Справа № 466/10879/23 Головуючий у 1 інстанції: Едер П. Т.
Провадження № 22-ц/811/43/24 Доповідач в 2-й інстанції: Крайник Н. П.
Провадження № 22-ц/811/42/24
про призначення справи до розгляду в апеляційному суді
14 березня 2024 року Львівський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ у складі:
головуючого-судді: Н.П. Крайник
суддів: Я.А. Левика, М.М. Шандри
заслухавши доповідь судді-доповідача Н.П. Крайник про вчинені нею дії для підготовки справи для її розгляду апеляційним судом,
Ухвалою Львівського апеляційного суду від 08 січня 2024 року відкрито апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 30 листопада 2023 року.
Ухвалою Львівського апеляційного суду від 08 січня 2024 року відкрито апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою апеляційної скарги ОСОБА_1 на додаткове рішення Шевченківського районного суду міста Львова від 11 грудня 2023 року.
Особам, які беруть участь у справі надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, копії апеляційної скарги та додані до неї матеріали, роз'яснено право на подачу відзиву на апеляційну скаргу та заяви про приєднання до апеляційної скарги.
Суддею-доповідачем вчинено необхідні дії для підготовки справи, передбачені ст. 365 ЦПК України. Необхідності у проведенні додаткових підготовчих дій колегія суддів не вбачає.
Враховуючи наведене та керуючись ст. 366 ЦПК України, Львівський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ, -
Проведення підготовчих дій по справі закінчити.
Призначити справу до розгляду на 12 год. 30 хв. 30 квітня 2024 року в приміщенні Львівського апеляційного суду.
Розгляд справи судом апеляційної інстанції проводити без повідомлення учасників справи.
Головуючий: Н.П. Крайник
Судді: Я.А. Левик
М.М. Шандра