Єдиний унікальний номер 175/4514/24
провадження №1-кс/175/1278/24
05 квітня 2024 року смт. Слобожанське
Дніпропетровський районний суд
Дніпропетровської області у складі:
головуючого - слідчого судді ОСОБА_1 ,
за участю: секретаря - ОСОБА_2 ,
розглянувши клопотання прокурора Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів, а також перевіривши надані матеріали клопотання, включаючи витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження №42024052390000006 від 27.02.2024 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, у рамках якого було подано клопотання,
До Дніпропетровського районного суду надійшло прокурора Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_3 про тимчасовий доступ до речей та документів.
В обґрунтування свого клопотання прокурор посилається на те, що 02.02.2024 до чергової частини Краматорського РУП ГУНП в Донецької області надійшло повідомлення від працівника поліції про те, що 02.02.2024 під час проведення оперативних заходів, було виявлено, вантажний автомобіль марки «SCANIA» д.н.з. НОМЕР_1 з приєднаним напівпричепом «LAG» д.н.з. НОМЕР_2 , який виїхав з території Краматорської ТЕЦ та прослідував до АДРЕСА_1 . При перевірці вищевказаного вантажного автомобіля, було встановлено, що в кузові напівпричепа знаходиться металевий брухт приблизною вагою 22.100 т, який вивезано з території Краматорської ТЕЦ ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » під час дії воєнного стану. Вказаний металевий брухт складається з котлів №№ НОМЕР_3
ІНФОРМАЦІЯ_2 з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_1 » створено для здійснення діяльності з розвитку та виробництва у сфері енергетики. ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є оператором ІНФОРМАЦІЯ_2 . Краматорська ТЕЦ - основне джерело теплопостачання міста Краматорська, забезпечує тепловою енергією споживачів різних категорій: домашніх господарств і підприємств.
Засновниками та учасниками ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » є Комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_3 », зареєстроване ІНФОРМАЦІЯ_4 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », юридична особа, створена відповідно до законодавства Республіки Кіпр. У березні 2018 року група E.CONNECT придбала 60% частки в ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 ». ОСОБА_4 в цьому проекті є Комунальне підприємство « ІНФОРМАЦІЯ_3 »,якому належать інші 40% в компанії. Операція була здійснена відповідно до Рішення ІНФОРМАЦІЯ_6 №23-р від 25 січня 2018 року на взаємовигідних для сторін умовах шляхом придбання E.CONNECT 100% акцій компанії ІНФОРМАЦІЯ_7 ( ІНФОРМАЦІЯ_8 ), якій в Україні крім ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 » також належать частки в ПрАТ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » і ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_10 ».
Під час здійснення досудового розслідування кримінального провадження, відомості про яке, внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №12024052390000230 встановлено, що незважаючи на охорону та особливий режим роботи об'єктів критичної інфраструктури у період дії воєнного стану в Україні металевий брухт, який 02.02.2024 вивезено з території Краматорської теплоелектроцентралі за цивільними угодами та посадовими особами КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » відчужено третім особам.
Враховуючи вищевикладене є достатні підстав вважати, що в діях посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 191 Кримінального Кодексу України.
Допитана в якості свідка директор КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 надала пояснення, зокрема, що вказаний металобрухт був проданий КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » відповідно до Договору № 80 від 06.08.2021 року. Договір укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ). Строк дії Договору до 31.12.2021. Строки вказаного Договору продовжені Додатковими угодами, а саме Додатковою угодою №1 від 01.01.2022 року до 31.12.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року.
Разом з цим, досудовим розслідуванням встановлено, що додаткові угоди до Договору № 80 від 06.08.2021, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), а саме Додаткова угода №1 від 01.01.2022 року та Додаткова угода №2 не долучені до електронного майданчика, що може свідчити про їх укладання після встановлення працівниками поліції факту вивозу з території Краматорської теплоелектроцентралі котлів, як металобрухту.
Допитана в якості свідка директор КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 також надала пояснення, зокрема, що Додаткову угоду №2 від 30.12.2022 року від імені КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » підписувала вона особисто,як Директор КП, проте особисто директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_6 , від імені якого стоїть підпис в Угоді, як Директора Товариства не знає та ніколи його не бачила. Був випадок коли акти-звірок між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » ОСОБА_5 передавала ОСОБА_7 , про те, яке відношення останній має до Товариства їй невідомо. Також, директор КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 ОСОБА_5 на питання -« Ким було прийнято рішення щодо продажу комунального майна, яке належить КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ким прийнято рішення про списання його?» Надала відповідь наступного змісту - «Дефектні акти складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 ». Була створена у 2021 році інвентаризаційна комісія. Так як майно не експлуатувалося, комісією було прийнято таке рішення щодо подальшого продажу майна.».
