгрунтовуючи клопотання слідчим зазначено, що в ході досудового розслідування, в тому щляхом проведення негласних слідчих (розшукових) дій, встановлено, що зазначеними послугами вже скористався ряд осіб, тобто таких, що у відповідності до вимог Закону України «Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України», звернулися з заявами про оформлення документів для виїзду за кордон, а саме наступні особи:

1. ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ;

2. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ;

3. ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ;

4. ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ;

5. ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ;

6. ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ;

7. ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ;

8. ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ;

9. ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ;

10. ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ;

11. ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_16 ;

12. ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ;

13. ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ;

14. ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ;

15. ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ;

16. ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ;

17. ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

18. ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ;

19. ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ;

20. ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ;

21. ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ;

22. ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ;

23. ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ;

24. ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ;

25. ОСОБА_30 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

26. ОСОБА_31 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ;

27. ОСОБА_32 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ;

28. ОСОБА_33 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ;

29. ОСОБА_34 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ;

30. ОСОБА_35 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ;

31. ОСОБА_36 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ;

32. ОСОБА_37 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ;

33. ОСОБА_38 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ;

34. ОСОБА_39 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ;

35. ОСОБА_40 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ;

36. ОСОБА_41 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ;

37. ОСОБА_42 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ;

38. ОСОБА_43 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ;

39. ОСОБА_44 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ;

40. ОСОБА_45 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ;

41. ОСОБА_46 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ;

42. ОСОБА_47 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ;

43. ОСОБА_48 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ;

44. ОСОБА_49 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ;

45. ОСОБА_50 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ;

46. ОСОБА_51 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ;

47. ОСОБА_52 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ;

48. ОСОБА_53 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ;

49. ОСОБА_54 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ;

50. ОСОБА_55 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ;

51. ОСОБА_56 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ;

52. ОСОБА_57 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ;

53. ОСОБА_58 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ;

54. ОСОБА_59 , ІНФОРМАЦІЯ_58 ;

55. ОСОБА_60 , ІНФОРМАЦІЯ_59 ;

56. ОСОБА_61 , ІНФОРМАЦІЯ_60 ;

57. ОСОБА_62 , ІНФОРМАЦІЯ_61 ;

58. ОСОБА_63 , ІНФОРМАЦІЯ_62 .

Кожна заява містить у собі не лише звернення, а й копії документів, що підтверджують зняття з військового обліку, зняття з місця реєстрації, довідку з ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Вищевказані обставини підтверджуються витягом з ЄРДР №42024022110000018 від 24.01.2024, оперативною інформацією, що підтверджується рапортом від 18.01.2024, листом ІНФОРМАЦІЯ_63 №53/2/52-2284ВІ від 26.03.2024.

Як зазначено слідчим у клопотанні, виникла необхідність в отриманні тимчасового доступу до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення оригіналів документів, а саме заяв про оформлення документів для виїзду за кордон із усіма наявними додатками до них, щодо осіб:

1. ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ;

2. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ;

3. ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ;

4. ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ;

5. ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ;

6. ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ;

7. ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ;

8. ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ;

9. ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ;

10. ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ;

11. ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_16 ;

12. ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ;

13. ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ;

14. ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ;

15. ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ;

16. ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ;

17. ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

18. ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ;

19. ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ;

20. ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ;

21. ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ;

22. ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ;

23. ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ;

24. ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ;

25. ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

26. ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ;

27. ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ;

28. ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ;

29. ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ;

30. ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ;

31. ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ;

32. ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ;

33. ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ;

34. ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ;

35. ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ;

36. ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ;

37. ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ;

38. ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ;

39. ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ;

40. ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ;

41. ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ;

42. ОСОБА_81 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ;

43. ОСОБА_82 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ;

44. ОСОБА_83 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ;

45. ОСОБА_84 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ;

46. ОСОБА_85 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ;

47. ОСОБА_86 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ;

48. ОСОБА_87 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ;

49. ОСОБА_88 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ;

50. ОСОБА_89 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ;

51. ОСОБА_90 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ;

52. ОСОБА_91 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ;

53. ОСОБА_92 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ;

54. ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_58 ;

55. ОСОБА_94 , ІНФОРМАЦІЯ_59 ;

56. ОСОБА_95 , ІНФОРМАЦІЯ_60 ;

57. ОСОБА_96 , ІНФОРМАЦІЯ_61 ;

58. ОСОБА_97 , ІНФОРМАЦІЯ_62 .

Приймаючи до уваги вищевикладене, слідчий суддя вважає, що на час розгляду клопотання наявні достатні підстави для надання дозволу слідчому на тимчасовий доступ до документів, з можливістю вилучення оригіналів документів, які знаходяться у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , оскільки слідчим було доведено, що вказані документи самі по собі або в сукупності із іншими речами і документами мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Крім того, слідчий суддя вважає за необхідне надати дозвіл слідчому на вилучення саме оригіналів документів, оскільки в кримінальному провадженні, в подальшому, планується проведення відповідних судових почеркознавчих експертиз.

Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 9, 91, 131, 132, 159 - 164, 309, 310, 372 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого задовольнити.

