Справа №279/1152/24
Провадження № 2/279/785/24
03 квітня 2024 року м. Коростень
Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Коваленко В.П., розглянувши клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю " Бізнес Позика" про забезпечення доказів, -
ТОВ " Бізнес Позика" звернулось до суду з позовом до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
Представник позивача в позові просить суд витребувати докази.
Відповідно до ч. 1 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу.
Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї.
Суд, дослідивши письмові матеріали справи, приходить до висновку, що заявлені у клопотанні письмові докази дійсно необхідно витребувати у зв'язку з тим, що вони мають значення для вирішення справи, у сторін є труднощі в поданні цих доказів, а тому клопотання підлягає задоволенню.
Тому, на підставі викладеного, керуючись ст.ст. 84, 197, 260 ЦПК України, суд,-
Клопотання - задовольнити.
Витребувати у АТ « ОщадБанк» наступну інформацію:
1. Чи випускалась банківська картка № НОМЕР_1 на ім'я ОСОБА_1 ( РНОКПП - НОМЕР_2 ) ?
2. Надати інформацію про рух коштів (виписку) по банківській картці № НОМЕР_1 за період з 15.07.2023 року по 12.02.2024 року включно.
Інформацію надати в найкоротші строки.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: Коваленко В.П.