Ухвала від 21.03.2024 по справі 161/2736/24

Справа № 161/2736/24

Провадження № 2/161/1684/24

УХВАЛА

21 березня 2024 року місто Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області у складі головуючого судді Присяжнюк Л.М., розглянувши в порядку письмового провадження клопотання ОСОБА_1 про розгляд справи в порядку загального позовного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного комунального підприємства «Луцьктепло» про визнання недійсними договору, зобов'язання вчинити дії,

ВСТАНОВИВ:

21 березня 2024 року позивач звернулася до суду з цим клопотання.

Клопотання мотивоване тим, що на думку позивача існує необхідність у проведенні усних слухань у справі, зокрема для повного, всебічного та об'єктивного з'ясування всіх обставин у справі.

Дослідивши письмові матеріали справи, суд дійшов висновку, що у задоволенні клопотання про розгляд справи в порядку загального позовного провадження слід відмовити, з таких мотивів.

Частиною третьою статті 274 ЦПК України передбачено, що при вирішенні питання про розгляд справи в порядку спрощеного або загального позовного провадження суд враховує:

1) ціну позову;

2) значення справи для сторін;

3) обраний позивачем спосіб захисту;

4) категорію та складність справи;

5) обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо;

6) кількість сторін та інших учасників справи;

7) чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес;

8) думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Враховуючи критерії, визначені у ч.3 ст.274 ЦПК України, зокрема значення справи для сторін; обраний позивачем спосіб захисту; категорію та складність справи; обсяг та характер доказів у справі, в тому числі чи потрібно у справі призначити експертизу, викликати свідків тощо; кількість сторін та інших учасників справи; чи становить розгляд справи значний суспільний інтерес; думку сторін щодо необхідності розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження; суд дійшов висновку, що вказана справа може бути розглянута в порядку спрощеного позовного провадження, а необхідності її розгляду в порядку загального позовного провадження - відсутня.

Крім того, за змістом п.5 ч.6 ст.19 ЦПК України, оскільки даний спір виник стосовно захисту прав споживача, і не містить в собі вимог майнового характеру, ця справа є малозначною в розумінні ЦПК України.

У зв'язку з вищенаведеним, у задоволенні клопотання позивача необхідно відмовити.

Керуючись ст.277 ЦПК України, суд

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити у задоволенні клопотання ОСОБА_1 про розгляд справи в порядку загального позовного провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Державного комунального підприємства «Луцьктепло» про визнання недійсними договору, зобов'язання вчинити дії.

Ухвала набирає законної сили з моменту її постановлення та оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя Луцького міськрайонного суду

Волинської області Л.М. Присяжнюк

Попередній документ
117820147
Наступний документ
117820149
Інформація про рішення:
№ рішення: 117820148
№ справи: 161/2736/24
Дата рішення: 21.03.2024
Дата публікації: 25.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Луцький міськрайонний суд Волинської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; надання послуг
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (20.08.2024)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 09.02.2024
Предмет позову: стягнення заборгованості
Розклад засідань:
14.03.2024 11:00 Луцький міськрайонний суд Волинської області
26.03.2024 14:30 Волинський апеляційний суд
24.04.2024 13:30 Волинський апеляційний суд
20.08.2024 11:00 Волинський апеляційний суд