Справа № 191/969/23
Провадження № 2/191/263/23
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду по суті
01 квітня 2024 року м. Синельникове
Синельниківський міськрайонний суд Дніпропетровської області у складі:
головуючої судді Окладнікової О.І.,
за участю секретаря судового засідання Заламай О.Ю.,
представника позивача - адвоката Носача С.С.,
відповідача ОСОБА_1 ,
розглянувши у підготовчому засіданні в режимі відеоконференції цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: Перша Синельниківська державна нотаріальна контора, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини,
У провадженні Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: Перша Синельниківська державна нотаріальна контора, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
У підготовчому засіданні представник позивача на позові наполягав, зазначив, що по справі проведенні всі необхідні підготовчі дії, тому можливо справу призначити до судового розгляду.
Відповідача у підготовчому засіданні зазначив, що вважає за можливе призначити справу до розгляду, так як клопотань немає.
Інші учасники у справі у підготовче засідання не з'явилися, надавши заяви про розгляд справи за їх відсутності.
Суд заслухавши представника позивача та відповідача у справі, враховуючи, що спір між сторонами в добровільному порядку не врегульовано, підстав для залишення позовної заяви без розгляду чи закриття провадження у справі немає, на підставі п.3 ч.2 ст.200 ЦПК України, з урахуванням положень ст. 223, ст.198 ЦПК України, у тому числі й щодо завдань підготовчого провадження, вирішивши питання, регламентовані ст. 197 ЦПК України, вважає за можливе закрити підготовче провадження та призначити судовий розгляд справи по суті.
Керуючись ст.ст.197, 198, 200 ЦПК України, суд
Закрити підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 , ОСОБА_1 , третя особа: Перша Синельниківська державна нотаріальна контора, про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини.
Призначити справу до судового розгляду по суті об 11.10 годині 12 червня 2024 року в приміщенні Синельниківського міськрайонного суду Дніпропетровської області за адресою: Дніпропетровська область, м. Синельникове, вул. Чехова, 1.
У судове засідання викликати учасників у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. І. Окладнікова