Ухвала від 01.03.2024 по справі 524/4287/22

Справа № 524/4287/22

Провадження № 2-п/524/20/24

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

01.03.2024 року Суддя Автозаводського районного суду м. Кременчука Предоляк О.С. розглянувши заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука від 16.11.2022 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінфорс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшла заява ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука від 16.11.2022 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінфорс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

У вказаній заяві також заявлено клопотання про поновлення строку для подання заяви про перегляд заочного рішення посилаючись на те, що відповідач не отримував судові виклики та не знав про наявність судової справи, а про існування заочного рішення дізнався 21.02.2024 року після реєстрації у системі «Електронний суд».

Відповідно до ч. 1 ст. 284 ЦПК України, заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Учасник справи, якому повне заочне рішення суду не було вручене у день його проголошення, має право на поновлення пропущеного строку на подання заяви про його перегляд якщо така заява подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного заочного рішення суду. Строк на подання заяви про перегляд заочного рішення може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин.

Суд, дослідивши матеріали заяви про перегляд заочного рішення суду та клопотання про поновлення пропущеного строку на подання заяви про перегляд заочного рішення, вважає причину пропуску строку для подачі заяви про перегляд заочного рішення поважними і приходить до висновку про наявність підстав для задоволення клопотання.

Заява про перегляд заочного рішення подана з додержанням вимог ст.285 ЦПК України

До неї додані необхідні документи, яких достатньо для відкриття провадження по справі.

Форма і зміст заяви відповідають вимогам закону, тому її необхідно прийняти до розгляду та відкрити провадження.

Керуючись ст.ст. 187, 285, 286 ЦПК України,

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання ОСОБА_1 про поновлення строку на подання заяви про перегляд заочного рішення - задовольнити.

Поновити ОСОБА_1 строк на подання заяви про перегляд заочного рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука від 16.11.2022 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінфорс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Прийняти до провадження заяву ОСОБА_1 про перегляд заочного рішення Автозаводського районного суду м. Кременчука від 16.11.2022 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «Фінфорс» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості.

Призначити судове засідання по справі на 10 год. 30 хв. 18 березня 2024 року.

Направити копії заяви з додатками сторонам.

Запропонувати заінтересованим особам подати до початку судового засідання письмові заперечення на заяву та посилання на докази, якими вони обґрунтовуються.

Засідання відбудеться в приміщенні Автозаводського районного суду м.Кременчука, вул. Першотравнева, буд. 29/5.

Повідомити всіх учасників судового засідання про час та місце розгляду справи.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет - https://court.gov.ua/sud1601/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

СУДДЯ О.С. Предоляк

Попередній документ
117396872
Наступний документ
117396874
Інформація про рішення:
№ рішення: 117396873
№ справи: 524/4287/22
Дата рішення: 01.03.2024
Дата публікації: 06.03.2024
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Автозаводський районний суд м. Кременчука
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у апеляційній інстанції (14.06.2024)
Результат розгляду: повернуто скаргу
Дата надходження: 04.08.2022
Предмет позову: про стягнення заборгованості за кредитним договором
Розклад засідань:
06.10.2022 00:00 Автозаводський районний суд м.Кременчука
16.11.2022 00:00 Автозаводський районний суд м.Кременчука
18.03.2024 10:30 Автозаводський районний суд м.Кременчука
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПРЕДОЛЯК ОЛЕНА СЕРГІЇВНА
суддя-доповідач:
ПРЕДОЛЯК ОЛЕНА СЕРГІЇВНА
відповідач:
Сергеєв Євген Володимирович
позивач:
ТОВ "Фінфорс"
стягувач:
ТОВ "Фінфорс"
стягувач (заінтересована особа):
ТОВ "Фінфорс"