19 березня 2024 р. № 400/14980/23
м. Миколаїв
Миколаївський окружний адміністративний суд, у складі головуючого судді Малих О.В., розглянувши в письмовому провадженні за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу
за позовомОСОБА_1 , АДРЕСА_1 ,
до відповідачів1. приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Кудрановського Юрія Володимировича, вул. Кримського Академіка, 27А, оф. 234, м. Київ, 03142, 2. приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журид Сергія Миколайовича, вул. Спаська, 31Б, оф. 9, м. Київ, 04070,
третя особаТовариство з обмеженою відповідальністю «ФК Дебт Коллекшн», вул. Круглоуніверситетська, 7, оф. 26, м. Київ, 01024,
провизнання дій протиправними та скасування постанов прийнятих в межах ВП № 66967602,
ОСОБА_1 (далі також - позивач) звернувся до суду з адміністративним позовом до Приватного виконавця Кудрановського Юрія Володимировича, в якому просить суд:
- визнати протиправними дії приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Кудрановського Юрія Володимировича щодо відкриття, ведення виконавчого провадження № 66967602 та скасувати всі, винесені у межах цього виконавчого провадження постанови, у т.ч.: постанову «Про відкриття виконавчого провадження» ВП 66967602 від 28.09.2021 року; постанову «Про стягнення з боржника основної винагороди» ВП 66967602 від 28.09.2021 року; постанову «Про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження» ВП 66967602 від 28.09.2021 року; постанову «Про арешт коштів боржника» ВП 66967602 від 04.10.2021 року; постанову «Про передачу виконавчого провадження» ВП 66967602 від 25.01.2023 року; постанову «Про прийняття виконавчого провадження» ВП 66967602 від 16.02.2023 року; постанову «Про визначення розміру додаткових витрат виконавчого провадження» ВП 66967602 від 21.09.2023 року.
Ухвалою від 22.12.2023 року суд відкрив провадження у справі та ухвалив розглядати справу за правилами загального позовного провадження з урахуванням особливостей встановлених ст. 287 КАС України.
В обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що при завантаженні на мобільний телефон застосунок «ДІЯ» 05.12.2023 року він дізнався про наявність виконавчого напису № 170286 від 15.06.2021 року, виданого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенко Є.М. та відкрите виконавче провадження № 66967602. Також, постановою про арешт коштів від 04.10.2021 року відповідач наклав арешт на всі грошові кошти позивача.
За доводами позивача, він ніколи не був зареєстрований та не проживав в межах м. Києва, не має майна у територіальних межах м. Києва. А отже, відсутні законні підстави для відкриття приватним виконавцем ВП № 66967602 та вчинення процесуальних дій.
Ухвалою від 18.01.2024 року суд залучив в якості відповідача приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журид Сергія Миколайовича.
Відповідачі відзиви на адміністративний позов не надали, про розгляд справи були повідомлені належним чином.
Третя особа пояснень по суті спору не надала.
Згідно ч. 6 ст. 162 КАС України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч. 1, 4 ст. 299 КАС України, суд під час судового розгляду адміністративної справи здійснює повне фіксування судового засідання за допомогою відео- та (або) звукозаписувального технічного засобу в порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему. У разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
З'ясувавши усі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, оцінивши докази у їх сукупності, які мають значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, дослідивши матеріали, що містяться у справі, суд встановив наступне:
ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , що підтверджується копією довідки про реєстрацію місця проживання особи № 23021 000533553-037-05 від 28.10.2021 року.
На примусовому виконанні приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Кудрановського Ю.В. перебуває виконавче провадження № 66967602, у якому ОСОБА_1 є боржником.
28.09.2021 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Журид Сергієм Миколайовичем винесено постанову про відкриття виконавчого провадження № 66967602 на підставі виконавчого напису № 170286 від 15.06.2021 року, виданого приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенко Євгенієм Михайловичем.
Також 28.09.2021 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Журид С.М. винесено постанови про стягнення з боржника основної винагороди та про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження.
04.10.2021 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Журид С.М. винесено постанову про арешт коштів боржника.
25.01.2023 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Журид С.М. винесено постанову про передачу виконавчого провадження приватному виконавцю виконавчого округу міста Києва Кудрановському Юрію Володимировичу для подальшого виконання.
16.02.2023 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Кудрановським Ю.В. винесено постанову про прийняття виконавчого провадження № 66967602.
21.09.2023 року приватним виконавцем виконавчого округу м. Києва Кудрановським Ю.В. винесено постанову про визначення розміру додаткових витрат виконавчого провадження.
