Ухвала від 19.03.2024 по справі 943/1656/23

Єдиний унікальний номер №943/1656/23

Провадження № 2/943/548/2024

УХВАЛА

про призначення судового засідання в режимі відеоконференції

19 березня 2024 року м. Буськ

Буський районний суд Львівської області

в складі: головуючого-судді Кос І. Б.

за участю секретаря судового засідання Дутки С.І.

розглянувши заяву представника відповідача адвоката Жарського Ігоря Романовича про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду через підсистеми відеоконференцзв'язку у розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» про захист прав споживачів та відновлення залишку коштів по картковим рахункам, -

ВСТАНОВИВ:

позивач в особі представника - адвоката Малиняка В.А. звернувся із позовною заявою до Акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» про захист прав споживачів та відновлення залишку коштів по картковим рахункам.

Сторони в судове засідання не з'явилися.

Від представника відповідача - адвоката Жарського І.Р. 23.02.2024 року на електронну адресу суду подано клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду через підсистеми відеоконференцзв'язку.

Розглянувши заяву представника відповідача, дослідивши матеріали суд вирішив.

Відповідно до ч. 1 ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов'язковою.

Відповідно ч. 2, ч. 3 ст. 212 ЦПК України учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи, учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

Для забезпечення своєчасного розгляду справи та оперативності судового провадження суд вважає за необхідне задовольнити клопотання та провести судове засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів відповідно до вимог розділу ІІІ Порядку функціонування окремих підсистем (модулів) ЄСІТС Положення про ЄСІТС.

Керуючись ст. ст. 43, 49, 212, 223, 247, 259, 260, 261 ЦПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

клопотання представника відповідача - адвоката Жарського І.Р. про проведення судового засідання в режимі відеоконференції, - задовольнити.

Судове засідання 19 квітня 2024 року о 12.30 год. та усі наступні судові засідання у розгляді цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства комерційного банку «ПриватБанк» про захист прав споживачів та відновлення залишку коштів по картковим рахункам проводити в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду через підсистеми відеоконференцзв'язку: vkz.court.gov.ua з використанням власних технічних засобів відповідно до вимог розділу ІІІ Порядку функціонування окремих підсистем (модулів) ЄСІТС Положення про ЄСІТС.

Копію ухвали направити представнику відповідача Жарському І.Р. на електронну адресу: ІНФОРМАЦІЯ_1

Відеоконференція буде проведена за допомогою підсистеми відеоконференцзв'язку "ВКЗ" (https://vkz.court.gov.ua).

Роз'яснити учасникам, що: 1) для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції вони зобов'язані: зайти та авторизуватися в Системі відеоконференцзв'язку за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи відеоконференцзв'язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні; 2) ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції необхідно використовувати комп'ютерну техніку або смартфони з доступом в мережу Інтернет, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення.

Роз'яснити, що відповідно ст. 212 ч. 5 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя І. Б. Кос

Попередній документ
117747452
Наступний документ
117747454
Інформація про рішення:
№ рішення: 117747453
№ справи: 943/1656/23
Дата рішення: 19.03.2024
Дата публікації: 21.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Буський районний суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, пов’язаних із застосуванням Закону України «Про захист прав споживачів»
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (29.12.2025)
Результат розгляду: Відмовлено у відкритті кас. провадження (малозначні справи)
Дата надходження: 19.12.2025
Предмет позову: про захист прав споживачів та відновлення залишку коштів по карткових рахунках
Розклад засідань:
19.03.2024 16:00 Буський районний суд Львівської області
19.04.2024 12:30 Буський районний суд Львівської області
04.06.2024 11:30 Буський районний суд Львівської області
04.07.2024 12:00 Буський районний суд Львівської області
03.09.2024 15:00 Буський районний суд Львівської області
10.10.2024 14:00 Буський районний суд Львівської області
18.11.2024 14:30 Буський районний суд Львівської області
19.12.2024 12:00 Буський районний суд Львівської області
18.02.2025 11:00 Буський районний суд Львівської області
01.04.2025 12:00 Буський районний суд Львівської області
06.05.2025 12:00 Буський районний суд Львівської області
16.05.2025 15:30 Буський районний суд Львівської області
10.11.2025 11:10 Львівський апеляційний суд