Рішення від 29.02.2024 по справі 420/1673/24

Справа № 420/1673/24

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 лютого 2024 року м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді - Свиди Л.І.

розглянувши в порядку письмового провадження справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій, зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

До суду звернувся ОСОБА_1 з позовною заявою до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області про визнання протиправними дій Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови позивачу в проведенні перерахунку пенсії на підставі оновлених довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року відповідно до вимог ст. 43 і 63 Закону №2262, положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704, наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 17.11.2023 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на виконання рішення Одеського окружного адміністративно суду від 28.04.2023 року по справі №420/4796/23, зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року перерахунок та виплату пенсії позивача на підставі нових довідок про розмір грошового забезпечення позивача (№ЮО101525 від 17.11.2023 року) станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року, наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 17.11.2023 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на виконання рішення Одеського окружного адміністративно суду від 28.04.2023 року по справі №420/4796/23.

За цією позовною заявою відкрито спрощене позовне провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами у відповідності до ст. 262 КАС України та наданий відповідачу строк для подання до суду відзиву на цю заяву, позивачу - відповіді на відзив.

Позов обґрунтований позивачем тим, що на виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 28.04.2023 року у справі №420/4796/23 Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки підготовлено та надіслано відповідачу довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року. Позивач звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області із заявою, в якій просив здійснити перерахунок та виплату його пенсії на підставі наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки довідок №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року. Однак, листом від 27.12.2023 року відповідач відмовив у перерахунку пенсії позивача, посилаючись на відсутність правових підстав, у зв'язку із чим позивач звернувся до суду із даним позовом.

З відзиву на позовну заяву вбачається, що відповідач позов не визнає, зазначає, що Головне управління призначає/перераховує пенсії лише на підставі документів, які надходять від уповноважених органів, оскільки розрахунок вислуги років та визначення розміру грошового забезпечення військовослужбовців чи окремих його складових для обчислення/перерахунку пенсії до компетенції органів Пенсійного фонду не належить. Одеським обласним центром територіального комплектування та соціальної підтримки видані оновлені довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.02.2022 року. Рішенням Окружного адміністративно суду міста Києва від 12.12.2018 року по справі №826/3858/18, яке набрало законної сили 05.03.2019 року, було визнано протиправними та нечинними пункти 1, 2 постанови № 103 проте, після скасування вказаних пунктів Кабінетом Міністрів України рішення про зміну розміру грошового забезпечення та проведення перерахунку не приймалося, таким чином положення Порядку не були дотримані. Вказана довідка видана з порушенням вимог Порядку, тому відсутні законні підстави для здійснення перерахунку пенсії за повторно наданою довідкою про розмір грошового забезпечення. Слід зазначити, що Міністерство соціальної політики України листом від 21.08.2019 року №15308/0/2-19/54 підтримало позицію Пенсійного фонду України щодо відсутності підстав для проведення перерахунку пенсій відповідно до Постанови №103 згідно з повторно наданими довідками про розмір грошового забезпечення. Враховуючи вищевикладене, підстав для вчинення дій щодо здійснення перерахунку у Головного управління відсутні.

Дослідивши матеріали справи, а також обставини, якими обґрунтовуються вимоги та заперечення проти позову, докази, якими вони підтверджуються, суд вважає, що позовна заява підлягає частковому задоволенню з наступних підстав.

ОСОБА_1 перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Одеській області та отримує пенсію на підставі Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

На виконання рішення Одеського окружного адміністративного суду від 28.04.2023 року у справі №420/4796/23 Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки виготовлено та направлено до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області оновлені довідки ОСОБА_1 №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року для перерахунку його пенсії.

Позивач звернувся до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області із заявою, в якій просив здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 на підставі наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки довідок №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року.

Листом від 27.12.2023 року Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області повідомило позивачу на його заяву про те, що оскільки відповідних повідомлень про підстави для проведення перерахунку пенсій до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області не надходило, тому для проведення перерахунку пенсії на основі довідок про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, на 01.01.2022 року підстав не має.

Позивач не погодився із правомірністю дій відповідача з відмови у проведенні перерахунку пенсії на підставі оновлених довідок та звернувся до суду із цим позовом.

Відповідно до ч. 2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Відповідно до ч. 3, 18 ст. 43 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» пенсії особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

У разі, якщо на момент призначення або виплати пенсії відбулася зміна розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення та/або були введені для зазначених категорій осіб нові щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії у розмірах, встановлених законодавством, пенсія призначається з урахуванням таких змін та/або нововведень, а призначена пенсія підлягає невідкладному перерахунку.

Відповідно до ч. 2-4 ст. 63 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок раніше призначених пенсій військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей у зв'язку із введенням в дію цього Закону провадиться за документами, що є у пенсійній справі, а також додатковими документами, поданими пенсіонерами на час перерахунку.

