Ухвала від 11.03.2024 по справі 442/980/24

ВОСЬМИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

11 березня 2024 рокуЛьвівСправа № 442/980/24 пров. № А/857/5707/24

Суддя Восьмого апеляційного адміністративного суду Бруновська Н. В., розглянувши апеляційну скаргу Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції на рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 01 березня 2024 року у справі № 442/980/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції про визнання дії та бездіяльності протиправними,

ВСТАНОВИВ:

06 березня 2024 року Восьмим апеляційним адміністративним судом зареєстровано апеляційну скаргу Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції на рішення Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 01 березня 2024 року, яка подана безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Водночас, відповідно до підпунктів 15.3 та 15.5 пункту 15 частини першої розділу VII Перехідних положень КАС України до визначення Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів), можливості вчинення передбачених цим Кодексом дій з використанням підсистем (модулів) ЄСІТС такі дії вчиняються в такому порядку, а саме, розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами у формах, визначених Положенням про ЄСІТС та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).

З урахуванням зазначеного та згідно з пунктом 113 розділу V Перехідних положень вищезгаданого Положення зважаючи на надану законодавцем до початку функціонування всіх підсистем (модулів) ЄСІТС технічну можливість розглядати (формувати та зберігати) справи в паперовій формі, суддя доповідач вважає за доцільне дану справу розглядати в паперовій формі та витребувати таку із суду першої інстанції.

Керуючись статтями 297, 321, 325 КАС України,

УХВАЛИВ:

Витребувати з Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області матеріали справи № 442/980/24 за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління патрульної поліції у Тернопільській області Департаменту патрульної поліції про визнання дії та бездіяльності протиправними.

Зобов'язати Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області невідкладно направити матеріали адміністративної справи № 442/980/24 до Восьмого апеляційного адміністративного суду.

Копію даної ухвали надіслати Дрогобицькому міськрайонному суду Львівської області та учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Н. В. Бруновська

Попередній документ
117564977
Наступний документ
117564979
Інформація про рішення:
№ рішення: 117564978
№ справи: 442/980/24
Дата рішення: 11.03.2024
Дата публікації: 13.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Восьмий апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо; дорожнього руху, транспорту та перевезення пасажирів, з них; дорожнього руху
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (02.04.2024)
Результат розгляду: залишено без змін
Дата надходження: 05.02.2024
Предмет позову: про скасування постанови про накладення адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху,зафіксоване не в автоматичному режимі
Розклад засідань:
16.02.2024 10:30 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
01.03.2024 11:00 Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
02.04.2024 12:30 Восьмий апеляційний адміністративний суд