Таким чином, у ході досудового розслідування за матеріалами кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України.
Відповідно до ст. 12 КК України, злочин передбачений ч. 4 ст. 191 КК України є тяжким злочином, відповідальність за яке передбачено у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.
Примітка до ст.12 Кримінального процесуального кодексу зазнає, що корупційними злочинами відповідно до цього Кодексу вважаються злочини, передбачені статтями 191, 262, 308, 312, 313, 320, 357, 410, у випадку їх вчинення шляхом зловживання службовим становищем, а також злочини, передбачені статтями 210, 354, 364, 364-1, 365-2, 368-369-2 цього Кодексу.
Під час досудового розслідування кримінального провадження виникла необхідність в отриманні зокрема, документів, які підтверджують обсяг вивезеного з території об'єкту критичної інфраструктури Краматорської теплоелектроцентралі майна, а саме обсягу металобрухту, який складається, зокрема з котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Дефектні акти, які складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » щодо несправності та неможливості використання у господарській діяльності котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, всіх актів інвентаризаційної комісії, укладених з 2021 року предметом яких, є використання у господарській діяльності котлів №№ НОМЕР_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , актів щодо списання та виведення з експлуатації котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ та необхідності їх продажу, техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; документів, що підтверджують економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/ або подальшого використання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; інші документи (про аварії, стихійне лихо, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо, за наявності) щодо необхідності списання котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; Договору № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), Додаткової угоди №1 від 01.01.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року до Договору № 80 від 06.08.2021 року та всіх інших додаткових угод до Договору № 80 від 06.08.2021 року; всіх платіжних доручень, що підтверджують сплату та надходження грошових коштів за Договором № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 »; документів, що підтверджують яким суб'єктом господарювання здійснюється демонтаж, розбирання №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Накази/ розпорядження на посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на яких покладено контроль за вилученням списаного майна, їх кількість, вагу та контроль; а також інші предмети та документи, які забезпечать швидке виконання завдань кримінального провадження та мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.
Вказаною інформацією володіє КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ),яке розташоване за адресою: АДРЕСА_2 в приміщенні якого здійснює свою господарську діяльність КП.
Отримані відомості можуть бути використані під час досудового розслідування як доказ факту та обставин, що встановлюються під час кримінального провадження.
Аналіз зазначених документів має суттєве значення для встановлення важливих для слідства обставин. Крім того, дана інформація містить фактичні дані щодо події вчиненого кримінального правопорушення (часу, місця, способу) та осіб, які вчинили кримінальне правопорушення, та має доказове значення у кримінальному провадженні.
Враховуючи те, що в матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана вище документація має значення для швидкого, повного, об'єктивного та неупередженого розслідування даного кримінального провадження, яка у подальшому може бути визначена та долучена у якості речових доказів по кримінальному провадженню, та інших документів, що мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, та можуть свідчити про причетність до скоєння злочину передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які підтверджують обсяг вивезеного з території об'єкту критичної інфраструктури Краматорської теплоелектроцентралі майна, а саме обсягу металобрухту, який складається, зокрема з котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Дефектні акти, які складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » щодо несправності та неможливості використання у господарській діяльності котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, всіх актів інвентаризаційної комісії, укладених з 2021 року предметом яких, є використання у господарській діяльності котлів №№ НОМЕР_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , актів щодо списання та виведення з експлуатації котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ та необхідності їх продажу, техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; документів, що підтверджують економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/або подальшого використання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; інші документи (про аварії, стихійне лихо, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо, за наявності) щодо необхідності списання котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; Договору № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), Додаткової угоди №1 від 01.01.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року до Договору № 80 від 06.08.2021 року та всіх інших додаткових угод до Договору № 80 від 06.08.2021 року; всіх платіжних доручень, що підтверджують сплату та надходження грошових коштів за Договором № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 »; документів, що підтверджують яким суб'єктом господарювання здійснюється демонтаж, розбирання №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Накази/розпорядження на посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на яких покладено контроль за вилученням списаного майна, їх кількість, вагу та контроль; а також інші предмети та документи, які забезпечать швидке виконання завдань кримінального провадження та мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення та перебуває у приміщенні КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 з можливістю їх вилучення.