У виконавчому написі № 170286 від 15.06.2021 року, що виданий приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Остапенко Є.М., вказано адресу місця проживання боржника: АДРЕСА_3 .
Доказів про наявність будь-якого майна у позивача (боржника) у м. Києві (в межах виконавчого округу відповідача) до матеріалів справи не додано.
Приймаючи рішення у справі, суд виходить з наступного:
Згідно ч. 1 ст. 1 Закону України «Про виконавче провадження» від 02.06.2016 року № 1404-VІІІ (далі - Закон № 1404), виконавче провадження як завершальна стадія судового провадження і примусове виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб) (далі - рішення) - це сукупність дій визначених у цьому Законі органів і осіб, що спрямовані на примусове виконання рішень і проводяться на підставах, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією України, цим Законом, іншими законами та нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до цього Закону, а також рішеннями, які відповідно до цього Закону підлягають примусовому виконанню.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 3 Закону № 1404 примусовому виконанню підлягають рішення на підставі виконавчих написів нотаріусів.
Частинами 1 та 2 ст. 5 Закону № 1404 передбачено, що примусове виконання рішень покладається на органи державної виконавчої служби (державних виконавців) та у передбачених цим Законом випадках на приватних виконавців, правовий статус та організація діяльності яких встановлюються Законом України «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів».
Приватний виконавець здійснює примусове виконання рішень, передбачених статтею 3 цього Закону.
Частиною 1 ст. 4 Закону № 1404 визначено вимоги до виконавчого документа, а саме, що у виконавчому документі зазначаються, зокрема, повне найменування (для юридичних осіб) або прізвище, ім'я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи.
У виконавчому документі можуть зазначатися інші дані (якщо вони відомі суду чи іншому органу (посадовій особі), що видав виконавчий документ), які ідентифікують стягувача та боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення, зокрема місце роботи боржника - фізичної особи, місцезнаходження майна боржника, реквізити рахунків стягувача і боржника, номери їх засобів зв'язку та адреси електронної пошти.
Згідно п. 10 ч. 4 ст. 4 Закону № 1404 виконавчий документ повертається стягувачу органом державної виконавчої служби, приватним виконавцем без прийняття до виконання протягом трьох робочих днів з дня його пред'явлення, якщо виконавчий документ пред'явлено не за місцем виконання або не за підвідомчістю.
Відповідно до ч. 2 ст. 24 Закону № 1404 приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи за місцем проживання, перебування боржника - фізичної особи, за місцезнаходженням боржника - юридичної особи або за місцезнаходженням майна боржника.
У відповідності до ч. 1 ст. 28 Закону № 1404 копії постанов виконавця та інші документи виконавчого провадження (далі - документи виконавчого провадження) доводяться виконавцем до відома сторін та інших учасників виконавчого провадження, надсилаються адресатам простим поштовим відправленням або доставляються кур'єром, крім постанов про відкриття виконавчого провадження, про повернення виконавчого документа стягувачу, повідомлення стягувачу про повернення виконавчого документа без прийняття до виконання, постанов, передбачених пунктами 1-4 частини дев'ятої статті 71 цього Закону, які надсилаються рекомендованим поштовим відправленням. Боржник вважається повідомленим про початок примусового виконання рішень, якщо йому надіслано постанову про відкриття виконавчого провадження за адресою, зазначеною у виконавчому документі.
Основи організації та діяльності з примусового виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) органами державної виконавчої служби та приватними виконавцями, їхні завдання та правовий статус визначає Закон України від 02.06.2016 року № 1403-VIII «Про органи та осіб, які здійснюють примусове виконання судових рішень і рішень інших органів» (далі - Закон № 1403).
Згідно ст. 1 Закону № 1403 примусове виконання судових рішень і рішень інших органів (посадових осіб) (надалі - рішення) покладається на органи державної виконавчої служби та у визначених Законом України «Про виконавче провадження» випадках - на приватних виконавців.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 23 Закону № 1403 у Єдиному реєстрі приватних виконавців України містяться відомості про виконавчий округ, на території якого приватний виконавець здійснює діяльність.
Частинами 1 та 2 ст. 25 Закону № 1403 визначено, що виконавчим округом є територія Автономної Республіки Крим, області, міста Києва чи Севастополя; приватний виконавець має право приймати до виконання виконавчі документи, місце виконання яких відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» знаходиться у межах Автономної Республіки Крим, області або міста Києва чи Севастополя, у яких розташований його виконавчий округ.
Положеннями ст. 3 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» від 11.12.2003 року № 1382-IV (далі - Закон № 1382) установлено, що «місце перебування» - адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік; «місце проживання» - житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини; «реєстрація» - внесення інформації до реєстру територіальної громади, документів, до яких вносяться відомості про місце проживання/перебування особи, із зазначенням адреси житла/місця перебування із подальшим внесенням відповідної інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку».
Частиною 2 ст. 2 Закону № 1382 визначено, що реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження.
Пунктом 1 розділу ІІ Інструкції з організації примусового виконання рішень, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 02.04.2012 року № 512/5 (далі - Інструкція № 512/5; у редакції, чинній на момент виникнення правовідносин) визначено, що виконавець при здійсненні виконавчого провадження зобов'язаний використовувати всі надані йому права та повноваження, необхідні для забезпечення неупередженого, ефективного, своєчасного і повного виконання рішення.
Відповідно до абз. 3 п. 3 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 у заяві про примусове виконання рішення стягувач має право зазначити відомості, що ідентифікують боржника чи можуть сприяти примусовому виконанню рішення (рахунок боржника, місце роботи чи отримання ним інших доходів, конкретне майно боржника та його місцезнаходження тощо).
Абзацом 4 п. 3 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 визначено, що у разі пред'явлення виконавчого документа до органу державної виконавчої служби або приватного виконавця за місцезнаходженням майна боржника до заяви про примусове виконання рішення додається документальне підтвердження, що майно боржника (грошові кошти на рахунках в банках або інших фінансових установах) знаходиться(яться) на території, на яку поширюється компетенція органу державної виконавчої служби, або в межах виконавчого округу приватного виконавця.
Згідно п. 4 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 виконавчий документ повертається без прийняття до виконання у випадках, передбачених частиною четвертою статті 4 Закону, про що орган державної виконавчої служби або приватний виконавець надсилає стягувачу повідомлення протягом трьох робочих днів з дня пред'явлення виконавчого документа.
Відповідно до п. 5 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 у разі відсутності підстав для повернення виконавчого документа стягувачу без прийняття його до виконання виконавець не пізніше наступного робочого дня з дня надходження до нього виконавчого документа виносить постанову про відкриття виконавчого провадження.
Згідно п. 10 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 місце виконання рішення визначається відповідно до вимог, встановлених статтею 24 Закону.
За змістом п. 13 розділу ІІІ Інструкції № 512/5 приватний виконавець самостійно проводить перевірку інформації про наявність боржника, його майна, місця роботи в іншому виконавчому окрузі або залучає для перевірки цієї інформації іншого приватного виконавця на підставі договору про уповноваження на вчинення окремих виконавчих дій за встановленою типовою формою (додаток 3).
Порядок вчинення нотаріальних дій нотаріусами України затверджено наказом Міністерства юстиції України від 22.02.2012 року № 296/5 (далі - Порядок № 296/5; у редакції, чинній на момент виникнення правовідносин).
Відповідно до п. 1 та 2 глави 12 розділу І Порядку № 296/5 захист цивільних прав здійснюється нотаріусом шляхом вчинення виконавчого напису. Виконавчі написи вчиняються нотаріусами на документах, які встановлюють заборгованість або передбачають повернення майна.
Згідно пп. 2.1, 2.2 п. 2 глави 16 розділу II Порядку № 296/5 для вчинення виконавчого напису стягувачем або його уповноваженим представником нотаріусу подається заява, у якій, зокрема, мають бути зазначені:
- відомості про найменування і місце проживання або місцезнаходження стягувача та боржника;
- дата і місце народження боржника - фізичної особи, місце його роботи;
- номери рахунків у банках, кредитних установах, код за ЄДРПОУ для юридичної особи;
- строк, за який має провадитися стягнення;
- інформація щодо суми, яка підлягає стягненню, або предметів, що підлягатимуть витребуванню, включаючи пеню, штрафи, проценти тощо.
Заява може містити також іншу інформацію, необхідну для вчинення виконавчого напису.
У разі якщо нотаріусу необхідно отримати іншу інформацію чи документи, які мають відношення до вчинення виконавчого напису, нотаріус вправі витребувати їх у стягувача.
Пунктом 4 глави 16 розділу II Порядку № 296/5 визначено зміст виконавчого напису, зокрема, найменування та місце проживання (місцезнаходження) боржника, дату й місце його народження, місце роботи (для фізичних осіб), номери рахунків в установах банків (для юридичних осіб).