Якщо пенсіонер згодом подасть додаткові документи, які дають право на подальше підвищення пенсії, то пенсія перераховується за нормами цього Закону. При цьому перерахунок провадиться за минулий час, але не більш як за 12 місяців з дня подання додаткових документів і не раніше, ніж з дня введення в дію цього Закону.

Усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв'язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України. У разі якщо внаслідок перерахунку пенсій, передбаченого цією частиною, розміри пенсій звільненим зі служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, є нижчими, зберігаються розміри раніше призначених пенсій.

Згідно з абз. 2, 4, 5 п. 2.6 «Інструкції з організації роботи із соціального забезпечення осіб, звільнених з військової служби у Збройних Силах України, та членів їх сімей у Міністерстві оборони України», затвердженої наказом Міністерства оборони України від 31.12.2014 №937, на обласні військові комісаріати покладаються: оформлення та подання до органів, що призначають пенсії, документів для призначення за Законом пенсій особам, звільненим з військової служби, та членам сімей померлих військовослужбовців і осіб, звільнених з військової служби; визначення розміру грошового забезпечення для обчислення і перерахунку пенсій органами, що призначають пенсії, відповідно до Закону №2262-ХІІ, постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, поліцейським та членам їх сімей» (зі змінами) та Порядку № 45 і Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» (зі змінами), затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 30.01.2007 №3-1

У разі якщо розмір грошового забезпечення на день призначення пенсій особам, звільненим з військової служби, та членам їх сімей змінився, обласний військовий комісаріат складає довідку про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсій згідно з нормами, що діють на день призначення пенсії за відповідною посадою.

30.08.2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 704 «Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб», якою збільшено розмір грошового забезпечення військовослужбовців.

Постановою КМУ №704 затверджено, зокрема тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 1; схему тарифних коефіцієнтів за військовим (спеціальним) званням військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу згідно з додатком 14.

Пунктом 4 Постанови КМУ № 704 в редакції, чинній на момент прийняття постанови, визначено, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначалися шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.

Згідно із п. 6 постанови Кабінету Міністрів України № 103 від 21.02.2018 року, внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України, що додаються.

Так, до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року № 704 були внесені зміни, внаслідок яких пункт 4 Постанови КМУ № 704 викладено у новій редакції, а саме: « 4. Установити, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня 2018, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14».

Також постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 29.01.2020 року у справі № 826/6453/18, яка набрала законної сили 29.01.2020 року, визнано протиправним та скасовано п. 6 постанови Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 року №103 «Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб».

Відповідно до ч. 2 ст. 265 Кодексу адміністративного судочинства України нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.

Таким чином, з 29.01.2020 року дня набрання законної сили рішенням у справі №826/6453/18 пункт 6 постанови КМ України № 103 втратив чинність та була відновлена дія п. 4 постанови КМ України № 704 у первинній редакції.

Водночас, пунктом 3 розділу II «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 06.12.2016 №1774-VIII, який набрав чинності 01.01.2017, визначено, що після набрання чинності цим Законом мінімальна заробітна плата не застосовується як розрахункова величина для визначення посадових окладів та заробітної плати працівників та інших виплат.

Тому, п.4 постанови № 704 з 29.01.2020 року має застосовуватись у наступній редакції: «Розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.».

У зв'язку з відновленням попередньої редакції п. 4 постанови КМУ №704 у уповноважених органів на видачу довідок про розмір грошового забезпечення виник обов'язок у наданні таких довідок, у свою чергу, у пенсіонерів виникло право на отримання таких довідок.

Так, Верховний Суд у постанові по справі №440/6017/21 від 02 серпня 2022 року дійшов висновку, що через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, зокрема, згідно із Законом № 1082-IX, у осіб з числа військовослужбовців виникло право на отримання довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії за формою, що передбачена додатком 2 до Порядку № 45, з урахуванням оновлених даних про розмір посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням, які визначаються шляхом застосування пункту 4 постанови № 704 із використанням для їх визначення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (через його збільшення на відповідний рік).

Відповідно до пункту 4 Порядку №45 перерахунок пенсії здійснюється на момент виникнення такого права і проводиться у строки, передбачені частинами другою і третьою статті 51 Закону.

Згідно із частинами другою і третьою статті 51 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» перерахунок пенсій, призначених особам офіцерського складу, прапорщикам і мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам, які мають право на пенсію за цим Законом та членам їх сімей, провадиться з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії. Якщо при цьому пенсіонер набув права на підвищення пенсії, різницю в пенсії за минулий час може бути виплачено йому не більш як за 12 місяців.

Перерахунок пенсій у зв'язку із зміною розміру хоча б одного з видів грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на такий перерахунок згідно з цим Законом, або у зв'язку із введенням для зазначених категорій осіб нових щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавок, доплат, підвищень) та премій у розмірах, встановлених законодавством, не проведений з вини органів Пенсійного фонду України та/або державних органів, які видають довідки для перерахунку пенсії, провадиться з дати виникнення права на нього без обмеження строком.