Надати дозвіл слідчому СВ Вінницького РУП ГУНП у Вінницькій області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_3 та слідчим, які діють у складі групи слідчих у кримінальному провадженні №42024022110000018 від 24.01.2024, на тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , розташованого за адресою: АДРЕСА_1 , з можливістю вилучення оригіналів документів, а саме заяв про оформлення документів для виїзду за кордон із усіма наявними додатками до них, щодо осіб:

1. ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_6 ;

2. ОСОБА_7 , ІНФОРМАЦІЯ_7 ;

3. ОСОБА_8 , ІНФОРМАЦІЯ_8 ;

4. ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_9 ;

5. ОСОБА_10 , ІНФОРМАЦІЯ_10 ;

6. ОСОБА_11 , ІНФОРМАЦІЯ_11 ;

7. ОСОБА_12 , ІНФОРМАЦІЯ_12 ;

8. ОСОБА_13 , ІНФОРМАЦІЯ_13 ;

9. ОСОБА_14 , ІНФОРМАЦІЯ_14 ;

10. ОСОБА_15 , ІНФОРМАЦІЯ_15 ;

11. ОСОБА_16 , ІНФОРМАЦІЯ_16 ;

12. ОСОБА_17 , ІНФОРМАЦІЯ_17 ;

13. ОСОБА_18 , ІНФОРМАЦІЯ_18 ;

14. ОСОБА_19 , ІНФОРМАЦІЯ_19 ;

15. ОСОБА_20 , ІНФОРМАЦІЯ_20 ;

16. ОСОБА_21 , ІНФОРМАЦІЯ_21 ;

17. ОСОБА_22 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

18. ОСОБА_23 , ІНФОРМАЦІЯ_23 ;

19. ОСОБА_24 , ІНФОРМАЦІЯ_24 ;

20. ОСОБА_25 , ІНФОРМАЦІЯ_25 ;

21. ОСОБА_26 , ІНФОРМАЦІЯ_26 ;

22. ОСОБА_27 , ІНФОРМАЦІЯ_27 ;

23. ОСОБА_28 , ІНФОРМАЦІЯ_28 ;

24. ОСОБА_29 , ІНФОРМАЦІЯ_29 ;

25. ОСОБА_64 , ІНФОРМАЦІЯ_22 ;

26. ОСОБА_65 , ІНФОРМАЦІЯ_30 ;

27. ОСОБА_66 , ІНФОРМАЦІЯ_31 ;

28. ОСОБА_67 , ІНФОРМАЦІЯ_32 ;

29. ОСОБА_68 , ІНФОРМАЦІЯ_33 ;

30. ОСОБА_69 , ІНФОРМАЦІЯ_34 ;

31. ОСОБА_70 , ІНФОРМАЦІЯ_35 ;

32. ОСОБА_71 , ІНФОРМАЦІЯ_36 ;

33. ОСОБА_72 , ІНФОРМАЦІЯ_37 ;

34. ОСОБА_73 , ІНФОРМАЦІЯ_38 ;

35. ОСОБА_74 , ІНФОРМАЦІЯ_39 ;

36. ОСОБА_75 , ІНФОРМАЦІЯ_40 ;

37. ОСОБА_76 , ІНФОРМАЦІЯ_41 ;

38. ОСОБА_77 , ІНФОРМАЦІЯ_42 ;

39. ОСОБА_78 , ІНФОРМАЦІЯ_43 ;

40. ОСОБА_79 , ІНФОРМАЦІЯ_44 ;

41. ОСОБА_80 , ІНФОРМАЦІЯ_45 ;

42. ОСОБА_81 , ІНФОРМАЦІЯ_46 ;

43. ОСОБА_82 , ІНФОРМАЦІЯ_47 ;

44. ОСОБА_83 , ІНФОРМАЦІЯ_48 ;

45. ОСОБА_84 , ІНФОРМАЦІЯ_49 ;

46. ОСОБА_85 , ІНФОРМАЦІЯ_50 ;

47. ОСОБА_86 , ІНФОРМАЦІЯ_51 ;

48. ОСОБА_87 , ІНФОРМАЦІЯ_52 ;

49. ОСОБА_88 , ІНФОРМАЦІЯ_53 ;

50. ОСОБА_89 , ІНФОРМАЦІЯ_54 ;

51. ОСОБА_90 , ІНФОРМАЦІЯ_55 ;

52. ОСОБА_91 , ІНФОРМАЦІЯ_56 ;

53. ОСОБА_92 , ІНФОРМАЦІЯ_57 ;

54. ОСОБА_93 , ІНФОРМАЦІЯ_58 ;

55. ОСОБА_94 , ІНФОРМАЦІЯ_59 ;

56. ОСОБА_95 , ІНФОРМАЦІЯ_60 ;

57. ОСОБА_96 , ІНФОРМАЦІЯ_61 ;

58. ОСОБА_97 , ІНФОРМАЦІЯ_62 .

Ухвала діє протягом двох місяців з дня її постановлення.

У разі невиконання даної ухвали, за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів, суд має право постановити ухвалу про проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала слідчого судді є остаточною та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя