Справа № 686/20578/23
Провадження № 1-в/686/11/24
06 березня 2024 року м. Хмельницький
Хмельницький міськрайонний суд в складі:
головуючої- судді ОСОБА_1 ,
з участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурора ОСОБА_3 ,
засудженого ОСОБА_4 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції клопотання засудженого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, уродженця смт. Ярмолинці, Хмельницької області, раніше неодноразово судимого, про перерахунок строку попереднього ув'язнення у строк покарання,
Засуджений ОСОБА_4 звернувся до суду з клопотанням про зарахування строку попереднього ув'язнення у строк покарання відповідно до ч. 5 ст. 72 КК України (в редакції Закону України "Про внесення зміни до Кримінального кодексу України щодо удосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення у строк покарання" від 26.11.2015 №838-VIII) із розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні позбавлення волі.
В судовому засіданні ОСОБА_4 заявив клопотання про залишення вищевказаного клопотання без розгляду.
Беручи до уваги вищевикладене, керуючись ст.ст.537-539 КПК України, суд
Клопотання засудженого ОСОБА_4 про перерахунок строку попереднього ув'язнення у строк покарання - залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду через Хмельницький міськрайонний суд протягом семи днів з дня її оголошення.
Суддя: