Справа № 461/4655/23 Головуючий у 1 інстанції: Юрків О.Р.
Провадження № 22-ц/811/744/24 Доповідач в 2-й інстанції: Приколота Т. І.
про відкриття апеляційного провадження
12 березня 2024 року м.Львів
Справа № 461/4655/23
Провадження № 22-ц/811/744/24
Львівський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючий - Приколота Т.І.,
судді:Мікуш Ю.Р, Савуляк Р.В.,
учасники справи:
Позивач - Львівська міська рада;
Відповідач - ОСОБА_1 ;
Третя особа - ОСОБА_2 ,
розглянувши питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Тимащук Вікторії Анатоліївни на ухвалу Галицького районного суду міста Львова від 25 лютого 2024 року у справі за позовом Львівської міської ради до ОСОБА_1 , з участю третьої особи - ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння,-
Ухвалою Галицького районного суду міста Львова від 25 лютого 2024 року провадження у справі за позовом Львівської міської ради до ОСОБА_1 , за участю третьої особи: ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння, зупинено до набрання законної сили судовим рішенням у справі №465/1869/23 у кримінальному провадженні № 1202314000000329 від 9 лютого 2023 року про обвинувачення ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.27, ч.3 ст.358, ч.4 ст. 358, ч.4 ст.190, ч.2 ст.209 КК України.
Рішення суду 7 березня 2024 року через систему «Електронний суд»оскаржив представник ОСОБА_1 - адвокат Тимащук В.А.
Встановлено, що апеляційна скарга подана з дотриманням строку, визначеного ст. 354 ЦПК України, за своєю формою і змістом відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України, належно сплачено судовий збір, відсутні підстави для відмови у відкритті апеляційного провадження або повернення апеляційної скарги, а тому перешкод для відкриття апеляційного провадження у справі немає.
Згідно п. 14 ч. 1 ст. 353 ЦПК України, окремо від рішення суду може бути оскаржена в апеляційному порядку ухвала суду першої інстанції щодо зупинення провадження у справі.
Відповідно до ч. 2 ст. 369 ЦПК України, апеляційні скарги на ухвали суду, зазначені в пунктах 1, 5, 6, 9, 10, 14, 19, 37-40 частини першої статті 353 цього Кодексу, розглядаються судом апеляційної інстанції без повідомлення учасників справи.
Справа, відповідно до вимог ч. 2 ст. 369 ЦПК України розглядається без повідомлення учасників справи.
Керуючись ст.ст. 351, 354, 359, 360, 361 ЦПК України, суд, -
Відкрити апеляційне провадження у справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - адвоката Тимащук Вікторії Анатоліївни на ухвалу Галицького районного суду міста Львова від 25 лютого 2024 року.
Витребувати з Галицького районного суду міста Львова цивільну справу №461/4655/23 за позовом Львівської міської ради до ОСОБА_1 , з участю третьої особи - ОСОБА_2 про витребування майна з чужого незаконного володіння.
Галицькому районному суду міста Львова забезпечити сканування всіх матеріалів паперової справи, долучення їх до матеріалів електронної судової справи та надіслання апеляційному суду засобами автоматизованої системи документообігу суду.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження разом з копією апеляційної скарги та доданими до неї матеріалами надіслати учасникам справи.
Роз'яснити учасникам справи право на подання до суду апеляційної інстанції відзиву на апеляційну скаргу відповідно до ст. 360 ЦПК України та визначити учасникам справи строк у десять днів дня подання відзиву з часу одержання копії цієї ухвали. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, яка розглядається, на офіційному веб-порталі «Судова влада України» за веб-адресою сторінки суду: Web: http://lva.court.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання, оскарженню в касаційному порядку не підлягає.
Головуючий______________________Т. І. Приколота
Судді: ________________ Ю.Р. Мікуш ___________________ Р.В. Савуляк