З метою недопущення розголошення відомостей, які містяться в даному клопотанні та відноситься до таємниці слідства, що може негативно вплинути на встановлення місцезнаходження предметів, слідів і речей, які можуть бути виявлені в ході проведення тимчасового доступу та в подальшому можуть мати значення речових доказів у вказаному кримінальному провадженні, а також у зв'язку з існуючою загрозою приховування протиправних дій з боку причетних осіб та подальшого ухилення від передбаченої законом відповідальності, прошу розглянути дане клопотання без виклику представників КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ).
Прокурор надала заяву про розгляд клопотання без її участі, клопотання підтримала та просила задовольнити.
Клопотання про фіксацію процесуальної дії за допомогою технічних засобів під час розгляду питання слідчим суддею від учасників процесуальної дії не надійшло, за ініціативою суду не здійснюється, що відповідає положенням ст. 107 КПК України.
Слідчий суддя, розглянувши клопотання та дослідивши додані до нього документи, вважає, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.
Тимчасовий доступ до речей і документів є одним із заходів забезпечення кримінального провадження, який застосовується з метою дієвості цього провадження (ст. 131 КПК України).
Згідно зі ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Слідчий суддя постановляє ухвалу про надання доступу до документів з розпорядженням про можливості їх вилучення за умови, що сторона кримінального провадження доведе наявність достатніх підстав вважати, що вони мають суттєве значення для встановлення важливих обставин, та можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, а без вилучення існує реальна загроза зміни або знищення речей чи документів, або таке вилучення необхідне для досягнення мети отримання доступу до речей і документів (ч. 5 та ч. 7 ст. 163 КПК України).
Згідно з ч. 5 ст. 163 КПК України слідчий суддя постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.
Згідно п. 7 ч. 1 ст. 160 КПК України у клопотанні зазначаються: обґрунтування необхідності вилучення речей і оригіналів або копій документів, якщо відповідне питання порушується стороною кримінального провадження.
Слідчий суддя вважає, що прокурором доведено, що було вчинено кримінальне правопорушення, передбачене ч. 4 ст. 191 КК України, документи перебувають у нежитловому приміщення в якому здійснює свою господарську діяльність КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 , та мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні - можуть сприяти розкриттю кримінального правопорушення та встановленню осіб, причетних до скоєння кримінального правопорушення.
Вилучення документів необхідне для досягнення мети отримання доступу до документів.
За таких обставин з урахуванням викладеного та забезпечуючи виконання завдань кримінального провадження щодо швидкого, повного та неупередженого розслідування, з метою досягнення повноти, всебічності та неупередженості розслідування вищезазначеного факту, зокрема для встановлення обставин, які підлягають доказуванню у кримінальному провадженні, а саме: час, місце, спосіб та інші обставини вчинення кримінального правопорушення, а також неможливість отримати відомості в інший спосіб та враховуючи, що в матеріалах клопотання вбачається достатність підстав вважати, що вказані документи мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, і існує можливість використання як доказів відомостей, що містяться саме в цих документах, та неможливо іншими способами довести вказані обставини, які передбачається довести за допомогою цієї інформації, а тому слідчий суддя вважає за необхідне клопотання прокурора задовольнити та надати тимчасовий доступ до документів (інформації), яка перебуває у нежитловому приміщення в якому здійснює свою господарську діяльність КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 .
Керуючись ст. ст. 107, 159-164, 162, 163, 166 КПК України, слідчий суддя,
Клопотання прокурора - задовольнити.
Надати дозвіл слідчим СВ Краматорського РУП ГУ НП у Донецькій області уповноваженим на здійснення досудового розслідування кримінального провадження, прокурору Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_3 , прокурору Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_8 або іншим уповноваженим прокурорам на здійснення нагляду за проведенням досудового розслідування на проведення тимчасового доступу до оригіналів документів з наданням належним чином завірених їх копій, а саме, документів, які підтверджують обсяг вивезеного з території об'єкту критичної інфраструктури Краматорської теплоелектроцентралі майна, а саме обсягу металобрухту, який складається, зокрема з котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Дефектні акти, які складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » щодо несправності та неможливості використання у господарській діяльності котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, всіх актів інвентаризаційної комісії, укладених з 2021 року предметом яких, є використання у господарській діяльності котлів №№ НОМЕР_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , актів щодо списання та виведення з експлуатації котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ та необхідності їх продажу, техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; документів, що підтверджують економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/ або подальшого використання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; інші документи (про аварії, стихійне лихо, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо, за наявності) щодо необхідності списання котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; Договору № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), Додаткової угоди №1 від 01.01.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року до Договору № 80 від 06.08.2021 року та всіх інших додаткових угод до Договору № 80 від 06.08.2021 року; всіх платіжних доручень, що підтверджують сплату та надходження грошових коштів за Договором № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 »; документів, що підтверджують яким суб'єктом господарювання здійснюється демонтаж, розбирання №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Накази/розпорядження на посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на яких покладено контроль за вилученням списаного майна, їх кількість, вагу та контроль; а також інші предмети та документи, які забезпечать швидке виконання завдань кримінального провадження та мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.