У зв'язку із отриманням оновлених довідок про розмір грошового забезпечення позивача, виданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення позивача станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року, Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області зобов'язане було перерахувати пенсію позивачу починаючи з 01.02.2020 року, на 01.02.2021 року, 01.02.2022 року, тобто з першого числа місяця, наступного за місяцем, в якому виникли підстави для перерахунку пенсії.

Згідно з положеннями статті 9 Конституції України та статтями 17, частиною п'ятою статті 19 Закону України від 23.02.2006 №3477-IV «Про виконання рішень та застосування практики Європейського суду з прав людини» суди та органи державної влади повинні дотримуватись положень Європейської конвенції з прав людини та її основоположних свобод 1950 року, застосовувати в своїй діяльності рішення Європейського суду з прав людини з питань застосування окремих положень цієї Конвенції.

Право на виплати зі сфери соціального забезпечення було включено до змісту статті 1 Першого протоколу до Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод вперше у рішенні від 16.12.1974 у справі «Міллер проти Австрії», де Суд встановив принцип, згідно з яким обов'язок сплачувати внески у фонди соціального забезпечення може створити право власності на частку активів, які формуються відповідним чином. Позиція Суду була підтверджена і в рішенні «Гайгузус проти Австрії» від 16.09.1996, в якому зазначено, що якщо особа робила внески у певні фонди, в тому числі пенсійні, то такі внески є часткою спільних коштів фонду, яка може бути визначена у будь-який момент, що, у свою чергу, може свідчити про виникнення у відповідної особи права власності.

Враховуючи те, що видані довідки станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, на 01.01.2022 року є підставою для перерахунку пенсії з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року (з першого числа місяця, що йде за місяцем, в якому настали обставини, що тягнуть за собою зміну розміру пенсії), суд дійшов висновку про обґрунтованість вимог позивача в частині визнання протиправними дій Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з відмови позивачу в перерахунку пенсії позивача з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідок Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року.

Враховуючи протиправність дій Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з відмови в перерахунку пенсії позивача з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідки Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року, у суду є всі підстави для зобов'язання відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії позивача з 01.02.2020 року, на 01.02.2021 року, на 01.02.2022 року на підставі довідки Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, з урахуванням виплачених сум.

Суд не приймає до уваги доводи представника відповідача щодо пропущення позивачем строку звернення до суду, оскільки позовну заяву подано до суду 15.01.2024 року після відмови ГУ ПФУ в Одеській області листом від 27.12.2023 року в здійсненні перерахунку пенсії, тобто в межах строку звернення до суду, визначеного приписами КАС України.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.

Згідно з ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні.

Враховуючи вищезазначене та оцінюючи надані докази в сукупності, суд вважає, що позовні вимоги ОСОБА_1 обґрунтовані, відповідають вимогам законодавства та підлягають задоволенню в частині визнання протиправними дій Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з відмови позивачу в перерахунку пенсії позивача з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідок Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року, зобов'язання відповідача здійснити перерахунок та виплату пенсії позивача з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідки Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, з урахуванням виплачених сум, а в іншій частині позовні вимоги ОСОБА_1 не підлягають задоволенню.

Керуючись ст. ст. 6, 14, 90, 139, 243-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ВИРІШИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, код ЄДРПОУ 20987385) про визнання протиправними дій Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області щодо відмови позивачу в проведенні перерахунку пенсії на підставі оновлених довідок про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсій станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року відповідно до вимог ст. 43 і 63 Закону №2262, положень постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2017 року №704, наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 17.11.2023 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на виконання рішення Одеського окружного адміністративно суду від 28.04.2023 року по справі №420/4796/23, зобов'язання Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області провести з 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року перерахунок та виплату пенсії позивача на підставі нових довідок про розмір грошового забезпечення позивача (№ЮО101525 від 17.11.2023 року) станом на 01.01.2020 року, 01.01.2021 року та 01.01.2022 року, наданих Одеським обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 17.11.2023 року до Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області на виконання рішення Одеського окружного адміністративно суду від 28.04.2023 року по справі №420/4796/23 - задовольнити частково.

Визнати протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області з відмови ОСОБА_1 в перерахунку пенсії з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідок Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Одеській області здійснити перерахунок та виплату пенсії ОСОБА_1 з 01.02.2020 року, з 01.02.2021 року, з 01.02.2022 року на підставі довідки Одеського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки довідки №ЮО101525 від 17.11.2023 року про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020 року, на 01.01.2021 року, 01.01.2022 року з урахуванням розміру посадового окладу, окладу за військовим званням, відсоткової надбавки за вислугу років, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії, з урахуванням виплачених сум.

В задоволенні іншої частини позовних вимог ОСОБА_1 - відмовити.

Стягнути з Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області (65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83, код ЄДРПОУ 20987385) за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) сплачений судовий збір у розмірі 1211,20 грн.

Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства України.

Рішення суду може бути оскаржено в порядку та строки, встановлені ст. 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя Леонід СВИДА