Ухвала від 12.10.2010 по справі 6/63

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"12" жовтня 2010 р. Справа № 6/63

За заявою Державної податкової інспекції у Тячівському районі, м.Тячів

та Управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Закарпатської області, м.Тячів

до Державного підприємства "Буштинське лісове господарство" (Тячівський район, смт. Буштино, вул. Кошута, 11, р/р 35434001001643, МФО 812016 в УДК Закарпатської області, код ЄДРПОУ 22114632)

про банкрутство

Суддя Й.Й. Кадар

Представники:

Від ініціюючого кредитора (ПФУ) -Червак О.С. (дов. № 2318/01 від 19.01.2010р.);

Від ініціюючого кредитора (ДПІ) - Євчинець Р.М. (дов. № 529/10-16 від 20.01.2010р.);

Від боржника -Воробка А.І. (дов. №303 від 07.10.2010р.);

Від сектора з питань банкрутства - Кордас О.О. (Наказ № 29-П від 22.04.2010р.);

Від прокуратури - не з"явився;

Суть спору: розгляд у підготовчому засіданні справи про банкрутство Державного підприємства "Буштинське лісове господарство", смт. Буштино, відповідно до положень Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою господарського суду Закарпатської області № 6/63 від 27.09.2010 року порушено провадження у справі про банкрутство Державного підприємства "Буштинське лісове господарство", смт. Буштино та зобов'язано кредиторів подати суду окремий обґрунтований розгорнутий розрахунок заборгованості (без врахування пені та штрафних санкцій у відповідності до п. 8 ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Управління Пенсійного фонду України в Тячівському районі Закарпатської області, м.Тячів на виконання вищеприведеної ухвали надало розгорнутий розрахунок заборгованості та Постанови ДВС на підтвердження безспірності та неспроможності боржника сплатити борг в розмірі 178 845,72 грн.

На виконання ухвали господарського суду Закарпатської області № 6/63 від 27.09.2010 року ініціюючим кредитором, Державною податковою інспекцією у Тячівському районі, м.Тячів надано суду Довідку про суму податкового боргу, однак розгорнутого розрахунку заборгованості (без врахування штрафних санкцій) та Постанов ДВС про відкритя виконавчого провадження, на підтвердження безспірності та неспроможності боржника сплатити борг в розмірі 882 828,29 грн. суду не надала.

Предстаник сектору з питань банкрутства в судове засідання з"явився, однак погоджену в установленому порядку кандидатуру розпорядника майна боржника, відповідно до положень ст. 2 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” не надав. Водночас, останнім заявлено клопотання про відкладення попереднього засідання у справі про банкрутство, до погодженням органом з питань банкрутства у встановленому порядку кандидатури ліквідатора підприємства.

Боржник в судове засідання з"явився, надав суду відзив по суті заявлених вимог. Просить застосувати тільки судову процедуру у вигляді мирової угоди.

З огляду на викладене, суд вважає за можливе відкласти розгляд у підготовчому засіданні справи про банкрутство на інший термін, чим саме задоволити клопотання сектору з питань банкрутства.

Керуючись ст.ст. 5, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 4-1, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи у підготовчому засіданні суду про банкрутство відкласти на

"26" жовтня 2010 р. о 10:50 годину.

2. Зобов'язати подати суду повторно:

а) КРЕДИТОРА ДПІ у Тячівському районі, м.Тячів:

- окремий обґрунтований розгорнутий розрахунок заборгованості (без врахування пені та штрафних санкцій) у відповідності до п. 8 ст. 1 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" з відповідними Постановами ДВС про відкриття про відкритя виконавчого провадження, на підтвердження безспірності та неспроможності боржника сплатити борг;

- Докази на підтвердження безспірності вимог та неспроможності боржника сплатити борг, вжиття заходів до отримання заборгованості по обов'язкових платежах у встановленому законодавством порядку (Постанови ДВС), відповідно до ч. 10 ст. 7 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” на підтвердження безспірності вимог;

3. Явку представників ініціюючих кредиторів та боржника визнати у судове засідання ОБОВ'ЯЗКОВОЮ.

4. Ухвалу надіслати ініціюючим кредиторам, боржнику, прокурору та сектору з питань банкрутства.

Суддя Й.Й. Кадар

Попередній документ
11795898
Наступний документ
11795900
Інформація про рішення:
№ рішення: 11795899
№ справи: 6/63
Дата рішення: 12.10.2010
Дата публікації: 27.10.2010
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Закарпатської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство