Справа № 686/5063/24
Провадження № 2/686/2727/24
(вступна та резолютивна частина)
04 квітня 2024 року Хмельницький міськрайонний суд
Хмельницької області
в складі: головуючої - судді Козак О.В.,
при секретарі - Кошельник Ю.С.,
за участю: представника позивача - ОСОБА_1 ,
представника відповідача - ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про стягнення аліментів на утримання дитини,
Позов задовольнити частково.
Стягнути з ОСОБА_4 (1984р.н., жителя: 32025, с.Новий Світ, Хмельницького району Хмельницької області) на користь ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН: НОМЕР_1 , жительки: АДРЕСА_1 ) аліменти на утримання дитини - ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , в розмірі 2000грн. щомісячно, починаючи з 20.02.2024 року і до повноліття дитини.
В задоволенні решти позовних вимог відмовити.
Стягнути з ОСОБА_4 (1984р.н., жителя: 32025, с.Новий Світ, Хмельницького району Хмельницької області) в дохід держави судовий збір в розмірі 807,77грн..
Рішення в частині стягнення аліментів в межах суми платежу за один місяць підлягає негайному виконанню.
На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом тридцяти днів з дня його проголошення до Хмельницького апеляційного суду.
В разі проголошення вступної та резолютивної частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складання повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Суддя: