Постанова від 21.03.2024 по справі 461/1518/24

Справа №461/1518/24

Провадження №3/461/787/24

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

21 березня 2024 року м. Львів

Суддя Галицького районного суду м. Львова Кротова О.Б., з участю представника митниці Лубоцького Б.І., розглянувши матеріали, які надійшли з Львівської митниці Державної митної служби України про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення митних правил:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Тернопіль, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , паспорт громадянина України для виїзду за кордон № НОМЕР_1 ,

за ч.1 ст.483 Митного Кодексу України, -

ВСТАНОВИВ:

згідно протоколу про порушення митних правил №0227/20900/24 від 16.02.2024, 09.06.2022 близько 18 год. 11 хв. через пункту пропуску «Шегині - Медика» митного поста «Мостиська» Львівської митниці здійснено пропуск на митну територію України транспортного засобу з реєстраційним номером НОМЕР_2 , під керуванням громадянина України ОСОБА_1 , яким, згідно з заявленими даними, переміщувалися товари гуманітарної допомоги. Як підставу для пропуску на митну територію України гуманітарної допомоги громадянином України ОСОБА_1 для здійснення митного оформлення було подано наступні документи: декларацію про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою від 09.06.2022, гарантійний лист кінцевого користувача гуманітарної допомоги №342 від 20.05.2022, сертифікат кінцевого споживача без номера та без дати. Відповідно до даних документів на адресу військової частини НОМЕР_3 Міністерства оборони України (код ЄДРПОУ НОМЕР_4 , АДРЕСА_2 ) як гуманітарна допомога переміщується 40 одиниць товарів, а саме: 1. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 4-40х, 640х480 - 2 шт, 2. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 7-28х, 384х288 - 2 шт, 3. лазерний далекомір ATN ABL 1500м. Laser Rangefinder - 5 шт, 4. тепловізний бінокль з лазерним далекоміром ATN BINOX 4T, 4.5-18х, 384х288 - 6 шт, 5. передоб'єктивна тепловізійна насадка Liemke MERLIN 50 Clip-On - 4 шт, 6. тепловізійна камера Pulsar Lexion XP50 - 2 шт, 7. тепловізійна камера Pulsar Hexion 2 XP50 - 1 шт, 8. передоб'єктивна тепловізійна насадка TigIR 6Z+ - 1шт, 9. оптичний приціл Steiner M7Xi IFS 4-28х56 MSR2 - 1шт, 10. оптичний приціл Shmidt&Bender MDR-T6 - 1шт, 11. оптичний приціл Shmidt&Bender 5-25х56 РМ ІІ - 8шт., 12. оптичний приціл Shmidt&Bender РМ ІІ 5-45х56 High Power - 2шт, 13. лазерний далекомір Vectronix TERRAPIN X8x28 - 5 шт. Відправник - HUNTER ELITE SP.Z O.O. (37700, Przemysl, ul. Rolnicza, 4). Декларант - ОСОБА_1 Однак, командир військової частини НОМЕР_3 ОСОБА_2 листом від 09.02.2024 №1499/18/7/138 (вхідний номер Львівської митниці 15158/8.2-20 від 09.02.2024) повідомив Львівську митницю, що гарантійний лист кінцевого користувача гуманітарної допомоги №342 від 20.05.2022 військовою частиною НОМЕР_3 не видавався, а товари, зазначені у ньому, за даними бухгалтерського обліку військової частини НОМЕР_3 не оприбутковувалися, тобто не надходили на її адресу. Відповідно до службової записки управління адміністрування митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Львівської митниці від 16.02.2024 № 7.4-15/6039 вартість 40 одиниць вказаних товарів, ввезених 09.06.2022 на митну територію України громадянином ОСОБА_1 , становить 3 345 772,04 гривні. Декларація про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою від 09.06.2022 та гарантійний лист кінцевого користувача гуманітарної допомоги №342 від 20.05.2022, подані митним органам ОСОБА_1 є підставою для пропуску на митну територію України вказаних товарів як гуманітарної допомоги на адресу військової частини НОМЕР_3 , та є документами без яких неможливо одержати дозвіл митного органу на пропуск товарів через митний кордон України. З метою з'ясування обставин ввезення на митну територію України вказаного товару та прийняття участі у складанні протоколу про порушення митних правил Львівською митницею листом від 09.02.2024 №7.4-20-03/7.4-20-01/10/4337 було викликано ОСОБА_1 однак у визначений час він не з'явився та про причини неявки не повідомив. Таким чином ОСОБА_1 вчинено дії спрямовані на переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів, оскільки за твердженням командира військової частини НОМЕР_3 ОСОБА_3 гарантійний лист кінцевого користувача гуманітарної допомоги № 342 від 20.05.2022 військовою частиною НОМЕР_3 не видавався, та таких, що містять неправдиві відомості щодо одержувача товарів. Зазначені дії містять ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 Митного кодексу України.

