Дата документу 29.03.2024
Справа № 334/1242/24
Провадження № 1-кс/334/519/24
29 березня 2024 року слідчий суддя Ленінського районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Запоріжжі скаргу ОСОБА_3 на бездіяльність органу досудового розслідування, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення,
ОСОБА_3 звернулась до слідчого судді зі скаргою на бездіяльність органу досудового розслідування, яка полягає у тому, що невнесені відомості про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, після отримання 22.01.2024 року Бердянським РВП ГУНП в Запорізькій області її заяви про вчинення кримінального правопорушення, а саме про те, що військовими РФ фактично було захоплено її квартиру, яка розташована за адресою: АДРЕСА_1 .
В судове засідання учасники процесу не з'явились.
Згідно ч. 1 ст. 303 КПК України на досудовому провадженні можуть бути оскаржені такі рішення, дії чи бездіяльність слідчого, дізнавача або прокурора: бездіяльність слідчого, дізнавача, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов'язаний вчинити у визначений цим Кодексом строк.
В ході судового розгляду скарги встановлено, що 29.03.2024 до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення кримінального правопорушення, що 22.01.2024 року невстановлена особа, діючи умисно, шляхом вільного доступу проникла до належної ОСОБА_4 квартири АДРЕСА_2 , де на даний час фактично проживає в належній їй квартирі за вищевказаною адресою, номер кримінального провадження: 12024087340000001, що підтверджується витягом з ЄРДР.
Відповідно до ч.2 ст. 305 КПК України слідчий чи прокурор можуть самостійно скасувати рішення, передбачені пунктами 1, 2, 5 і 6 частини першої статті 303 цього Кодексу, припинити дію чи бездіяльність, які оскаржуються, що тягне за собою закриття провадження за скаргою.
Оскільки на час розгляду скарги бездіяльність щодо невнесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про кримінальне правопорушення на підставі заяви ОСОБА_3 від 22.01.2024, яка надійшла до Бердянського РВП ГУНП в Запорізькій області, припинена, що підтверджується витягом з ЄРДР №12024087340000001 від 29.03.2024, згідно якого відповідні відомості внесені за ч.1 ст. 162 КК України, провадження за скаргою відповідно до ч.2 ст. 305 КПК України підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 303-307, 309, 376 КПК України, слідчий суддя,-
Провадження за скаргою ОСОБА_3 на бездіяльність органу досудового розслідування, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чи повідомлення про кримінальне правопорушення - закрити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: ОСОБА_1