Ухвала від 19.03.2024 по справі 442/1748/24

Справа № 442/1748/24

Провадження № 1-в/442/81/2024

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

19 березня 2024 року Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області в складі:

головуючої судді ОСОБА_1 ,

за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Дрогобичі подання фахівця Дрогобицького РВ філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області ОСОБА_3 про звільнення від покарання ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянки України, уродженки м. Донецьк, Львівська області, засудженої 29.08.2022 року Трускавецьким міськрайонним судом Львівської області за ч. 4 ст. 185 КК України на 5 років позбавлення волі, звільненої від відбування покарання з випробуванням на підставі ст. 75 КК України з іспитовим строком на 1 рік 6 міс., яка проживає за адресою: АДРЕСА_1

учасники справи: прокурор ОСОБА_5 ,

встановив:

фахівець Дрогобицького МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області звернувся до суду з поданням про звільнення від покарання, в якому посилається на те, що з 06.10.2022 року на обліку у Дрогобицькому РВ філії Державної установи «Центр пробації» у Львівській області перебуває ОСОБА_4 . За час перебування на обліку ОСОБА_4 характеризується позитивно. На реєстрації з'являлася вчасно. До адміністративної відповідальності притягувалась один раз 08.10.2023. За місцем проживання характеризується посередньо, громадський порядок не порушувала, спиртними напоями не зловживає. Умови та порядок відбування покарання не порушувала, нових злочинів не вчиняла. Не працевлаштована. Термін покарання закінчився 29.02.2024р.

Прокурор подав клопотання про слухання справи без фіксування технічними засобами, подання підтримує.

Фахівець Дрогобицького МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області та засуджена подали заяви про слухання справи без фіксування технічними засобами, просили подання задоволити.

Вивчивши матеріали подання, суд вважає, що таке слід задовольнити, виходячи з наступних міркувань.

Згідно з ч. 1 ст. 539 КПК України питання, які виникають під час та після виконання вироку вирішуються судом за клопотанням (поданням) прокурора, засудженого, його захисника, законного представника, органу або установи виконання покарань, а також інших осіб, установ або органів у випадках, встановлених законом.

Вироком Трускавецького міськрайонного суду Львівської області від 29.08.2022 ОСОБА_4 визнано винуватою у пред'явленому їй обвинуваченні за ч. 4 ст. 185 КК України призначено їй покарання у виді позбавлення волі на строк 5(п'ять) років.

Відповідно до ст.75 КК України звільнено ОСОБА_4 від відбування призначеного покарання з випробуванням, встановлено їй іспитовий строк 1 (один) рік 6 (шість) місяців, якщо вона протягом встановленого строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені на неї обов'язки.

Встановлений засудженій іспитовий строк закінчився, протягом цього строку він виконувала покладені на неї обов'язки і належною поведінкою довела своє виправлення.

Відповідно до п.9 ч.1 ст.537 КПК України, під час виконання вироків суд має право вирішувати питання про звільнення від призначеного покарання з випробуванням після закінчення іспитового строку.

Статтею 78 КК України передбачено, що після закінчення іспитового строку засуджений, який виконав покладені на нього обов'язки та не вчинив нового злочину, звільняється судом від призначеного йому покарання.

За таких обставин, беручи до уваги вказане вище, суд дійшов висновку, що подання фахівця Дрогобицького МРВ філії ДУ «Центр пробації» у Львівській області про звільнення від покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку ОСОБА_4 є законним, обґрунтованим, а тому підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 537, 539 КПК України, ст. 78 КК України, суд

постановив :

подання задовольнити.

Звільнити ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , від покарання, призначеного вироком Трускавецького міськрайонного суду Львівської області від 29.08.2022.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу до Львівського апеляційного суду протягом семи днів з дня її проголошення.

Повний текст ухвали складено 19.03.2024.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
117747613
Наступний документ
117747615
Інформація про рішення:
№ рішення: 117747614
№ справи: 442/1748/24
Дата рішення: 19.03.2024
Дата публікації: 21.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про звільнення від призначеного покарання з випробовуванням після закінчення іспитового строку
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (27.03.2024)
Дата надходження: 04.03.2024
Розклад засідань:
19.03.2024 00:00 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
19.03.2024 11:50 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
НАГІРНА ОЛЕСЯ БОГДАНІВНА
суддя-доповідач:
НАГІРНА ОЛЕСЯ БОГДАНІВНА
засуджений:
Навроцька Вероніка Олександрівна