Ухвала від 27.02.2024 по справі 488/522/24

КОРАБЕЛЬНИЙ РАЙОННИЙ СУД М.МИКОЛАЄВА

Справа № 488/522/24

Провадження № 2/488/976/24 р.

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі

27.02.2024 року м. Миколаїв

Суддя Корабельного районного суду м. Миколаєва Селіщева Л.І., ознайомившись із матеріалами цивільного позову ОСОБА_1 до Херсонського академічного театру ляльок про визнання протиправним та скасування наказу, та зобов'язання здійснити нарахування та виплату заробітної плати, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - ОСОБА_1 , в інтересах якої діє її представник - адвокат Татарінов В.П., звернулась до суду із даним позовом до відповідача - Херсонського академічного театру ляльок, в якому просила:

-визнати протиправним та скасувати наказ відповідача № 98-ос від 29.12.2023 р. «Про призупинення дії трудового договору»;

-зобов'язати відповідача здійснити нарахування та виплату заробітної плати за період з 01.01.2024 р. до моменту фактичного поновлення трудових відносин між сторонами.

Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 174-177 ЦПК України, підстав для відмови у відкритті провадження у справі немає.

Відповідно до частини 6 ст. 19 ЦПК України, справа є малозначною.

Враховуючи п. 1 ч. 1 ст. 274 ЦПК України, доходжу до висновку, що справа буде розглядатися в порядку спрощеного позовного провадження.

Підготовче судове засідання по справі не проводиться.

Керуючись ст. ст. 175, 187, 274 ЦПК України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити спрощене позовне провадження по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Херсонського академічного театру ляльок про визнання протиправним та скасування наказу, та зобов'язання здійснити нарахування та виплату заробітної плати.

Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України суд, з власної ініціативи, розгляд справи проводить в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити судове засідання у приміщенні Корабельного районного суду м. Миколаєва (54051, м. Миколаїв, вул. Самойловича 29-а, каб. № 18), на 25.04.2024 року о 09 годині 30 хвилин.

Копії ухвал про відкриття спрощеного позовного провадження у справі направити сторонам разом з копією позовної заяви та документів, долучених до неї.

Відповідачу одночасно з копією ухвали про відкриття провадження у справі надіслати копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Роз'яснити відповідачу право подати заяву із запереченнями проти розгляду справи в порядку спрощеного позовного провадження та відзив на позов протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі.

Позивачу роз"яснити право подати до суду відповідь на відзив протягом п'яти днів з дня його отримання.

Відповідач також має право подати до суду заперечення протягом п'яти днів з дня отримання відповіді на відзив.

Роз'яснити учасникам справи, що вони можуть отримати інформацію щодо справи на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки https://court.gov.ua/fair/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Л.І. Селіщева

Попередній документ
117419650
Наступний документ
117419652
Інформація про рішення:
№ рішення: 117419651
№ справи: 488/522/24
Дата рішення: 27.02.2024
Дата публікації: 06.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Корабельний районний суд м. Миколаєва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них
Розклад засідань:
25.04.2024 09:30 Корабельний районний суд м. Миколаєва
Учасники справи:
головуючий суддя:
СЕЛІЩЕВА Л І
суддя-доповідач:
СЕЛІЩЕВА Л І
відповідач:
Херсонський академічний обласний театр ляльок
позивач:
Орлова Вікторія Олександрівна
представник відповідача:
Рева Світлана Леонідівна
представник позивача:
ТАТАРІНОВ В'ЯЧЕСЛАВ ПЕТРОВИЧ