ОСОБА_1 у судове засідання не прибув, хоча був належним чином повідомлений про час, дату та місце розгляду справи, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення та довідкою про доставку електронного листа від 22.02.2024. Про причини неявки суд не повідомив, клопотання про перенесення розгляду справи від такого не надходило.

Відповідно до ч.4 ст.526 МК України вважаю можливим розгляд справи у відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, що не з'явився на виклик до суду, хоча належним чином був повідомлений про час і місце розгляду справи.

Представник Львівської митниці Державної митної служби України Лубоцький Б.І. зазначив, що у діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення порушення митних правил, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.483 МК України, та просив визнати його винним і визначити міру стягнення передбачену законодавством.

Заслухавши думку представника митниці, дослідивши матеріали справи, приходжу до наступного висновку.

Статтею 486 МК України передбачено, що завданням провадження у справах про порушення митних правил є своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її з дотриманням вимог Закону.

Згідно з частиною 1 статті 458 МК України порушення митних правил є адміністративним правопорушенням, яке являє собою протиправні, винні (умисні або з необережності) дії чи бездіяльність, що посягають на встановлений цим Кодексом та іншими актами законодавства України порядок переміщення товарів, транспортних засобів комерційного призначення через митний кордон України, пред'явлення їх митним органам для проведення митного контролю та митного оформлення, а також здійснення операцій з товарами, що перебувають під митним контролем або контроль за якими покладено на митні органи цим Кодексом чи іншими законами України, і за які цим Кодексом передбачена адміністративна відповідальність.

Відповідно до статті 487 МК України провадження у справах про порушення митних правил, здійснюється відповідно до цього Кодексу, а в частині, що не регулюється ним, - відповідно до законодавства України про адміністративні правопорушення.

Згідно з вимогами ст.489 МК України при розгляді справи про порушення митних правил підлягає з'ясуванню, чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують та/або обтяжують відповідальність, чи є підстави для звільнення особи, що вчинила правопорушення від адміністративної відповідальності, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Частиною 1 статті 483 МК України передбачена адміністративна відповідальність за переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників) та інших засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів, або шляхом надання одним товарам вигляду інших, або з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів чи документів, одержаних незаконним шляхом, або таких, що містять неправдиві відомості щодо найменування товарів, їх ваги (з урахуванням допустимих втрат за належних умов зберігання і транспортування) або кількості, країни походження, відправника та/або одержувача, кількості вантажних місць, їх маркування та номерів, неправдиві відомості, необхідні для визначення коду товару згідно з УКТ ЗЕД та його митної вартості.

Тобто, основним безпосереднім об'єктом є встановлений порядок переміщення товарів через митний кордон України.

Об'єктивною стороною правопорушення є, зокрема, дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з поданням митному органу як підстави для переміщення товарів документів, що містять неправдиві відомості щодо одержувача товарів.

Суб'єктивна сторона вказаного правопорушення характеризується прямим умислом, тобто усвідомленням особою, яка вчинила правопорушення характеру незаконного переміщення товарів через митну територію України.

Відповідно до ч.1 ст. 495 МК України доказами у справі про порушення митних правил є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку встановлюються наявність або відсутність порушення митних правил, винність особи у його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Такі дані встановлюються, зокрема: протоколом про порушення митних правил, протоколами процесуальних дій, додатками до зазначених протоколів; поясненнями свідків; поясненнями особи, яка притягується до відповідальності; висновком експерта; іншими документами (належним чином завіреними їх копіями або витягами з них) та інформацією, у тому числі тими, що перебувають в електронному вигляді, а також товарами - безпосередніми предметами порушення митних правил, товарами із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю, транспортними засобами, що використовувалися для переміщення безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Суддя вважає, що вина ОСОБА_1 у вчиненні порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст.483 МК України, підтверджується наступними доказами:

- протоколом про порушення митних правил №0227/20900/24 від 16.02.2024;

