П'ЯТИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
про відкриття апеляційного провадження
14 березня 2024 р.м. ОдесаСправа № 420/16716/23
П'ятий апеляційний адміністративний суд у складі колегії: судді-доповідача - Єщенка О.В., суддів - Крусяна А.В., Яковлєва О.В., розглянувши можливість відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 лютого 2024 року по справі №420/16716/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до НОМЕР_1 Прикордонного загону Державної прикордонної служби України (Військова частина НОМЕР_2 ) про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії, -
Апеляційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам ст. 296 КАС України, подана з дотриманням порядку і строків апеляційного оскарження.
З огляду на зазначене, перешкоди для прийняття апеляційної скарги та відкриття апеляційного провадження П'ятим апеляційним адміністративним судом відсутні.
Керуючись ст.ст. 296, 300 КАС України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 08 лютого 2024 року по справі №420/16716/23 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до НОМЕР_1 Прикордонного загону Державної прикордонної служби України (Військова частина НОМЕР_2 ) про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії.
Запропонувати учасникам справи подати до П'ятого апеляційного адміністративного суду відзив на апеляційну скаргу у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали.
Запропонувати НОМЕР_1 Прикордонному загону Державної прикордонної служби України (Військова частина НОМЕР_2 ) подати до П'ятого апеляційного адміністративного суду у п'ятнадцятиденний строк з дня отримання ухвали свої міркування або заперечення щодо клопотання апелянта про витребування додаткових доказів у справі.
Надіслати учасникам справи копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та інформацію про їхні права та обов'язки.
Витребувати з суду першої інстанції адміністративну справу №420/16716/23 для розгляду апеляційної скарги.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач О.В. Єщенко
Суддя А.В. Крусян
Суддя О.В. Яковлєв