Ухвала від 01.04.2024 по справі 906/740/23

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,

e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,

код ЄДРПОУ 03499916

УХВАЛА

Від "01" квітня 2024 р. м. Житомир Справа № 906/740/23

Господарський суд Житомирської області у складі судді Макаревича В.А., за участі секретаря судового засідання Підгаєцької М.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання розпорядника майна Кучака Ю.Ф. №02-01/114-77 від 06.03.2024 про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном у справі №906/740/23

за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд" (м. Київ)

про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Троял- Груп" (м. Житомир)

за участю учасників справи:

- від ініціюючого кредитора: Рибарук М.М. (у режимі відеоконференції) - представник ТОВ "Кам-Трейд", ордер на надання правничої (правової) допомоги серії АІ №1401790 від 29.05.2023; свідоцтво на право заняття адвокатською діяльністю серії КС №6330/10 від 08.12.2017;

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 17.08.2023, зокрема, відкрито провадження у справі №906/740/23 за заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд" (м. Київ) про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Троял- Груп" (м. Житомир), введено процедуру розпорядження майном боржника строком на сто сімдесят календарних днів, призначено розпорядником майна боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Троял- Груп" арбітражного керуючого Кучака Юрія Федоровича.

Ухвалою суду від 07.03.2024, зокрема, прийнято та призначено до розгляду клопотання розпорядника майна Кучака Ю.Ф. № 02-01/114-77 від 06.03.2024 про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном; відкладено розгляд справи до наступного судового засідання; призначено наступне засідання суду на "01" квітня 2024 р. о 11:00 год.

Розпорядник майна Кучак Ю.Ф. у судове засідання не з'явився.

Присутній у судовому засіданні представник ініціюючого кредитора не заперечував проти поданого розпорядником майна Кучаком Ю.Ф. клопотання № 02-01/114-77 від 06.03.2024.

Розглянувши клопотання розпорядника майна Кучака Ю.Ф. № 02-01/114-77 від 06.03.2024 та звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном, дослідивши матеріали справи, суд зазначає наступне.

Згідно до частини 1 статті 2 Кодексу України з процедур банкрутства провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.12 Кодексу про банкрутство, арбітражний керуючий користується усіма правами розпорядника майна, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією, ліквідатора відповідно до законодавства, у тому числі має право, зокрема, отримувати винагороду в розмірі та порядку, передбачених цим Кодексом.

Статтею 30 КУзПБ встановлено, що арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду. Грошова винагорода арбітражного керуючого складається з основної та додаткової грошових винагород.

Розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Право вимоги основної грошової винагороди виникає в арбітражного керуючого в останній день кожного календарного місяця виконання ним повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відновлення відкриття провадження у справі.

У разі якщо процедура триває після закінчення, авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Витрати арбітражного керуючого, пов'язані з виконанням ним повноважень у справі, відшкодовуються в порядку, передбаченому цим Кодексом, крім витрат на страхування його професійної відповідальності за заподіяння шкоди, а також витрат, пов'язаних з виконанням таких повноважень у частині, в якій зазначені витрати перевищують регульовані державою ціни (тарифи) на відповідні товари, роботи, послуги чи ринкові ціни на день здійснення відповідних витрат або замовлення (придбання) товарів, робіт, послуг.

Звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у процедурі банкрутства фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у процедурі банкрутства юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.

Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, реструктуризації заборгованості, погашення боргів подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.

Арбітражний керуючий Кучак Ю.Ф. подав звіт про нарахування та виплату грошової винагороди на суму 132 725,81 грн та понесених витрат у процедурі розпорядженн майном на суму 2 261,52 грн за період з 17.08.2023 по 29.02.2024.

Господарським судом досліджено матеріали справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Троял - Груп" в частині проведеної роботи арбітражним керуючим на стадії розпорядження майном, перевірені додані матеріали звіту та розрахунок розпорядника майна Кучака Ю.Ф. про нарахування, виплату грошової винагороди, а також понесених арбітражним керуючим витрат, за період з 17.08.2023 по 29.02.2024 та встановлено відповідність наданого розрахунку та підтвердження доданими до справи матеріалами проведеної роботи та понесених витрат розпорядником майна Кучаком Ю.Ф. за період з 17.08.2023 по 29.02.2024.

Відповідно до протоколу засідання комітету кредиторів від 01.03.2024 комітетом кредиторів вирішено схвалити звіт арбітражного керуючого Кучака Ю.Ф. про нарахування і виплату основної грошової винагороди на суму 132 725,81 грн та понесених витрат у процедурі розпорядження майном на суму 2 261,52 грн за період з 17.08.2023 по 29.02.2024.

З огляду на викладене, суд дійшов висновку задовольнити клопотання розпорядника майна Кучака Ю.Ф. № 02-01/114-77 від 06.03.2024 про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном; затвердити звіт арбітражного керуючого Кучака Ю.Ф. про нарахування і виплату основної грошової винагороди на суму 132 725,81 грн (з них 60 300 грн виплачено арбітражному керуючому; 74 687,33 грн - не виплачена сума) та понесених витрат у процедурі розпорядження майном на суму 2 261,52 грн за період з 17.08.2023 по 29.02.2024.

