11 березня 2024 року м. Житомир справа № 240/4440/21
категорія 109020100
Житомирський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Капинос О.В.,
розглянувши у письмовому провадженні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області про встановлення судового контролю,
встановив:
Рішенням суду від 02.12.2021 адміністративний позов задоволено.
Зобов'язано Березівську сільську раду Житомирського району Житомирської області надати дозвіл ОСОБА_1 на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 2,0000 га, за цільовим призначенням: для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться за межами АДРЕСА_1 , на території Березівської сільської ради Житомирського району Житомирської області.
На адресу суду від представника позивача надійшла заява про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення. Заява мотивована тим, відповідачем не виконано судове рішення.
Частиною 1 ст.118 КАС України визначено, що процесуальні строки - це встановлені законом або судом строки, у межах яких вчиняються процесуальні дії. Процесуальні строки встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені - встановлюються судом.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне встановити відповідачу строк для висловлення своєї позиції з приводу даної заяви.
Керуючись статтями 248, 250, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Встановити відповідачу строк для висловлення своєї позиції з приводу заяви про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення протягом 5-ти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала суду набирає законної сили негайно після її підписання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.В. Капинос