Справа № 161/3087/24
Провадження № 3/161/1563/24
м.Луцьк 21 березня 2024 року
Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:
головуючого судді Ковтуненка В.В.,
за участі секретаря судового засідання Камінського Ю.В.,
порушника ОСОБА_1 ,
прокурора Бурка О.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду № 10 в м. Луцьку справу № 161/3087/24 за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП,
15.02.2024 року на адресу суду з УСР у Волинській області надійшли матеріали про вчинення ОСОБА_1 адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Постановою суду від 21 березня 2024 року об'єднано матеріали справ: № 161/3087/24 (номер провадження 3/161/1563/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3089/24 (номер провадження 3/161/1564/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3091/24 (номер провадження 3/161/1565/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3094/24 (номер провадження 3/161/1566/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3100/24 (номер провадження 3/161/1567/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3101/24 (номер провадження 3/161/1568/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3102/24 (номер провадження 3/161/1569/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3103/24 (номер провадження 3/161/1570/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3104/24 (номер провадження 3/161/1571/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3105/24 (номер провадження 3/161/1572/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3106/24 (номер провадження 3/161/1573/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7 КУпАП; № 161/3107/24 (номер провадження 3/161/1574/24) за адміністративними матеріалами, які надійшли від УСР у Волинській області, про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП; та присвоєно єдиний номер справи - № 161/3087/24 та єдиний номер провадження - 3/161/1563/24).
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП визнав повністю.
Прокурор в судовому засіданні пояснив, що ОСОБА_1 , будучи суб'єктом, на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не повідомив у встановленому законом порядку про наявність у нього реального конфлікту інтересів, та в подальшому вчинив дії та приймав рішення в умовах реального конфлікту інтересів - згідно обставин, викладених в протоколах про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією. Просив суд притягнути ОСОБА_1 до передбаченої ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП відповідальності.
Заслухавши пояснення порушника, прокурора, дослідивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку про визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, з наступних підстав.
Відповідно до статті 36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Відповідно до ч. 1 статті 172-7 КУпАП неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів - тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповідно до ч. 2 статті 172-7 КУпАП вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень.
Відповідно до ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ч. 1 статті 28 Закону України «Про запобігання корупції» особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов'язані:
1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;
2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;
3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;
4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Наказом директора Обласного науково-методичного центру культури № 9-к від 01 лютого 2012 року «Про прийняття на роботу», ОСОБА_1 прийнято на посаду заступника директора Обласного науково-методичного центру культури з 01 лютого 2012 року по переводу, з окладом згідно штатного розпису.
Наказом директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_2 № 17-к/01-07 від 15 червня 2023 року «Про надання щорічної основної відпустки ОСОБА_2 » встановлено, що в період з 28 червня 2023 року по 28 липня 2023 року, під час її відпустки, виконання обов'язків т.в.о. директора Обласного науково-методичного центру культури покладено на заступника директора ОСОБА_1 .
Заступнику директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 надано право першого підпису на платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документах.
Судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 19 липня 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 видав та підписав наказ № 14-к/01-06 «Про встановлення надбавки», на підставі якого йому встановлено надбавку до заробітної плати в липні 2023 року за складність та напруженість в роботі в розмірі 30% до посадового окладу.
