79014, м.Львів, вул.Личаківська, 128
15.10.10 Справа№ 30/163 (10)
за позовом: ПАТ АКБ “Львів”, м.Львів
до відповідача: ТзОВ „ВІ.АЙ.ПІ.АВТО”, м.Львів
про дострокове розірвання кредитного договору та стягнення 225270,50 грн. шляхом звернення стягнення на майно
Суддя Н.Мороз
Представники:
від позивача - Діль І.І.,Пурха О.Т.
від відповідача - Романушко П.
Суть спору:
Позов заявлено публічним акціонерним товариством Акціонерно-комерційний банк „Львів” до товариства з обмеженою відповідальністю „ВІ.АЙ.ПІ.АВТО”, м. Львів про дострокове розірвання кредитного договору та стягнення 225270,50 грн. шляхом звернення стягнення на майно.
Представник позивача в судове засідання з”явився, подав доповнення до позовної заяви, позов просить задоволити.
Представник відповідача в судове засідання з”явився, заявив клопотання про відкладення розгляду справи №15/10-ю з метою ознайомлення з матеріалами справи та виконання вимог ухвали суду.
Для об”єктивного та всестороннього вирішення спору, враховуючи заявлене клопотання, суд дійшов висновку розгляд справи відкласти.
Керуючись ст.ст. 77, 86 ГПК України, суд, -
Розгляд справи відкладено на : 09.11.10 о 12:20
2. Позивачу- уточнити позовні вимоги, докази включення відповідача до ЄДРПОУ, підтвердити статус юридичної особи (станом на день розгляду справи).
3. Відповідачу- повторно: виконати вимоги ухвали суду від 31.08.2010р. в повному обсязі.
Сторонам- вжити заходів для врегулювання спору в добровільному порядку та забезпечити явку повноважних представників сторін.
За ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторони, з винної сторони стягується штраф у відповідності до п. 5 ст.83 ГПК України.
Суддя