- декларацією про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою від 09.06.2022, поданою ОСОБА_1 для здійснення митного оформлення, в якій зазначено, як вид допомоги наступні товари: 1. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 4-40х, 640х480 - 2 шт, 2. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 7-28х, 384х288 - 2 шт, 3. лазерний далекомір ATN ABL 1500м. Laser Rangefinder - 5 шт, 4. тепловізний бінокль з лазерним далекоміром ATN BINOX 4T, 4.5-18х, 384х288 - 6 шт, 5. передоб'єктивна тепловізійна насадка Liemke MERLIN 50 Clip-On - 4 шт, 6. тепловізійна камера Pulsar Lexion XP50 - 2 шт, 7. тепловізійна камера Pulsar Hexion 2 XP50 - 1 шт, 8. передоб'єктивна тепловізійна насадка TigIR 6Z+ - 1шт, 9. оптичний приціл Steiner M7Xi IFS 4-28х56 MSR2 - 1шт, 10. оптичний приціл Shmidt&Bender MDR-T6 - 1шт, 11. оптичний приціл Shmidt&Bender 5-25х56 РМ ІІ - 8шт., 12. оптичний приціл Shmidt&Bender РМ ІІ 5-45х56 High Power - 2шт, 13. лазерний далекомір Vectronix TERRAPIN X8x28 - 5 шт., та одержувачем Міністерство оборони України, Військова частина НОМЕР_3 , код 26622839;

- додатками до декларації про перелік товарів, що визнаються гуманітарною допомогою від 09.06.2022, а саме: гарантійним листом кінцевого користувача товарів гуманітарної допомоги №342 від 20.05.2022, виданого Військовою частиною НОМЕР_3 , Міністерство оборони України, АДРЕСА_3 , код НОМЕР_4 , та сертифікатом кінцевого споживача без номера та без дати;

- інформацією з Військової частини НОМЕР_3 Міністерства оборони України від 22.06.2023 №1608, згідно якої вбачається, що гуманітарна допомога, яка ввезена 09.06.2022 на автомобілі з р.н. НОМЕР_5 не отримана;

- листом ОСОБА_1 від 10.11.2023, в якому повідомив, що він з 2014 року з початку військового вторгнення рф на територію України займаюся допомогою підрозділам ЗСУ МО України, Головного Управління Розвідки МО України, Служби Безпеки України та Національної поліції України, обладнанням для високоточної (снайперської) стрільби та логістикою пов'язаною з придбанням, митним оформленням, доставкою та передачею даного обладнання до кінцевого користувача. З початком повномасштабного вторгнення рф у лютому 2022 року потреба в даному обладнанні виросла в сотні разів. В період з квітня по грудень 2022 року неодноразово здійснював доставку на територію України на користь підрозділів ЗСУ МО України, Головного Управління Розвідки МО України, Служби Безпеки України та Національної поліції України, обладнання для високоточної (снайперської) стрільби та цифрового зв'язку а саме: автомобіль TOYOTA, номерний знак НОМЕР_6 ; цифрові радіостанції MOTOROLA; цифрові радіостанції HYTERA; тепловізійний приціл ATN MARS 4, 7-28Х; 384x288; тепловізійний приціл ATN MARS 4, 4-40х, 640x480; лазерний далекомір ATN ABL 1500m. Laser Rangefinder; тепловізійний бінокль з лазерним далекоміром ATN ВіпоХ 4Т,2.8 28х,384x288, 50mm; тепловізійний бінокль з лазерним далекоміром ATN ВіпоХ 4Т,4.5 18х,640x480, 50mm; моноблок CONTESSA SIMPLE BLACK TACTICAL FX 20MOA - SBTFX-20MOA; лазерний далекомір Vektronix TERRAPIN X 8x28 MM LASER RANGEFINGER; захисний чохол для лазерного далекоміра Vectronix Cover Hybrid Olive TRP- XBW; передоб'єктивна тепловізійна насадка LIEMKE MERLIN 50; тепловізійна камера Pulsar Lexion Хр 50; тепловізійна камера Pulsar HELION Хр 50; передоб'єктивна тепловізійна насадка Tig!R 6Z+, EraTac Picatinny mount, 36,38,39,48 mm. plates, Video and Power Cable, Magnifer eyepiece 3,5, Video Recorder; оптичний приціл Steiner M7Xifs; оптичний приціл Schmidt & Bender 5-25x56 PM II. Перераховане вище обладнання, за винятком автомобіля, придбане ним на території Європейського Союзу підпадає під продукцію «Подвійного використання» чи «Продукцію що має стратегічне значення для безпеки та оборони Європейського Союзу» і є обладнанням Спеціального призначення що вимагає оформлення Експортних Дозволів для офіційного вивозу за межі Європейського Союзу чи Країн НАТО. Тож для офіційного вивезення даних товарів існують досить складні експортні процедури які на час військового стану було спрощено. Так для ввезення через кордон продукції зазначеної вище необхідно було надати гарантійний лист від військової частини як кінцевого одержувача даної продукції. Станом на травень 2022 року в нього на руках було кілька гарантійних листів по яких можна було ввезти обладнання як від підрозділів ЗСУ МО України, Головного Управління Розвідки МО України, Служби Безпеки України так і Національної поліції України. Враховуючи що від початку 2022 року кілька разів змінювалися правила ввезення гуманітарної допомоги та відповідно перелік необхідних документів для її ввезення він може припустити що після 4-5 діб перебування в салоні автомобіля в черзі, очікуючи на перетин Державного кордону України без елементарних умов, при митному оформленні вантажу помилково міг надати документи від іншого отримувача вантажу, або щоб не витрачати на кордоні ще день чи два очікуючи на необхідний документ від військової частини, яка в цей момент брала активну участь в боях на сході України. Зазначив, що частину обладнання зазначеного в листі передано представнику військової частини НОМЕР_7 , а саме: цифрові радіостанції HYTERA; лазерний далекомір Vektronix TERRAPIN X 8x28 MM LASER RANGEFINGER; передоб'єктивна тепловізійна насадка LIEMKE MERLIN 50; тепловізійна камера Pulsar Lexion Хр 50; тепловізійна камера Pulsar HELION Хр 50. Решту продукції в значно більших обсягах чим зазначено в листі митниці передано до Благодійного фонду «ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ»;