Керуючись ст.ст. 1, 2, ч.4 ст.9, ст.ст. 30, 44, 47 Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст. 74, 234 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Житомирської області

УХВАЛИВ:

1. Задовольнити клопотання розпорядника майна Кучака Ю.Ф. №02-01/114-77 від 06.03.2024 про затвердження звіту про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедури розпорядження майном.

2. Затвердити звіт розпорядника майна Кучака Ю.Ф. про нарахування та виплату грошової винагороди за період з 17.08.2023 по 29.02.2024 на суму 132 725,81 грн (з них 60 300 грн виплачено арбітражному керуючому; 74 687,33 грн - не виплачена сума) та понесених витрат на суму 2 261,52 грн.

Ухвала господарського суду набирає законної сили 01.04.2024 та може бути оскаржена.

Ухвала господарського суду може бути оскаржена до Північно-західного апеляційного господарського суду або через Господарський суд Житомирської області в порядку та строки, встановлені Господарським процесуальним кодексом України, з урахуванням особливостей, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства.

Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного тексту ухвали.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію у справі, що розглядається: http://court.gov.ua/fair/sud5007/.

Дата підписання ухвали: 03.04.2024

Суддя Макаревич В.А.

Список розсилки :

1- у справу

2- ТОВ " Кам-Трейд" -02100 - Київ, вул. Будівельників, буд. 30 , код 37202887 (електр. кабінет)

3- ТОВ " Троял-Груп", 07400, м. Житомир, вул. Михайла Грушевського, буд. 5, код 37354387 (електр. кабінет)

4- а/к Кучаку Ю.Ф. - 03035, м. Київ, а/с 9 (електр. кабінет.)

5- Рибаруку М.М. - електр. кабінет

6- Сергатюк Н.В. - АДРЕСА_1 , код НОМЕР_1 (рек.з пов.)

Попередній документ
118102106
Наступний документ
118102108
Інформація про рішення:
№ рішення: 118102107
№ справи: 906/740/23
Дата рішення: 01.04.2024
Дата публікації: 05.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Житомирської області
Категорія справи: Господарські справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи про банкрутство, з них:; банкрутство юридичної особи
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (18.11.2025)
Дата надходження: 01.06.2023
Предмет позову: про банкрутство
Розклад засідань:
16.06.2023 09:30 Господарський суд Житомирської області
17.08.2023 10:00 Господарський суд Житомирської області
26.10.2023 09:30 Господарський суд Житомирської області
07.12.2023 11:00 Господарський суд Житомирської області
16.01.2024 10:00 Господарський суд Житомирської області
07.03.2024 14:20 Господарський суд Житомирської області
01.04.2024 11:00 Господарський суд Житомирської області
28.05.2024 11:00 Господарський суд Житомирської області
20.06.2024 11:00 Господарський суд Житомирської області
09.07.2024 11:30 Господарський суд Житомирської області
18.07.2024 12:00 Господарський суд Житомирської області
30.07.2024 10:00 Господарський суд Житомирської області
24.09.2024 10:00 Господарський суд Житомирської області
24.09.2024 11:20 Господарський суд Житомирської області
01.10.2024 12:00 Господарський суд Житомирської області
29.10.2024 12:00 Господарський суд Житомирської області
31.10.2024 10:00 Господарський суд Житомирської області
31.10.2024 12:00 Господарський суд Житомирської області
26.11.2024 12:00 Господарський суд Житомирської області
28.11.2024 10:00 Господарський суд Житомирської області
14.01.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
21.01.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
23.01.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
13.02.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
18.02.2025 11:00 Господарський суд Житомирської області
18.03.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
25.03.2025 12:00 Господарський суд Житомирської області
03.04.2025 09:30 Господарський суд Житомирської області
15.04.2025 12:00 Господарський суд Житомирської області
22.04.2025 11:00 Господарський суд Житомирської області
24.04.2025 10:00 Господарський суд Житомирської області
15.05.2025 15:00 Господарський суд Житомирської області
19.06.2025 11:00 Господарський суд Житомирської області
09.09.2025 11:00 Господарський суд Житомирської області
22.01.2026 10:00 Господарський суд Житомирської області
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ГНИСЮК С Д
ГНИСЮК С Д
МАКАРЕВИЧ В А
МАКАРЕВИЧ В А
3-я особа без самостійних вимог на стороні позивача:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд"
3-я особа позивача:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд"
арбітражний керуючий:
Арбітражний керуючий Кучак Юрій Федорович
відповідач (боржник):
Боровська Наталія Миколаївна
Мельник Сергій Степанович
Приватне підприємство"Карамель"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Троял-Груп"
заявник:
а/к Кучак Ю.Ф.
Приватне підприємство"Карамель"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд"
Товариство з обмеженою відповідальністю "Троял-Груп"
кредитор:
Рибарук Микола Миколайович
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд"
позивач (заявник):
Товариство з обмеженою відповідальністю "Кам-Трейд"
представник:
а/к Лозовський В.М.
Кармаліта Тетяна Вікторівна
Рибарчук Микола Миколайович
представник відповідача:
Буняк Юрій Ігорович