Надати слідчим СВ Краматорського РУП ГУ НП у Донецькій області уповноваженим на здійснення досудового розслідування кримінального провадження, прокурору Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_3 , прокурору Краматорської окружної прокуратури ОСОБА_8 або іншим уповноваженим прокурорам на здійснення нагляду за проведенням досудового розслідування, дозвіл на проведення тимчасового доступу до речей та документів у нежитловому приміщення в якому здійснює свою господарську діяльність КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), яке розташоване за адресою: АДРЕСА_3 з можливістю вилучення наступних належним чином завірених копій документів, які підтверджують обсяг вивезеного з території об'єкту критичної інфраструктури Краматорської теплоелектроцентралі майна, а саме обсягу металобрухту, який складається, зокрема з котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Дефектні акти, які складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » щодо несправності та неможливості використання у господарській діяльності котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, всіх актів інвентаризаційної комісії, укладених з 2021 року предметом яких, є використання у господарській діяльності котлів №№ НОМЕР_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , актів щодо списання та виведення з експлуатації котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ та необхідності їх продажу, техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; документів, що підтверджують економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/ або подальшого використання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; інші документи (про аварії, стихійне лихо, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо, за наявності) щодо необхідності списання котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; Договору № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), Додаткової угоди №1 від 01.01.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року до Договору № 80 від 06.08.2021 року та всіх інших додаткових угод до Договору № 80 від 06.08.2021 року; всіх платіжних доручень, що підтверджують сплату та надходження грошових коштів за Договором № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 »; документів, що підтверджують яким суб'єктом господарювання здійснюється демонтаж, розбирання №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Накази/ розпорядження на посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на яких покладено контроль за вилученням списаного майна, їх кількість, вагу та контроль; а також інші предмети та документи, які забезпечать швидке виконання завдань кримінального провадження та мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.
Дати розпорядження посадовим та/або службовим особам КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_12 (код ЄДРПОУ: НОМЕР_5 ), надати тимчасовий доступу до документів, які знаходяться у володінні КП, а саме до оригіналів документів, які підтверджують обсяг вивезеного з території об'єкту критичної інфраструктури Краматорської теплоелектроцентралі майна, а саме обсягу металобрухту, який складається, зокрема з котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Дефектні акти, які складалися представниками ТЕЦ та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » щодо несправності та неможливості використання у господарській діяльності котлів № №2,3,4 Краматорської ТЕЦ, всіх актів інвентаризаційної комісії, укладених з 2021 року предметом яких, є використання у господарській діяльності котлів №№ НОМЕР_3 ІНФОРМАЦІЯ_2 , актів щодо списання та виведення з експлуатації котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ та необхідності їх продажу, техніко-економічне обґрунтування необхідності списання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; документів, що підтверджують економічну (технічну) доцільність чи недоцільність відновлення та/ або подальшого використання майна, а саме котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; інші документи (про аварії, стихійне лихо, висновки відповідних інспекцій, державних органів тощо, за наявності) щодо необхідності списання котлів №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ; Договору № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 ), Додаткової угоди №1 від 01.01.2022 року та Додатковою угодою №2 від 30.12.2022 року до Договору № 80 від 06.08.2021 року та всіх інших додаткових угод до Договору № 80 від 06.08.2021 року; всіх платіжних доручень, що підтверджують сплату та надходження грошових коштів за Договором № 80 від 06.08.2021 року, укладений між КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_11 »; документів, що підтверджують яким суб'єктом господарювання здійснюється демонтаж, розбирання №№2,3,4 Краматорської ТЕЦ, Накази/ розпорядження на посадових осіб КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ІНФОРМАЦІЯ_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на яких покладено контроль за вилученням списаного майна, їх кількість, вагу та контроль; а також інші предмети та документи, які забезпечать швидке виконання завдань кримінального провадження та мають значення для встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.
Строк дії ухвали - один місяць з дня постановлення ухвали.
У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1