ЄУН 337/1496/24 Провадження №2/337/986/2024
про відкриття провадження у справі
28.03.2024 м.Запоріжжя
Суддя Хортицького районного суду міста Запоріжжя Мальований В.О., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (зареєстрованого за адресою АДРЕСА_1 ) до ОСОБА_2 ( зареєстрованої за адресою АДРЕСА_2 ) , третя особа , що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) ( адреса вул..Приходська 58 м.Запоріжжя) про припинення стягнення аліментів, -
14 березня 2024 року позивач звернулася з вказаним позовом.
В позовній заяві просить звільнити ОСОБА_1 від сплати на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 , призначених судовим наказом від 21.07.2022 року , з моменту набрання судовим наказом законної сили.
Визнати судовий наказ Хортицького районного суду м.Запоріжжя від 21.07.2022 року по цивільній справі № 337/2107/22 про стягнення з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ) у розмірі частини заробітку ( доходу) , але не більше 10 прожиткових мінімумів на дитину відповідного віку , щомісячно , починаючи з 19.07.2022 року і до досягнення дитиною повноліття , таким , що не підлягає виконанню.
Ухвалою суду від 19 березня 2024 року позовну заяву ОСОБА_1 , залишено без руху надано строк для усунення недоліків п'ять днів з дня отримання ухвали.
27 березня 2024 року позивачем в строк встановлений судом , надано заяву про усунення недоліків, сплачено судовий збір, подано уточнену позовну заяву. Позовна заява підсудна Хортицькому районному суду міста Запоріжжя та подана з додержанням вимог ст.ст. 175-177 ЦПК України. З огляду на правовідносини, які виникли між сторонами у справі, суддя приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Підстави, передбачені ст.185 ЦПК України для повернення заяви, та ст. 186 ЦПК України для відмови у відкритті провадження у справі, відсутні.
Керуючись ст.ст.19, 175-177, 187, 189-190, 274 ЦПК України, -
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа , що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору відділ примусового виконання рішень Управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса) про припинення стягнення аліментів .
Справа буде розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням сторін.
Справу призначити до розгляду в судовому засіданні на 14 годину 00 хвилин 07 травня 2024 року в Хортицькому районному суді міста Запоріжжя за адресою: пр..Ювілейний 33 м.Запоріжжя 69076.
Відповідач має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії цієї ухвали надіслати суду відзив на позовну заяву, у порядку та формі, визначеній в ст. 178 ЦПК України.
Копія відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи повинна бути надіслана (надана) відповідачем одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
До відзиву додаються:
1) докази, що підтверджують обставини, на яких ґрунтуються заперечення відповідача, якщо такі докази не надані позивачем;
2) документи, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).
Відповідач також має право відповідно до ч. 1 ст.193ЦПК України пред'явити зустрічний позов у строк для подання відзиву.
У разі подання відповідачем відзиву позивач має право надати свою відповідь на відзив у порядку передбаченому ст.179 ЦПК України, протягом десяти днів з моменту отримання відзиву.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - http://court.gov.ua/fair/.
Ухвала в частині недотримання правил підсудності може бути оскаржена в апеляційному порядку до Запорізької апеляційного суду протягом п'ятнадцяти днів з дня її ухвалення.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя В.О. Мальований