Відповідно до пп. 7.1, 7.6 п. 7 глави 16 розділу II Порядку № 296/5 у справах нотаріуса залишається копія документа, що встановлює заборгованість, чи правочину, за яким здійснюється стягнення, або витяг з особового рахунку боржника і примірник виконавчого напису. Якщо для вчинення виконавчого напису, крім документа, що встановлює заборгованість, необхідно подати й інші документи, зазначені в Переліку документів, за якими стягнення заборгованості провадиться у безспірному порядку на підставі виконавчих написів нотаріусів, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 року № 1172, то вони до виконавчого напису не приєднуються, а залишаються у матеріалах нотаріальної справи.
Аналіз положень Закону № 1404 дозволяє дійти висновку, що приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи, місце виконання яких знаходиться у межах його виконавчого округу, в іншому випадку - виконавець зобов'язаний повернути виконавчий документ стягувачу. У свою чергу, місце виконання визначається, виходячи із місця проживання/перебування боржника або з місцезнаходження майна боржника.
Аналогічний правовий висновок викладено в постановах Верховного Суду від 08.04.2020 року у справі № 804/6996/17, від 30.04.2020 року у справі № 580/3311/19.
Згідно ч. 5 ст. 242 КААС України, при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.
Таким чином, приватний виконавець приймає до виконання виконавчі документи, у яких зазначено місце проживання/ перебування боржника або місцезнаходження майна боржника, які знаходяться в межах його виконавчого округу.
У справі, що розглядається, судом установлено, що ОСОБА_1 зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , що підтверджується копією довідки про реєстрацію місця проживання особи № 23021 000533553-037-05 від 28.10.2021 року.
Частиною 4 ст. 4 Закону № 1404 четвертою статті 4 Закону № 1404 встановлено вичерпний перелік підстав для повернення виконавчого документа. На етапі вирішення питання про відкриття виконавчого провадження або про повернення виконавчого документа у приватного виконавця відсутній обов'язок, а отже і будь-який механізм, спрямований на перевірку законності виконавчого документа та правильності визначення в ньому адреси місця проживання/перебування боржника.
Відповідальність за вчинення виконавчого напису відповідно до вимог глави 16 розділу II Порядку № 296/5 несе нотаріус, як особа, яка вчиняє виконавчий напис.
Перевірка ж майнового стану боржника, розшук боржника та/ або його майна здійснюється у вже відкритому виконавчому провадженні (ч. 2, 4 ст. 13, ч. 7 ст. 26, ст. 36, ч. 8 ст. 48 Закону № 1404).
Таким чином, на момент прийняття рішення про відкриття виконавчого провадження на підставі виконавчого напису № 170286 від 15.06.2021 року, в якому було вказано адресу місця проживання боржника: АДРЕСА_4 , що знаходиться в межах відповідного виконавчого округу, у приватного виконавця виконавчого округу м. Києва Журид С.М. були всі визначені законом підстави для його відкриття.
За змістом ч. 1 ст. 4 Закону № 1404 у виконавчому документі обов'язково зазначається адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи.
Варто зауважити, що законодавець, визначаючи місце виконання рішення, вживає поняття «місце проживання» та «місце перебування», під якими розуміються відповідно адміністративно-територіальна одиниця, на території якої особа проживає строком менше шести місяців на рік, та житло, розташоване на території адміністративно-територіальної одиниці, в якому особа проживає, а також спеціалізовані соціальні установи, заклади соціального обслуговування та соціального захисту, військові частини.
Оскільки за приписами ч. 2 ст. 2 Закону № 1382 реєстрація місця проживання чи місця перебування особи або її відсутність не можуть бути умовою реалізації прав і свобод, передбачених Конституцією, законами чи міжнародними договорами України, або підставою для їх обмеження, то законодавець розрізняє поняття «місце проживання», «місце перебування» і «місце реєстрації».
Таким чином, визначальне значення для визначення місце виконання рішення має саме місце проживання/перебування боржника-фізичної особи.
Отже, при надходженні виконавчого документа приватний виконавець зобов'язаний перевірити наявність в ньому всіх обов'язкових реквізитів, визначених ч. 1 ст. 4 Закону № 1404, зокрема, прізвище, ім'я та, за наявності, по батькові (для фізичних осіб) стягувача та боржника, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), дата народження боржника - фізичної особи.