При цьому, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час видачі та підписання ним наказу № 14-к/01-06 «Про встановлення надбавки», на підставі якого йому встановлено, нараховано та виплачено надбавку надбавку до заробітної плати в липні 2023 року за складність та напруженість в роботі в розмірі 30% до посадового окладу, а саме в сумі 2 300 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час видачі та підписання ним наказу № 14-к/01-06 «Про встановлення надбавки», на підставі якого йому встановлено, нараховано та виплачено надбавку до заробітної плати в липні 2023 року за складність та напруженість в роботі в розмірі 30% до посадового окладу, а саме в сумі 2 300 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 08 лютого 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 уклав цивільно-правову угоду № 5-23 з однієї строни та ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої». При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 5-23 з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 364,50 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 5-23 з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об'єднаймося ж, брати мої», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 364,50 гривень. При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 12 травня 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 уклав цивільно-правову угоду № 27-23 з однієї строни та ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера-постановника у проведенні обласного мистецького свята « ІНФОРМАЦІЯ_2 ». При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 27-23 від 12 травня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера-постановника у проведенні обласного мистецького свята «Мамина Колискова», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 500,00 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 27-23 від 12 травня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера-постановника у проведенні обласного мистецького свята « ІНФОРМАЦІЯ_2 », на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 500,00 гривень. При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 24 лютого 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 уклав цивільно-правову угоду № 12-23 з однієї строни та ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні обласного конкурсу читців «Мій любий краю». При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 12-23 від 24 лютого 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні обласного конкурсу читців «Мій любий краю», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 485,92 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 12-23 від 24 лютого 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні обласного конкурсу читців «Мій любий краю», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 485,92 гривень. При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 28 вересня 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 уклав цивільно-правову угоду № 60-23 з однієї строни та ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера у проведенні обласного фестивалю повстанської пісні «Вовчак-Волинська січ». При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 60-23 від 28 вересня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера у проведенні обласного фестивалю повстанської пісні «Вовчак-Волинська січ», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 846,00 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди укладення цивільно-правової угоди № 60-23 від 28 вересня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості режисера у проведенні обласного фестивалю повстанської пісні «Вовчак-Волинська січ», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 846,00 гривень. При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 01 грудня 2023 року заступник директора Обласного науково-методичного центру культури ОСОБА_1 уклав цивільно-правову угоду № 72-23 з однієї строни та ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІ туру обласного конкурсу творчих робіт «Йде до діток Миколай». При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, не повідомив Департамент культури, молоді та спорту Волинської ОДА про наявність у нього реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди № 72-23 від 01 грудня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІ туру обласного конкурсу творчих робіт «Йде до діток Миколай», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 395,00 гривень.
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, прийняв рішення та вчинив дії в умовах реального конфлікту інтересів, який виник під час укладення цивільно-правової угоди укладення цивільно-правової угоди № 72-23 від 01 грудня 2023 року з ОСОБА_2 (як фізичною особою) про виконання роботи в якості члена журі у проведенні ІІ туру обласного конкурсу творчих робіт «Йде до діток Миколай», на підставі якого ОСОБА_2 було нараховано та виплачено кошти за виконані роботи в сумі 395,00 гривень. При цьому, ОСОБА_2 є директором Обласного науково-методичного центру культури та безпосереднім керівником ОСОБА_1 .
Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до ч. 1 статті 307 КУпАП штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, крім випадків, передбачених статтею 300-1 цього Кодексу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
Відповідно до ч. 1, ч. 2 статті 308 КУпАП у разі несплати правопорушником штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 цього Кодексу, постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
У порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення адміністративного правопорушення з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, визначеного у відповідній статті цього Кодексу та зазначеного у постанові про стягнення штрафу.
Керуючись ст. ст. 36, 172-7, 245, 307, 308 КУпАП, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність,
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 1 700,00 гривень.
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
На підставі статті 36 КУпАП, піддати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомий, - остаточному адміністративному стягненню в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП - у вигляді адміністративного штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що в гривневому еквіваленті становить 3 400,00 гривень.
У разі несплати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , штрафу у строк, установлений частиною першою статті 307 КУпАП, з останнього підлягає стягненню подвійний розмір штрафу, а саме в сумі 6 800,00 гривень, в порядку примусового виконання постанови.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, працюючого заступником директора Обласного науково-методичного центру культури, ІПН невідомийна користь держави ((отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106; код ЄДРПОУ: 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); рахунок отримувача UA 908999980313111256000026001); код класифікації доходів бюджету 22030106 судовий збір в сумі 605,60 гривень.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Волинського апеляційного суду.
Скаргу на постанову про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя В.В. Ковтуненко