Ухвала від 02.04.2024 по справі 298/192/24

Справа № 298/192/24

Номер провадження 1-кп/298/4/24

УХВАЛА

про застосування приводу

02 квітня 2024 року смт. Великий Березний

Великоберезнянський районний суд Закарпатської області у складі:

головуючого - судді ОСОБА_1 ,

при секретарі судового засідання ОСОБА_2 ,

за участі прокурора ОСОБА_3 ,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в смт. Великий Березний кримінальне провадження № 12023071070000300 від 09.11.2023 року, по обвинуваченню ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України,

ВСТАНОВИВ:

Обвинувачений ОСОБА_4 в підготовче судове засідання, призначене Великоберезнянським районним судом на 14 годину 00 хвилин, 02 квітня 2024 року не з'явився без поважних причин.

Прокурор у судовому засіданні просила відкласти розгляд справи, у зв'язку з неявкою обвинуваченого в судове засідання, застосувавши до нього привід.

У відповідності до ст.131 КПК України одним із видів заходів забезпечення кримінального провадження для забезпечення мети досягнення дієвості цього провадження є привід.

Відповідно до ст.139 КПК України якщо підозрюваний, обвинувачений, свідок, який був встановленому цим Кодексом порядку викликаний (зокрема наявне підтвердження отримання ним повістки про виклик або ознайомлення з її змістом іншим шляхом), не з'явився без поважних причин або не повідомив причини свого неприбуття до підозрюваного, обвинуваченого, свідка може бути застосовано примусовий привід.

Згідно ч.1, ч.3 ст.140 КПК України привід полягає у примусовому супроводженні особи, до якої він застосовується, особою, яка виконує ухвалу про здійснення приводу, до місця її виклику в зазначений час. Привід може бути застосований до обвинуваченого.

Згідно ст.323 КПК України, якщо обвинувачений, до якого не застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, не прибув за викликом у судове засідання, суд відкладає судовий розгляд, призначає дату нового судового засідання і вживає заходів щодо забезпечення його прибуття до суду, та має право постановити ухвалу про привід обвинуваченого.

Враховуючи викладене та те, що явка обвинуваченого ОСОБА_4 є обов'язковою, суд вважає за необхідне застосувати до нього привід через органи внутрішніх справ.

Тому, керуючись ст. ст. 139, 140, 323 КПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити.

Підготовче судове засідання відкласти на 10 годину 40 хвилин 21 травня 2024 року.

Застосувати привід до обвинуваченого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця та мешканця АДРЕСА_1 , у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України, яке відбудеться 21 травня 2024 року о 10 годині 40 хвилин за адресою: АДРЕСА_2 , зал судових засідань № 2.

Здійснення приводу обвинуваченого ОСОБА_4 доручити начальнику відділення поліції № 2 Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області, надіславши ухвалу для виконання.

Контроль за виконанням ухвали суду покласти на начальника Великоберезнянського відділу Ужгородської окружної прокуратури ОСОБА_5 .

У разі неможливості здійснення приводу надати суду письмові пояснення причин його невиконання у відповідності до ч.4 ст.143 КПК України.

Ухвала про привід обвинуваченого втрачає свою дію після доставки обвинуваченого до суду в судове засідання.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий ОСОБА_1

Попередній документ
118085711
Наступний документ
118085713
Інформація про рішення:
№ рішення: 118085712
№ справи: 298/192/24
Дата рішення: 02.04.2024
Дата публікації: 04.04.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Кримінальні правопорушення у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов'язаної з наданням публічних послуг; Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Затверджено угоду: рішення набрало законної сили (21.05.2024)
Дата надходження: 12.01.2024
Розклад засідань:
14.02.2024 10:30 Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
05.03.2024 14:00 Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
02.04.2024 14:00 Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
21.05.2024 10:40 Великоберезнянський районний суд Закарпатської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
ТАРАСЕВИЧ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
суддя-доповідач:
ТАРАСЕВИЧ ПЕТРО ПЕТРОВИЧ
захисник:
Гайданка Тарас Михайлович
обвинувачений:
Кленівський Іван Олексійович