Справа № 291/354/24
Ружинський районний суд Житомирської області
27 березня 2024 року
Суддя Ружинського районного суду Житомирської області Митюк О.В., перевіривши виконання вимог статтей 310-311 Цивільного процесуального кодексу України за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Орган опіки і піклування Бердичівської районної військової адміністрації про усиновлення дітей,-
Подана заява відповідає вимогам статей 310, 311 ЦПК України. Підстави для залишення заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.
Згідно ч. 3 ст. 313 ЦПК України для забезпечення таємниці усиновлення у випадках, встановлених Сімейним кодексом України, суд розглядає справи в закритому судовому засіданні.
Відповідно до ч. 1 - 2 статті 226 Сімейного кодексу України особа має право на таємницю перебування на обліку тих, хто бажає усиновити дитину, пошуку дитини для усиновлення, подання заяви про усиновлення та її розгляду, рішення суду про усиновлення. Дитина, яка усиновлена, має право на таємницю, в тому числі і від неї самої, факту її усиновлення.
За таких обставин вважаю, що вищевказану цивільну справу про усиновлення дітей належить розглядати в закритому судовому засіданні.
На підставі викладеного, вважаю за можливе відкрити провадження у даній справі та призначити справу до розгляду в закритому судовому засіданні.
Керуючись статтями 19, 293, 310, 311, 313 ЦПК України, суддя,-
Відкрити окреме провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Орган опіки і піклування Бердичівської районної військової адміністрації про усиновлення дітей.
Призначити справу до розгляду в закритому судовому засіданні на 10 год. 00 хв. 30.05.2024 року, яке відбудеться в приміщенні Ружинського районного суду Житомирської області, зала судового засідання № 1.
В судове засідання викликати: заявника, заінтересованих осіб та присяжних Хитру Л.П. та Черешнюк Л.О.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. В. Митюк.