У випадку, якщо виконавчий документ пред'явлено не за місцем виконання, тобто якщо адреса місця проживання чи перебування (для фізичних осіб), що вказана у виконавчому документі, або місцезнаходження майна боржника не знаходиться в межах виконавчого округу приватного виконавця, він зобов'язаний повернути виконавчий документ без виконання відповідно до приписів п. 10 ч. 4 ст. 4 Закону № 1404.
Таким чином, ураховуючи наведене вище нормативне регулювання та праворозуміння, правильне вирішення спору у вказаних категоріях справ залежить від того, чи знаходиться адреса місця проживання або місця перебування боржника (фізичної особи) або місцезнаходження майна боржника, що вказана у виконавчому документі, в межах виконавчого округу приватного виконавця.
Якщо адреса місця проживання/перебування боржника (фізичної особи) або місцезнаходження майна боржника, вказана у виконавчому документі, знаходиться в межах виконавчого округу приватного виконавця, то відкриття виконавчого провадження, за умови дотримання приватним виконавцем інших вимог Закону № 1404, є правомірним.
Якщо ж адреса місця проживання або місця перебування боржника (фізичної особи) або місцезнаходження майна боржника, вказана у виконавчому документі, знаходиться поза межами виконавчого округу приватного виконавця, приватний виконавець зобов'язаний повернути такий виконавчий документ.
У випадку пред'явлення виконавчого документа не за місцем проживання або місцем перебування боржника (фізичної особи), а за місцезнаходженням майна боржника, на стягувача покладено обов'язок надати документальне підтвердження, що майно боржника (грошові кошти на рахунках в банках або інших фінансових установах) знаходиться(яться) на території, на яку поширюється компетенція органу державної виконавчої служби, або в межах виконавчого округу приватного виконавця.
Як уже зазначалося судом, доказів про наявність будь-якого майна у позивача (боржника) у м. Києві (в межах виконавчого округу відповідача) до матеріалів справи не додано.
Отже, наявні підстави для визнання протиправною та скасування постанови про відкриття виконавчого провадження № 66967602. Разом з цим, скасуванню підлягають усі подальші постанови, винесені у межах зазначеного виконавчого провадження, а саме: про стягнення з боржника основної винагороди від 28.09.2021 року; про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження від 28.09.2021 року; про арешт коштів боржника від 04.10.2021 року; про передачу виконавчого провадження від 25.01.2023 року; про прийняття виконавчого провадження від 16.02.2023 року; про визначення розміру додаткових витрат виконавчого провадження від 21.09.2023 року.
На підставі ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно ч. 1 та 2 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу. В адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача.
Враховуючи викладене, позовні вимоги підлягають частковому задоволенню.
Судові витрати по справі відсутні.
Керуючись ст.ст. 2, 9, 19, 77, 139, 241 - 246 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Позов ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 ) до приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Кудрановського Юрія Володимировича (вул. Кримського Академіка, 27А, оф. 234, м. Київ, 03142) та приватного виконавця виконавчого округу міста Києва Журид Сергія Миколайовича (вул. Спаська, 31Б, офіс 9, м. Київ, 04070), за участю третьої особи - Товариства з обмеженою відповідальністю «ФК Дебт Коллекшн» (вул. Круглоуніверситетська, 7, оф. 26, м. Київ, 01024, код ЄДРПОУ 44243120) - задовольнити частково.
2. Визнати протиправними та скасувати постанови про відкриття виконавчого провадження від 28.09.2021 року ВП № 66967602, про стягнення з боржника основної винагороди від 28.09.2021 року ВП № 66967602, про розмір мінімальних витрат виконавчого провадження від 28.09.2021 року ВП № 66967602, про арешт коштів боржника від 04.10.2021 року ВП № 66967602, про передачу виконавчого провадження від 25.01.2023 року ВП № 66967602, винесені приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва Журид Сергієм Миколайовичем.
3. Визнати протиправними та скасувати постанови про прийняття виконавчого провадження від 16.02.2023 року ВП № 66967602, про визначення розміру додаткових витрат виконавчого провадження від 21.09.2023 року ВП № 66967602, винесені приватним виконавцем виконавчого округу міста Києва Кудрановським Юрієм Володимировичем.
4. В решті позовних вимог - відмовити.
Рішення суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи в порядку, визначеному ст. 255 КАС України. Апеляційна скарга може бути подана до П'ятого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Датою ухвалення судового рішення в порядку письмового провадження є дата складення повного судового рішення.
Повний текст рішення складено 19.03.2024 року.
Суддя О.В. Малих