Справа№ 953/11417/23
н/п 3/953/104/24
"18" березня 2024 р. суддя Київський районний суд м. Харкова Єфіменко Н.В., за участі прокурора Ольхового Б.С., розглянувши у відкритому судовому засіданні справу про адміністративні правопорушення стосовно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , працює виконувачем обов'язків ректора Національного аерокосмічного університету імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут», зареєстрований: АДРЕСА_1 , фактично проживає: АДРЕСА_2 , за ч. 1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП,-
встановив:
20 листопада 2023 року до Київського районного суду м. Харкова з 7-го управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України надійшли матеріали про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, складені стосовно ОСОБА_1 , які ухвалою суду від 20.11.2024р. об'єднані.
До судового засідання, особа стосовно якої складені протоколи та його захисники не з'явились, про дату час та місце повідомлені належним чином.
Захисником Самойловим Є.Ю. подане клопотання про відкладення судового розгляду з посиланням на зайнятість в іншому судовому засіданні, перебування ОСОБА_1 на стаціонарному лікуванні в КНП «Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. Проф. О.І. Мещанінова» ХМР.
ОСОБА_1 до судового засідання не з'явився, причину неявки не сповістив.
Захисники Смілянський Я., Іваненко Є., до судового засідання не з'явились, причину неявки не сповістили, заяв та клопотань не подавали.
В судовому засіданні прокурор просив розгляд справи відкласти, строк розгляду зупинити.
Згідно вимог ст.268 КУпАП, при розгляді справ про адміністративні правопорушення, передбачені, зокрема, ст. ст. 172-4 - 172-9 КУпАП, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов'язковою.
Положеннями ч.4 ст.277 КУпАП передбачена можливість суду зупинити строк розгляду адміністративної справи про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією в разі якщо особа, щодо якої складно такі протоколи, умисно ухиляється від явки до суду, або з поважних причин не може туди з'явитися.
Таким чином, незалежно від причини неявки ОСОБА_1 та його захисників у судове засідання, строк розгляду підлягає зупиненню.
Керуючись ст. 268, ст. 277 КУпАП, суд, -
постановив:
Клопотання прокурора Київської окружної прокуратури м. Харкова Ольхового Б.С. про зупинення строку розгляду, - задовольнити.
Строк розгляду справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 за ч. 1, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, зупинити до17.04.2024р. включно.
Розгляд справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 за ч.1, ч.2 ст.172-7 КУпАП відкласти до 18.04.2024 року о 10:00 год.
У судове засідання викликати особу стосовно якої складені протоколи, захисників.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: Н.В.Єфіменко