Роздільнянський районний суд Одеської області
про прийняття в провадження
Справа № 511/2273/19
Номер провадження: 2/511/2/24
"05" березня 2024 р. суддя Роздільнянського районного суду Одеської області Гринчак С. І., ознайомившись з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ в натурі нерухомого майна та припинення права спільної часткової власності на нерухоме майно,
У листопаді 2019 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2 , в якій просив виділити в натурі майно, частину магазину "Анюта" (відповідно до 1/2 частки), який складається з "А" - магазину та "а" - прибудови загальною площею 106,5 кв.м., що розташований по АДРЕСА_1 , що належить йому на праві спільної часткової власності; та припинити право спільної часткової власності на 1/2 частину магазину " ІНФОРМАЦІЯ_1 ", який розташований по АДРЕСА_1 , що належить йому на праві спільної часткової власності; та припинити право спільної часткової власності на 1/2 частину магазину "Анюта", який складається з "А" - магазину та "а" - прибудови загальною площею 106,5 кв.м., що розташований по АДРЕСА_1 .
Ухвалою Роздільнянського районного суду Одеської області від 31.05.2023 року призначено у справі судову будівельно-технічну експертизу, проведення якої доручити судовим експертам Кропивницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (25003, м. Кропивницький, вул. Героїв-рятувальників, буд 13Г). Провадження у справі на час проведення експертизи зупинено.
Рішенням від 20 лютого 2024 року Вища рада правосуддя задовольнила заяву судді ОСОБА_3 про відставку у зв'язку з поданням заяви.
Розпорядженням керівника апарату Роздільнянського районного суду Одеської області Пушкаренко О.В. від 28.02.2024 року №81 призначено автоматизований розподіл судових справ, які перебували в провадженні судді Іванової О.В.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 28.02.2024 року, вказана цивільна справа була розподілена в провадження судді Гринчак С.І.
Частиною 12 ст. 33 ЦПК України визначено, що у разі зміни складу суду на стадії підготовчого провадження розгляд справи починається спочатку, за винятком випадків, передбачених цим Кодексом. У разі зміни складу суду на стадії розгляду справи по суті суд повторно розпочинає розгляд справи по суті, крім випадку, коли суд ухвалить рішення про повторне проведення підготовчого провадження.
Відповідно до ч. 2 ст. 213 ЦПК України, справа розглядається одним і тим самим складом суду. У разі заміни одного із суддів під час судового розгляду справа розглядається спочатку, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Дослідивши матеріали справи, суддя дійшов висновку про необхідність прийняття справи до свого провадження на стадії зупинення. Відповідні підстави для поновлення провадження по справі відсутні.
Керуючись статтями 33,213, 353 ЦПК України, суддя, -
Прийняти до провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про поділ в натурі нерухомого майна та припинення права спільної часткової власності на нерухоме майно,
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: С. І. Гринчак