18005, м. Черкаси, бульвар Шевченка, 307, тел. канцелярії (0472) 31-21-49, inbox@ck.arbitr.gov.ua
"25" березня 2024 р. Справа № 925/358/24
Господарський суд Черкаської області у складі судді Васяновича А.В., розглянувши
заяву публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго” в
особі відокремленого підрозділу Черкаська міська філія
публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго”,
адресою місцезнаходження якого є: 19604, вул. Михайла
Вербицького, 1, с. Червона Слобода, Черкаського району,
Черкаської області, код ЄДРПОУ: 25204608
до боржника комунального підприємства “АЕРОПОРТ ЧЕРКАСИ”,
адресою місцезнаходження якого є: 18036, вул., Смілянська,
168 , м. Черкаси, код ЄДРПОУ: 01130710
про видачу судового наказу за вимогами про стягнення 184 470 грн. 88 коп., боргу, а саме: 184 007 грн. 88 коп. - боргу за послуги з розподілу (передачі) електричної енергії, 463 грн. 00 коп. - боргу за перетоки реактивної електричної енергії, за укладеним між сторонами в письмовій формі договором про надання послуг з розподілу електричної енергії та 302 грн. 80 коп. витрат на сплату судового збору, встановив, що відповідно до ст. 509, 526, 530, 610, 611 Цивільного кодексу України, ст. 20, 173, 174, 193 Господарського кодексу України заявлені вимоги підлягають задоволенню.
Керуючись ст.ст. 129, 148-159 Господарського процесуального кодексу України, Господарський суд Черкаської області
1. Стягнути з комунального підприємства “АЕРОПОРТ ЧЕРКАСИ”, адресою місцезнаходження якого є: 18036, вул., Смілянська, 168 , м. Черкаси, код ЄДРПОУ: 01130710 на користь публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго” в особі відокремленого підрозділу Черкаська міська філія публічного акціонерного товариства “Черкасиобленерго”, адресою місцезнаходження якого є: 19604, вул. Михайла Вербицького, 1, с. Червона Слобода, Черкаського району, Черкаської області, код ЄДРПОУ: 25204608 - 184 007 грн. 88 коп. (сто вісімдесят чотири тисячі сім гривень 88 коп.) - боргу за послуги з розподілу (передачі) електричної енергії, 463 грн. 00 коп. (чотириста шістдесят три гривні 00 коп.) - боргу за послуги із забезпечення перетікань реактивної електричної енергії та 302 грн. 80 коп. (триста дві гривні 80 коп.) судового збору.
2. Повідомити заявника та боржника про те, що під час розгляду вимог в
порядку наказного провадження та видачі судового наказу господарський суд не розглядає обґрунтованість заявлених стягувачем вимог по суті.
3. Відповідно до ч. 1 та ч. 2 статті 157 Господарського процесуального кодексу України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб. Заява про скасування судового наказу подається до суду у письмовій формі.
4. Копію цього судового наказу, копію заяви стягувача про видачу судового наказу разом з доданими до неї документами надіслати боржнику.
5. Після набрання цим судовим наказом законної сили видати його стягувачу.
Інформацію про судовий наказ можна отримати у Єдиному державному реєстрі судових рішень на офіційному веб-порталі в мережі Інтернет за веб-адресою: http://reyestr.court.gov.ua.
Суддя А.В.Васянович
Дата набрання судовим наказом законної сили ______________________.
Строк пред'явлення судового наказу до виконання ___________________.
Дата видачі судового наказу стягувачу _____________________________.
Суддя А.В.Васянович