- листом командира Військової частини НОМЕР_3 ОСОБА_4 від 09.02.2024 №1499/18/7/138, згідно якого встановлено, що відповідно до гарантійного листа №342 від 20.05.2022 щодо ввезення громадською організацією «КОЛО ОСВІТИ» товарів, вказаних у гарантійному листі, не підтверджують надання вказаного гарантійного листа та не підтверджують оприбуткування за даними бухгалтерського обліку військової частини НОМЕР_3 вказаних товарів у гарантійному листі;

- листом директора Благодійного фонду «Повернись живим» ОСОБА_5 від 22.02.2024, відповідно до якого встановлено, що їх благодійна організація здійснила закупівлі техніки, яка була призначена як гуманітарна допомога від компанії HUNTER ELITE Sp. Z o.o., розташованої за адресою: Rolnicza, 4, 37-700 Przemysl, згідно з розрахунками фактурами № Faktura VAT 00010/03/2022, Faktura VAT 0001 310412022, Faktura VAT 07/03/2022. Поставка товарів була здійснена на умовах DAP (Delivered At Place) відповідно до правил системи Інкотермс-2010. Зазначив, що між Благодійним фондом «Повернись живим» та продавцем не визначено жодних конкретних родів або видів військ Сил Оборони України як кінцевих користувачів товарів;

- листом військової частини НОМЕР_7 від 23.02.2024 №17/Г-1433нт, відповідно якого вбачається, що на балансі військової частини НОМЕР_7 СБ України майно зазначене у листі митниці не перебуває;

- доповідною запискою;

- службовими записками.

Таким чином, приходжу до висновку про доведеність вини ОСОБА_1 в скоєні митного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 МК України, а саме: ОСОБА_1 вчинено дії спрямовані на переміщення через митний кордон України товару з приховуванням від митного контролю шляхом подання до митного органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів, оскільки за твердженням командира військової частини НОМЕР_3 ОСОБА_3 гарантійний лист кінцевого користувача гуманітарної допомоги №342 від 20.05.2022 військовою частиною НОМЕР_3 не видавався, та таких, що містять неправдиві відомості щодо одержувача товарів.

Товарами, відповідно до пункту 57 частини 1 статті 4 Митного кодексу України, є будь-які рухомі речі, у тому числі ті, на які законом поширено режим нерухомої речі (крім транспортних засобів комерційного призначення), валютні цінності, культурні цінності, а також електроенергія, що переміщується лініями електропередачі.

Обставини, що пом'якшують чи обтяжують відповідальність ОСОБА_1 судом не встановлено.

При цьому суддя зазначає, що при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, т/з комерційного призначення, що переміщуються через митний кордон України, застосовуються виключно норми законів України та інших нормативно-правових актів з питань митної справи, чинні на день прийняття митної декларації митним органом України. Норми законів України, які пом'якшують або скасовують відповідальність особи за порушення митних правил, передбачені МК, мають зворотну дію в часі, тобто їх норми поширюються і на правопорушення, вчинені до прийняття цих законів. Норми законів України, які встановлюють або посилюють відповідальність за такі правопорушення, зворотної дії в часі не мають (ч.1, 2 ст.3 МК).

Згідно ст.58 Конституції України закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

05.01.2024 набрав чинності Закон України № 3475-IX від 21.11.2023, яким ч.1 ст.483 МК викладено в новій редакції.

Так, частиною першою статті 483 МК у редакції нового закону визначено, що за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 МК України встановлено відповідальність у виді накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю, або з конфіскацією товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для приховування товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил від митного контролю.

До вказаних вище змін санкція ч.1 ст.483 МК передбачала накладення штрафу в розмірі 100 відсотків вартості товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил з конфіскацією цих товарів, а також товарів, транспортних засобів із спеціально виготовленими сховищами (тайниками), що використовувалися для переміщення товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил через митний кордон України.

Отже, санкція вказаної статті була змінена в бік пом'якшення, і з урахуванням положень ст.58 Конституції України, ст.3 МК і може бути застосована за певних обставин. При цьому при накладенні стягнення врахуванню також підлягає характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.

Відповідно до службової записки управління адміністрування митних платежів, контролю митної вартості та митно-тарифного регулювання ЗЕД Львівської митниці від 16.02.2024 №7.4-15/6039, вартість 40 одиниць товарів, ввезених 09.06.2022 на митну територію України ОСОБА_1 становить 3 345 772,04 грн.

Відтак, приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, особу, яка притягається до адміністративної відповідальності, ступінь його вини, приходжу до висновку, що на ОСОБА_1 слід накласти штраф в межах встановлених санкцією ч.1 ст.483 МК України, у розмірі 50 % вартості товару, що становить 1 672 886,02 грн. з конфіскацією товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил.

Разом з тим, враховуючи повномасштабні військові дії Збройних Сил України по відсічі збройної агресії рф проти України, потреби військових частин у безпосередніх предметах порушення митних правил згідно протоколу про порушення митних правил №0227/20900/24 від 16.02.2024, суд вважає за небхідне вказані товари - безпосередні предмети порушення митних правил передати Військовій частині НОМЕР_3 якій останні і мали бути передані згідно документів, поданих ОСОБА_1 до Львівської митниці Державної митної служби України.

Крім того, відповідно до ст.40-1 КУпАП та Закону України «Про судовий збір» з ОСОБА_1 слід стягнути в користь держави в особі ДСА України судовий збір у розмірі 605,60 грн.

Керуючись ст.ст.458, 459, 483, 487, 527, 528 МК України, ст.ст.40-1, 283-285 КУпАП, Законом України «Про судовий збір», суд -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.483 МК України та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 50% вартості товару, що був предметом порушення митних правил, а саме - 1 672 886,02 грн. (один мільйон шістсот сімдесят дві тисячі вісімсот вісімдесят шість гривень дві копійки) з конфіскацією товарів - безпосередніх предметів порушення митних правил.

Товари - безпосередні предмети порушення митних правил згідно протоколу про порушення митних правил №0227/20900/24 від 16.02.2024, а саме: 1. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 4-40х, 640х480 - 2 шт, 2. тепловізійний приціл ATN MARS 4, 75мм, 7-28х, 384х288 - 2 шт, 3. лазерний далекомір ATN ABL 1500м. Laser Rangefinder - 5 шт, 4. тепловізний бінокль з лазерним далекоміром ATN BINOX 4T, 4.5-18х, 384х288 - 6 шт, 5. передоб'єктивна тепловізійна насадка Liemke MERLIN 50 Clip-On - 4 шт, 6. тепловізійна камера Pulsar Lexion XP50 - 2 шт, 7. тепловізійна камера Pulsar Hexion 2 XP50 - 1 шт, 8. передоб'єктивна тепловізійна насадка TigIR 6Z+ - 1шт, 9. оптичний приціл Steiner M7Xi IFS 4-28х56 MSR2 - 1шт, 10. оптичний приціл Shmidt&Bender MDR-T6 - 1шт, 11. оптичний приціл Shmidt&Bender 5-25х56 РМ ІІ - 8шт., 12. оптичний приціл Shmidt&Bender РМ ІІ 5-45х56 High Power - 2шт, 13. лазерний далекомір Vectronix TERRAPIN X8x28 - 5 шт.,- конфіскувати та передати Військовій частині НОМЕР_3 , код НОМЕР_4 .

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави в особі Державної судової адміністрації України 605,60 грн. судового збору.

Постанова судді у справі про порушення митних правил може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Галицький районний суд м. Львова, особою, стосовно якої вона винесена, представником такої особи, митним органом, який здійснював провадження у цій справі протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає чинності після закінчення строку на її оскарження та може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців.

Суддя Кротова О.Б.